ערפד בי-סקסואלי אוכל בתחת גונב לך את הביציות

1. חשבתי על שימוש היתר היצירתי בפטנט נלוז, זה ששלח לכאן ניצולי שואה ופליטים בתור השוט של האימפריה נגד הערבים. איך אפשר לכעוס על ניצולי שואה ? יוצא שאתה חרא בן אדם לקלל ניצול שואה שלקח לך את הבית והרג את הילדים. מה חרא, אנטישמי נלוז. וככה למשל עם המשתיקים מהשמאל הרדיקלי TM (בחסות צה"ל והממסד) , נבחרים בקפידה הומואים (אסור להתלונן, יא הומופובית חשוכה), מזרחים שנחטפו ממכונות הרנטגן ישר לואדי סליב ובויאר (אשכנזיה גזענית ופריבילגית אחת, איך את מעיזה), נכים, חולים עשוקים ואנוסים, אז את יכולה לעמוד ולצעוק חמס שמישהו  גונב לך את הביציות עם קשית, ולא יעזור לך כלום. ,איךשהו תמיד יש הצדקה לחרוש על גבן על נשים… (הכותרת היא תרגום חופשי מפורום זר באנגלית שעסק במיסוגניה, באופן לא תקין פוליטית…)

2. בעקבות החיסול של בן לאדן האינטרנט רוגש ורועש, חלק חושבים שזה בכלל פעלול, ואחרים סבורים שבן לאדן היה במילא סוכן אמריקאי שלך תדע מה קיבל ועבור מה. מכל מקום, אחרים מנתחים את האירוע כספין על המוטיב " הקרבתו של השעיר לעזאזל", הטקס המוכר בכל הציוויליזציות בגרסאות שונות מעט. אובמה מחסל את אוסמה, ההטהרות, מיקוד השינאה לקרן לייזר מדוייקת הישר לליבו של ה"צל", ובעקבותיה דאיפיקציה של המנצח (ויש אומרים, הבטחת הקדנציה השניה, לסיום המלאכה של הכאוס היצירתי בעולם הערבי והמוסלמי, את הכאוס כזכור חולל מיתוס אחר, עם קרניים וזנב, ממשפחת בוש הידועה לשימצה).  הרעיון מקובל עלי, והתחלתי לקרוא קצת על העלאת קורבנות שהם שעיר לעזאזל מוצהר, שמטרת הקרבתם היא פורקן השינאה והשליטה בהמונים, בעיקרון, השבת הסדר.

הקירבון המוצלח חייב להתבצע לאור יום, אבל תוך כי הסבת המבט וכאשר כולם עושים כאילו הם לא רואים מה שקורה, ובעצם לא קורה כלום. (כדאי להיזכר בשואה, דוגמא לא רעה לביצוע המוני, אבל בקטן זה מתרחש כל הזמן, בכיתת הלימוד, בשכונה, במשפחה). וכך גם אנחנו נידונים לחיות תחת משטר הסבת העיניים והשתיקה לנוכח השחיטה המסוגננת, גם ובעיקר אם מדובר באחד מאיתנו, שעולה על המוקד בדממה מוחלטת.

הריטואל הזה הזכיר לי כמה ספינים מיתולוגיים בישראל (פרשת וענונו, לדוגמא, או "מלחמת לבנון") שלגביהם מתקיים משטר הדיסוציאציה הכפויה, ובחסותו, הדם נשפך. סוד הקירבון המוצלח הוא ביכולת לקבץ את כל השנאות הקטנות (כמו לדוגמא פינת השינאה שהבאתי בסעיף 1 לעיל), ולנקז את כולן, בשיטתיות לנקודה אחת, ברורה, שעליה כולם פחות או יותר מסכימים לפרוק את חשמל השינאה והנקם שהצטבר. או אז, מתקיים "הטבח", ולמרות שהוא נעשה בגלוי, אף אחד לא רואה. השעיר לעזאזל צריך להיות מקובל כראוי לעונשו, אשם מהותית, גם אם בפועל זה לא חייב להיות המקרה (כלומר לא חייבת הוכחת אשמה, להיפך, רצוי שהעניין יהיה עמום), וכן מוסכם ש"יש קורבנות חפים מפשע" שימותו כדי לבצע את הטכס. גם למחיר הזה כולם מסכימים, ועל "המחיר" כולם מורשים להתאבל ולבכות באופן רשמי.

3. חזרה לקאבול, סוף הספר. סיימתי בבליעה חטופה את החצי השני של "אלף שמשות זוהרות", ואני שוב בקאבול, הרלוונטית מתמיד. הספר נגמר בנימה אופטימית, כאשר מפי חאקים (הגיבור "הטוב", גבר גבר פמיניסטי ומשכיל) אנו למדים שיש תקווה אחרי הטבח שמתכנן גורג בוש. יש תקווה. עכשיו אנחנו בשלב התקווה, כבר שלוש שנים, ואולי צריך עוד ספר שיסביר מה בדיוק קורה שם תחת משטר "התקווה" החדשה שהפציעה. בינתיים ליילה שלנו חזרה לקאבול, והיא מלמדת ילדים יתומים תחת חסות ארגון אמריקאי. כולנו זוכרים את הסרט המבריק עם פיטר סלרס על מדינה קטנה ופיקטיבית אי שם, הנקלעת למשבר כלכלי, ומחליטה לפתור את הבעיה על ידי הכרזת מלחמה על אמריקה, כי כידוע, אחרי הכאוס, בא סיוע חוץ נדיב. לולא זה היה עצוב, ולולא הבדיחה היא עלינו, זה היה משעשע. התיאורים בספר מזעזעים במיוחד בכל הקשור להיעדר טיפול רפואי לנשים בלבד (בעוד בתי החולים משרתים רק גברים), ניתוחים ללא חומרי הרדמה, והעיקר שכולן, כולל הרופאה ילבשו צנוע. מזכיר מאד את הלך הרוח המקומי, כאשר מקפידים הקפדה יתרה שכל זב ומצורע וצועק בשער יהיה "פטריוט" כדבעי, לפני שמקשיבים לפצעיו, גם אם מצב חירום הוא.

בישראל המולות מחממים את הקנה לקראת השעה שנכונה להם, שעת הטיהור של האומה מהשפעות זרות ומשחיתות. זה סדר הבריאה, קודם קומוניזם, אחרי כן מלחמה קרה בתמיכה אמריקאית שמשמעותה השחתה יסודית, אחרי כן הטהרות במעיינות הפונדמנטליזם השבטי , מיגור השחיתות והנשים, ולבסוף, קיבוץ נדבות …ומאה שלושים ערוצי לווין המשדרים כולם אותו זבל.

חיים טובים מחכים לנו כאן.

4. קצת עדכונים בסעיף מיינד קונטרול והתעללות פולחנית (לא קראתי, לא יודעת מה טיב הספרים)

http://www.karnacbooks.com/Product.asp?PID=29482

http://endritualabuse.org/healing/ritual-abuse-and-torture-based-mind-control-reducing-and-preventing-re-contact-with-abusers/

http://www.mind-control.psychoprobleme.de/

אלה מחקרים וחומרים נוספים בתחום המתפתח (לאט מידי) של לימוד סוגי התעללות ושליטה שנפוצים בעיקר בתעשיית המין המסחרי, אך לא רק.

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: