רשתות זנות ילדים;

אשמה מדומה

מידי פעם אני מוסיפה פה קטעי מידע או רשמים וזכרונות השופכים אור כלשהו על שיטות של שעבוד וניצול ילדים ברשתות זנות. הפעם אני רוצה להתמקד בשיטה אחת הנפוצה יחסית ברשתות זנות ובכתות העוסקות בהתעללות פולחנית בילדים.

מעדויות שורדים עולה שבמקרים רבים, על מנת לגייס את שיתוף הפעולה הממושך של הילדים-הנסחרים לתקופה ארוכה ללא אמצעי שמירה, מביאים את הילדים לידי נטילת אחריות או אשמה בשותפות לפשע,  כמו רצח של אחד הילדים או יותר מאחד. שורדים העידו על הוצאות להורג בנוכחותם, ויצירת אשמה  של שותפות, המייצרת את השעבוד הנדרש, ללא אמצעי שמירה. במיקרים אחרים הילדים אולצו בעצמם להשתתף בהרג כזה, ולאחר מכן ראו עצמם כאשמים ברצח, ושיתפו פעולה בתחושה שבמילא לא יוכלו מעולם לצאת לחיים רגילים, מאחר שהם חשופים לאישום ברצח, אך מעבר לכך, אם לא חשו ראויים לחיים אחרים, ושמחו להעניש את עצמם באמצעות השעבוד ברשת הזנות. שיטות דומות נחשפו בעדויות של שורדי התעללות פולחנית במשפחות הנוהגות לסחור בילדים או לבצע בהם התעללות פולחנית. במקרים מסויימים מוקרב ילד או שנים מבין כלל הילדים במשפחה, על מנת לייצר את ה "BOND" של האשמה בילדים הנותרים, ההופכים כך נוחים לשליטה לאורך חייהם ונאמנים לכת המשפחתית.

מחקרים שנעשו גם על בוגרים נורמטיביים גילו שניתן היה לשכנע עצורים להנפיק הודאות שוא בעבירות מין, אשר הובילו אותם לתחושת אשם ומיאוס עצמי, והפכו אותם נוחים לתיפלול וניצול.

טכנולוגיה של שעבוד

רשתות זנות ילדים פועלות במקרים רבים במבנה של כת, על מנת למדר את הפעילות מהחברה הנורמטיבית ומרשויות החוק. בעבר, כאשר החוק לא אסר על עבדות וגם לא זנות או העסקת ילדים, די היה בשעבוד הכלכלי, כדי לייצר את הציות של הילדים למערכת הכלכלית הניזונה מניצולם. כיום, לאחר שברוב העולם נעשה מאמץ לשינוי הנורמות, הן אכיפה של איסור עבדות, הן העלאת גיל ההסכמה והן איסור הדרגתי בסחר לזנות ובזנות בכלל, חייבות המסגרות הללו לקיים מידור בשיטות "כיתתיות" כלומר לייצר מחסומים שיבטיחו את הסודיות והנאמנות של הנסחרים. אחד האמצעים הוא שיתוף באשמה, כפי שהזכרתי לעיל, ויש מבנים נוספים, כמו יצירת "מסגרת רוחנית" לכאורה, המחלקת את העולם ל"אנחנו" ו"הם", וכמובן המבנה ההיררכי היוצר מוטיבציה אצל ילדים לרצות את העומד בראש ההיררכיה ולהתחרות על חסדיו, בכל מחיר. טכנולוגיה דומה מתרחשת באופן ספונטני במשפחות שבהם מקובל גילוי עריות, למשל והן משועתקות לרשתות זנות ילדים.

מבצע באנגליה

מפרסומי העיתונות באנגליה השבוע עולה כי הסתיים מבצע רב שנתי ומושקע לאיתור פדופילים ורשתות זנות ילדים באמצעות האזנה ופריצה לאתרי אינטרנט המספקים "רשת חברתית" לפדופילים, חומרי פורנו אסורים (שבהם משתתפים קטינים), ושירותי סרסרות ותיווך לזנות ילדים. במהלך המעצר נפרץ אתר גדול BOYLOVER שבו, לדברי המשטרה, עשרות אלפי חברים. מבין החברים, נעצרו באנגליה 120 חשודים, לאחר עבודת מעקב נוספת שכללה איתור ראיות לביצוע עבירות מעבר לצפיה בפורנוגרפיה. מבין העצורים גם מורים במערכת החינוך, מדריכי ספורט לנוער ועובדים סוציאלים. בנוסף, נעצרה כת פולחנית שבבסיסה ניצול מיני סדיסטי של ילדים ' בכת זו התגלו אכן ממצאים של שטיפת מוח בעלת סממנים "פולחניים", שנועדה לייצר רשת נאמנות ולכידה נוספת של הילדים הנסחרים. במקרה הזה שנחשף , מנהיג הכת והנאשם הראשי וחבריו פעלו לדבריהם על פי רעיונותיו של אליסטייר קראולי
He and his wife had been dabbling with the occult ever since they were married 30 years ago and were obsessed with Aleister Crowley, the most notorious Satanist of the 20th century, the self-styled 'Great Beast'. One of Crowley's publications, the Book of the Law, includes the passage: 'Let all chaste women be despised. Sex with anyone is not just permissible but to be encouraged.' And this: 'Some of the most passionate and permanent attachments have begun with rape. Rome was founded thereon.'

 


פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • אבי  ביום 21/03/2011 בשעה 07:29

  מזכיר לי הרצאה של איתי אנגל ששמעתי על המצב בקונגו, בה הוא סיפר לנו איך מגייסים ילדים לצבאות השונים. מכריחים את הילדים לרצוח את אימם בכפר, ואז כשהילד מבוקש על רצח ובכפר מחכים לנקום בו ואין לו לאיפה לחזור מגייסים אותו לצבא של המורדים או של אלו שברחו מרואנדה לקונגו ועכשיו מסתתרים ביערות (בגלל שאחרי הטבח שהם עשו ברואנדה הם פוחדים מנקמה) והם נאמנים לצבא שגייס אותם שמשמש להם בית ומשפחה חדשה.

  • irity  ביום 21/03/2011 בשעה 09:03

   בהחלט, מדובר בשני המקרים בעבדות ילדים מודרנית, ובאינטרס ושיטה דומה. ישנם סרטים דוקומנטריים מרגשים מאד על מחנות שיקום באפריקה, בחסות ארגונים בינלאומיים, של הילדים הלוחמים הללו, ואיך מנסים לשחרר אותם נפשית ממה שהם עברו. מומלץ לצפות ולבכות. הילדים מרגישים "נגועים" לתמיד ומסבירים איך גזלו מהם את הילדות ואת התמימות ואת הסיכויים לחיים. באחד המחנות הם הקימו לעצמם תחנת רדיו מקומית, בניהול עצמי, וזה עזר להם להתבטא ולשקם את עצמם.
   ישנה גם חפיפה מסויימת בכך שרשתות זנות ילדים "לבנות" משמשות אינטרסים ממלכתיים, וצבאיים, ובמובן זה העבדות כפולה, זנות ילדים וחיול ילדים מוקדם, כתבתי על זה בעבר (על השימוש ברשתות האלה על ידי המדינות "המודרניות", אולי אוסיף פוסט חדש בנושא זה).

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: