משוליים למיינסטרים; קלשונים

מן השוליים למיינסטרים ובחזרה לשוליים

כולם נהיו מומחים לאחרונה לקנוניות של הCIA ביצירת חזית קש, ארגוני בלוף, ואופוזיציה נשלטת. ובאמת, עד לפני כמה חודשים נחשב הנושא למוזר ואסור, וזיכה את הכותב/ת במטח קללות מאלי אשד, ולעג מתחכם מעידן לנדו. עכשיו, כבר מצוטט כעובדה שה CIA שולט ומממן ומכוון את הארגונים החברתיים באופן שמכיל ומעקר את ההתקוממות העממית של העבדים נגד האליטות. מן "דמוקרטיה עאלק" השומרת על האינטרסים של בעלי ההון והשולחים האמריקאים.

עד כדי כך מוסכם הדבר שהחשד שלי מתעורר מייד, וכך אני חוזרת ברצון לשוליים.

הסיבה להתקפלות המהירה נעוצה ברצון משותף לכל הקבלנים של ה CIA (ולאחרונה התרבו גם קבלני  BND, ויש כמובן את מפלגת פוטין ביתנו) למנוע בכל מחיר חקירה אחורה בזמן, לבירור השאלה הכיצד מצב זה התאפשר עד היום. הרי שום דבר לא נודע לפתע, השינוי היחיד שאפשר להצביע עליו הוא חיצוני. ארצות הברית החליפה משטר ומדיניות, וה CIA כניראה מבצע טיהור פנימי, אולי כדי לחסוך בכסף. וכך, כמו במצרים  – כולם מאשימים את כולם בהיותם "בובות של המערב", ולמרבה הצער, כמו שם, כולם צודקים.

סימור הירש קובע את הטרנד

סימן אחר לכך שהקונספירציות הפכו למיינסטרים ,זה ההרצאה של סימור הירש, עיתונאי מקובל וידוע, שבה השכיל את מאזיניו שרבים ממפקדי הכוחות המיוחדים בצבא ארצות הברית שייכים לכת "אבירי מסדר מלטה",  ואופוס דאי, שתיהן מקור לא אכזב לכתיבה קונספירטיבית בסגנון דן בראון.  אבירי מלטה הוא מעין קבוצה מאסונית שמרכזה במלטה ומהלכיה העיקריים באיטליה, והיא מקדמת נצרות קיצונית, פרקטיקות כיתתיות שנויות במחלוקת, ובעיקר מועדון חברים של "שמור לי ואשמור לך" בחוגי הביון והנשק הבינלאומיים. אופוס דאי היא תנועה נוצרית עממית מתפתחת, שמרכזה באיטליה, ושייכת לותיקן. באותה הראה הוסיף הירש והתקיף את ה CIA (שוב…), על כך שבסופו של דבר, כל אנשיו שקרנים פתולוגיים ואינם מסוגלים לדבר אמת. סתם ולא פירש. נידמה לי שבימים אלה רבים מסכימים איתו, אפילו מוברכ. בכל מקרה, ארגוני ביון מסוג זה אינם אמורים להיות נאמנים או עקביים, אלא לשרת את האינטרסים של ארצם.

סכסוך עבודה

את תוצאות ההפיכה ב CIA בעצם (מדיניות החוץ האמריקאית וחילופי השלטון לפני שנתיים) רואים בשטח, כל הזעזועים והחשיפות האלה של שחיתויות בצמרת, דומות מאד למה שנעשה עם יתר ה FRENEMIES של אמריקה (ביטוי של גלן בק המאוס,בתארו לאחרונה במידה של צדק את יחסה של ארצות הברית למוברכ – דוקא מוצלח במקרה זה), כלומר, שתולים של ארצות הברית, שפוטמו ופוטמו, ואז נמאסו והוקרבו על מזבח היציבות והאינרס הגיאופוליטי (נפט נפט נפט). ישראל נמצאת לכאורה במצב קצת יותר טוב בגלל המיעוט היהודי החזק בארצות הברית, אבל לאחרונה מתגלה שהיהודים האמריקאים קודם כל דואגים לעצמם, ויתכן שבעצם כל הזמן הם עשו את זה. היו אלה יהודי ארצות הברית ששימשו גשר ביצועי בין ה "CIA" ובין התנועות והגופים הישראלים שספקו את הסחורה (בני אדם, ובזול). אם לא יהיה כסף בעיסוק הזה יותר, יתכן שלפתע יתכנסו היהודים האמריקאים בתוך עצמם, ויעזבו את כל האייפקים האלה. אי אפשר לדעת בינתיים. בכל מקרה, לאור הרקורד של הקהילה הזו בשואה, לא הייתי בונה עליהם בעת צרה.

במסגרת הזו אפשר לראות את פרשת גלנט ככליא ברק, נגד הקלשונים של ההמונים הצפויים לצאת לככרות אם יראו במעוף הציפור את כל הטירות שנבנו על דמם ובשרם, וישמעו את כל ההתבטאויות של החזירים שהשמינו, גלנט הוא כסף קטן, וכניראה לא חכם. היה עליו לצפות את החיפוש אחר "שעירים לעזאזל" שמנמנים ומפוטמים, לפריקת זעם ציבורי. הוא נקלע לאש, ועכשיו מחפשים עוד כמה קורבנות לפיוס הקלשונים.

ואם כבר עוסקים ב CIA, כדאי למומחים החדשים לקרוא קצת על מורשת הארגון, הצפה וסחר בסמים, ניסויים בבני אדם, סחר בילדים ונשים, השחתה, השתלטות על האופוזיציה (בנוסף לשלטון המרכזי), השתלטות על המדיה ועוד ועוד. (לאחרונה, עינויים, WATER-BOARDING'  חטיפות, ובתי כלא "שחורים" מחוץ לחוק).  בקיצור, זוועה.  עד כה נמנע מישראלים להטיל כל ספק בארגון הזה, להיפך, נעשה מאמץ עילאי לסתום כל פה וכל אפשרות לביקורת כזו, בעיקר, יש לשער על ידי אנשים שקודמו במימון ארגון זה. עכשיו לפחות חלק מהצנזורה תוסר. שוב, השאלה המרכזית שכרגע לא מעלים כלל, משום מה, היא מי אישר מתן יד חופשית לארגונים זרים, תוך פגיעה בישראלים ובאינטרס הישראלי לטווח ארוך, ומה הדברים שנעשו. אי אפשר לבוא בטענות לקרן החדשה לישראל, הרי יש בישראל ממשלה ויש גופי מודיעין בעלי כוחות רבים, היכן הם היו קודם ? אולי גם הם "בובה של ה CIA", ואם כך הדבר, וזה כניראה המצב, מה ערך כל הפסטיבל עכשיו ? אולי גם זה ספין של ה CIA ?

חוששני ששאלות דומות יעלו בעוד עשרים שנה בקשר למימון של  ה BND את ארגוני השמאל החדשים, ועל סיוע של הצרפתים לפצצה  הגרעינית לפני חמישים שנה, גם על זה עוד לא קיבלנו תשובות. כך שההימור של מי שחותם על הסכמים עם השטן, הוא הימור טוב ונכון. רוב הסיכויים שישלם על כך בגיל 80, במעט בושות. מה זה לעומת ביליונים בחשבונות הבנק, ועשרות שנים של שלטון ללא מצרים (למשל שימון פרס, אצלנו).

 

איטליה, הרקע מחמיא

מדינה אחת בלבד מהווה רקע מחמיא לישראל, וזו בת בריתה איטליה, שבלי תירוצים של שואה תקומה ומלחמות, מתנהלת בערך כמו עירית פתח תקווה, בתוספת כתות השטן שנפוצות בשני המקומות. ברלוסקוני  הוא בושה גדולה לארצו, אבל גם השמאל שם עלוב מאד. קולו של אומברטו אקו שיקף את מפגיני השמאל נגד ראש הממשלה הזנאי "באתי לכאן להגן על כבודה של איטליה" אומר אקו "ולהראות שלא כולם כמו ברלוסקוני". להגן על כבוד איטליה ? מתברר שיש צחצחים אינטלקטואלים והוא אחד מהם, עם כל הכבוד. השמאל הפסיד את ההזדמנות שלו לקבל את השלטון, ועכשיו מנסה להיבנות מנפילתו הצפויה של הקשיש שבמילא היה יוצא לגמלאות בקרוב, וכל מעשיו היו ידועים גם קודם. את עיקר החשיפה נגדו ניתן לייחס לגורמי ימין קיצוני בממשלתו, המצויים איתו במאבק אישי ויצרי נטול עקרונות.  אקו מבטא כניראה את מצב השמאל האיטלקי אשר בדומה לזה הישראלי מהווה סניף לא חשוב של המאפיה עם סופרים בסגנון עמוס עוז.

אין חדש תחת השמש

כל מה שקורה עכשיו אינו חדש. הימין האשים את מפאי וטדי קולק בריגול לטובת בריטניה, ועכשיו הוא מאשים את השמאל בריגול לטובת ארצות הברית, בין לבין הבוגדים הכי גדולים זה מהימין הזה עצמו, שהפיק לנו את נתניהו, לבני ודומיהם (אריק שרון הוא צאצא של מפאי, אם כי מזוהה יותר עם שנותיו בליכוד), שניראים כמו קריקטורה של בובה אמריקאית, הרבה יותר ממוברכ. לגבי מכירת יהודים לפריצים, נו באמת, זו ההסטוריה היהודית כולה על רגל אחת, עם שיא קטן בשואה, שלא שינה כלום, חוץ מהרכב דמוגרפי והכנסת שיטות חדשות ומשוכללות. 'מי שלא התרגש מפרשת הקישון או האתנרקס גם לא יפול מהכסא אם יתברר שישראל הכניסה נאצים בזהות מזוייפת אחרי המלחמה והפכה אותם לראשי ממשלה, או ששרי הממשלה עוסקים מהצד בסחר בילדים לפדופיליה. אך אם ישנו את דמי הקישוריות, או…זו תהיה מהומה רבתי.

הרופא הטוב

בשולי החדשות, התפרסמה פרשה תמוהה על רופא ילדים מ"מאוחדת" שנתפס כצרכן של פדופיליית ילדים, אך הקופה ממשיכה להעסיק אותו באישור הרשויות, מאחר שלא נמצאו עבירות למעט החזקת החומר.  ידיעה זו משלימה את החדשה מהשבוע שעבר, על ראש מחלקה פסיכיאטרית בירושלים שנמלט לרוסיה, לאחר שנתפס בחטיפת אשה , כחלטורה מהצד, תמורת כסף טוב מהוריה המופרעים.  יכול בהחלט להתקשר ל CIA, אבל נשאיר את זה למומחים.

עצמאות

משעשע, משהו שבין מדע בדיוני לבין לעג לרש. שאפו להומור של ברק.

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • irity  ביום 09/02/2011 בשעה 10:38

  תודה על התגובה האקטואלית. קודם כתבתי משהו קצת ציני אז מחקתי. כן, זו תופעה דומה, ובגלל מעמד הצבא בישראל היא הרבה יותר משמעותית וחמורה בהשלכות שלה כלפי פנים.

  למרבה הצער המעמד של אוכפי החוק לא ממש טוב, וגם זו בעיה שהרביתי לכתוב עליה. מאחר שהמערכת לא מסוגלת לתקן את עצמה ואת ה"סודות שלה", יש מי שמנצל זאת לקידום משנתו הקיצונית. זה לא ממש חדש, זה קורה כל הזמן סביבנו במיוחד במזרח התיכון. הדפוס הקבוע הוא שהמושחתים לא מסוגלים לתקן את השגיאות, מתבצרים כמו גלנט במה שהם רגילים מקודם, עד שבא כוח חיצוני וכובש את היעד, שהוא זרוע שלטונית חזקה. השמאל הישראלי הוא אחד האינטרסנטים למנוע תיקון עצמי, כיון שיש שם "סודות" לא נעימים, אז מעדיפים להתאבד פוליטית, בתקווה שאיכשהו טמינת הראש החול תציל אותם מבזיון וקצף. מאד קשה לאנשים שהתרגלו להסתיר את הפשעים שלהם, ולהטיף לאחרים, להודות, לקחת אחריות ולתקן, זה דבר ידוע פסיכולוגית. לכן מראש מציבים כאלה בתפקידים , בידיעה שביום פקודה אפשר להיפטר מהם יחסית בקלות ובבזיון רב. מערכת המשפט שלנו עמוסה בגלנטים.
  ומה שהם מסתירים קצת יותר גרוע מניכוס קרקע, אבל עדיין יש אפשרות לתקן, אם היו חושבים ישר ולא עקום.

 • irity  ביום 09/02/2011 בשעה 12:27

  טרולים ובעיקר אנונימיים לא מוזמנים. תגובות רלוונטיות יפורסמו, גם אנונימיות.

 • irity  ביום 09/02/2011 בשעה 12:37

  ציטוט אופייני בשמאל בימים אלה –

  "לכן כמו שאמרתי כאן באחת התגובות למעלה, אני מתנגדת לארגונים חברתיים לא ממשלתיים שכל אחד מהם מוחזק ע"י פטרון ואולי פטרון העל ה-CIA שדואג לזרוק לנו פירורים בדמות הארגונים האלו ובלבד שלא נצא לרחובות." שירה אוחיון, פעילת שמאל.

  לגבי הימין, הוקמה ועדת חקירה של הכנסת לבדוק חשדות אלה.

 • יואב  ביום 09/02/2011 בשעה 16:26

  עידן לנדו חושב שכל מי שלא משלם לו על הקריאה בבלוג בהכרח מנצל אותו, אין להתפלא שזו עמדתו בעניין.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: