לא איכפת, חבר

ברק מוקף במאבטחים, הערב.

תצלום: אלון רון

ברק מול הרוצחים שהוא גידל

 

אם ניסיון של אחרים שווה משהו, הרי אהוד ברק צריך לדעת שעדיפה לו מעט פאדיחה בבית המשפט בהאג או לונדון, עם תקופת שיקום קלה, מאשר להיקלע לפולסא דנורא, מה"חברה הטובים" שהוא גידל בשטחים ובצה"ל.

 

למעשה, כבר הניסיון של שרון, שלא לאמר קטנים ממנו ואלמונים יותר, הוביל למסקנה זו. ההנהגה הפשיסטית חילונית, בדמותו של שרון, או רבין ופרס וברק, היתה עסוקה בעיקר בהתסאבות עצמית ובהזנחת האנשים שעל גבם הם טיפסו, וטיפוח בעלי הכיפות והטאליבאנים, במחשבה שמדובר במעין צד"ל יהודי, שאפשר יהיה להיפטר ממנו בסופו של דבר.

 

זה מזכיר לי את הדימוי של האדם הרחימאי, שוחר בעלי החיים, המרחם על ביצי תנינים ומגדל אותם, עד שהם יום אחד קמים וטורפים אותו. כי זה טבעו של תנין.

 

נוהל הקריצות והסיחבוק בין רוצחים

 

טיב החיברות שבין אנשים כמו ברק ובין מתנחבלים בעלי פולסאות נעוץ בתאוות הרצח, ושותפות החוויה נגד האויב הערבי. אך זה גם הדבק היחיד, ולאחר שתם הקרב, פונה כל אחד לגזור את קופוניו. ברק, את אחוזיו בתאגידי נשק שלו פרטיים לחלוטין, והמתנחבל הרושף, חוזר לקיני הרבנים המטכסים סודות כיצד לחסל את המדינה החילונית, ואת "הלייפסטייל" של אהוד ברק, ודומיו.

 

לאורך השנים עד כה, הברקים למיניהם היו בטוחים שהם על הסוס, ולכן גם הרבו להתעמר, להתכחש ולהתאנות ב"אנשים שלהם", כי היה כוכב חדש, המתנחבל מן הסיירת שצד את שימת ליבם, ומצד שני המורדים באיזה רפובליקה באפריקה גם הם היו מעניינים יותר מאשר הנכדה של בלומה מהעמק, שאמא שלה שוכבת במסדרון בית החולים, המשק מתפרק, ואת הילדה שלה שלחו להיאנס בצה"ל או בשירותו, ועכשיו היא חולה.

 

בלומה, מלמל ברק כאשר הפיליפינית הלא חוקית מצחצחת את נעליו בלשונה, ממילא בכיס שלי.

 

איפה בלומה ?

עכשיו בלומה מתה במסדרון, והנכדה עזבה את הארץ, ושורת הנכים מהמשפחה הזו כבר לא כשירים לשום דבר, וברק עומד עירום ועריה מול הפולסאות שהיו חבריו לנשק, והבינו עניין. אלא שעכשיו הנשק שלהם לא מופנה ביחד נגד פטימה במסיק הזיתים, אלא נגד ברק עצמו. ברק מסתכל ימינה ושמאלה, איפה בלומה ? איפה נחצה ? איפה הנכדים שהיו בסיירת ? ולהפתעתו הרבה הם לא שם. רובם מתו, חלק עזבו את ישראל, והשאר מצביעים לציפי לבני הצבעת מחאה בשם הנכדה שנאנסה על ידי קצין בסיירת.

 

אוי, כמה יהודי. מצד אחד הבריטים הצבועים רוצים להשפילו בעיר לעיני הגויים, ומצד שני, הדוב, הפולסאות היורקים קצף, עם הרובים שהוא, ברק, נתן להם.

כמה לא נעים, כמה מוכר, כמה אייטיז ודומה לאיראן קצת.

מומלץ לו לפיכך הפתרון שמצא השאה ומשפחתו. אולי בעוד עשרים שנה, הנינה של בלומה, שנולדה כבר בניו יורק, תקים עמותה להחזרת אהוד ברק לישראל ולשלטון, במקום הפולסות שיקימו סנהדרין, עם הרובים שאהוד ברק נתן להם.

 

לקח ? מי שאכל את הילדים, והפקיר את החיילים שלו למות בשטח, שלא יתפלא שהם אינם כשצריך אותם.

 

 

סגור לפרסום תגובות והשארת עקבות.
%d בלוגרים אהבו את זה: