המימון הזר והדיקטטור

 

דוקא הקינות לתשעה באב הן היפות ביותר בעיני, בספר הספרים, מגילת איכה שנותרה קפואה בזמן עד …לביאת המשיח.

 

היום לכבוד החג, אני במצב רוח של "אני מאשים", דוקא, ומצד שני בכניעות וענווה מוחלטת בפני בורא עולם, שתמיד נמצא שם, אם רק מחפשים טוב.

 

במקום לברבר, אני מביאה פוסט קלאסי (לאתר זה), והמסקנות ממנו יסיק כל אחד בעצמו.

 

פרסומים צנועים הריעו לפתיחתה של תוכנית לימודים "לבטחון" (HOMELAND SECURITY) באוניברסיטת חיפה. אני מביאה את הלינק להסבר הערך האקדמי של התוכנית. התוכנית נכללת ב"לימודי חוץ" לבכירים ושליחים, ומכניסה ממון נאה לאוניברסיטת חיפה. התוכנית היא שיתוף בין האוניברסיטה (מוסד ציבורי) ובין תאגיד עלום שם ASERO, המומחה לכאורה בסיכול טרור, גי'האדים וכל זה.

נקודה קטנה. בין בעלי המניות של התאגיד (והמנכ"ל) מצוי אחד "מצויין" בשם דורון ברגרבסט-אילון, שמעולם לא שמעתי עליו. הוא גם חבר בחבר הנאמנים של אוניברסיטת חיפה. והוא גם קצין המבצעים הבכיר ביותר בשב"כ (לא מכירה את הדרגות שם, אבל מקביל לאלוף).

התאגיד של ברגרבסט מתנאה במועצות מייעצות נכבדות הכוללות כמובן חברים שלו פורשי השב"כ (עלומים מאד בישראל, אבל גאים מאד במקצועם, באתר של ASERO), ועוד כל מיני עסקני בטחון מאל-על. לצידם, או מושכים בחוטיהם, כמה פיגורות חשובות מאד במערך הבטחון האמריקאי, ממקורבי ממשל בוש, כמו טרסקוט ומגו. (את הביו תקראו שם וגם על טיבם של אנשים אלה).

מי שרוצה, יכול להמשיך בעצמו עם גוגל.

 

סגור לפרסום תגובות והשארת עקבות.
%d בלוגרים אהבו את זה: