חירות מכזבים

 

 

מות הסאטירה 2

 

מישהו כתב פעם שהענקת פרס נובל לשלום להנרי קיסינגר היוותה "מות הסאטירה". זה היה לפני שראינו את זהבה גלאון מקבלת תעודת הוקרה משימון פרס על….מיגור הסחר בבני האדם.

 

פארודיה

 

מישהו אחר כתב פעם ש"להאשים חיילים במלחמות זה כמו להאשים מכבי אש בפריצתן של שריפות", זה מוליך הישר לדיון העבש משהו על "עלילות עזה" הדם והדמים וכל מה שמתרחש עכשיו. אין לי הרבה להוסיף על זה. ניראה לי, עם זאת, שצמצום הנפגעים בצה"ל, לכאורה, על ידי לחימה אגרסיבית, הוא תרגיל בסטטיסטיקה. אף אחד לא יספור בעוד חמש שנים את המתאבדים, המכורים לסמים, והמרביצים לנשותיהם שיצאו ממבצע עזה.

תחבולות, , ואללה תחבולות.

 

Fifteen years ago today, Operation Desert Storm began, first with an air war, then a Feb. 23 allied ground attack that steamrolled across Iraq in four days.

The initial casualties were few. But they continue. They have drawn the attention of members of Congress, and now one Washington senator believes they demand further investigation.

  Graph

Over the years, raw data from the Veterans Benefits Administration suggest more than 11,000 of the 696,841 veterans who served in the Persian Gulf have died from various injuries and illnesses, and more than 256,000 have filed claims against the government for veterans compensation or medical care

http://www.seattlepi.com/local/255812_gulfvets16.html

 

 

 

 

 

 

 

 

פארודיה 2

 

הסיפור של האנתרקס לא חדש. לפחות לא אצלי בבלוג. יואב קרני ייעץ לי לכנות את הדברים בשם פארודיה. אז הפארודיה היא, שיכול להיות, ש"בהלת האנתרקס" באמריקה היא חלק מהמכרז שישראל זכתה בו להכשיר את הלבבות למלחמת עירק. (קטן עלינו, מליון ורבע הרוגים, מה זה לעומת עזה). זו יכולה להיות סיבה טובה לכך שמר שפרמן מרגיש "על הגובה" ומחוסן מתביעה ואישום. אני רק לא מבינה מדוע בחורנו הטובים לא עושים לא שמיכה.

 

פארודיה 3

 

כששאלו את משפחת פריצל, מאוסטריה, איך זה שאף אחד לא ידע מה קורה בבונקר עשרים שנה. הם ענו ביחד שחשיפת הסיפור  מהווה "פגיעה ביחסי החוץ" ..

אמיר קין למד ומיישם.

 

טרגדיה

ממשלת ישראל הנוכחית. ביבי משנס מותניים לעבודה, ברק שר הבטחון, והכי גרוע, ציפי לבני זה האופוזיציה.

משחק מכור.

 

סיפור אמיתי 

לפני הבחירות בארצות הברית, התוכנית המפורסמת STAURDAY NIGHT LIVE, הרביצה מערכון קורע, כמו שאומרים, על תוכנית החילוץ BAILOUT שהגה הממשל של בוש, בקשר למשכנתאות הסב-פריים. זוכרים ?

במערכון, יצא אפעס, שהעייסק מסריח דוקא מקנוניה של המפלגה הדמוקרטית ובעיקר כנוכלות של יהודים. כתוצאה ממחאות שונות, העיפה רשת NBC את הסרטון מהאתר ומיוטיוב באופן יסודי. המחיקה ההסטרית עוררה גל מחאות וקריאות בוז לרשת, ותיאוריות קונספירציה שהוציאו את הרשת רע. העותק הפך מחתרתי ומבוקש, ולמעשה הוקם אתר, עם שרת בחו"ל (!) כדי להעלות את הסרטון מבלי שהוא יחובל. בעל האתר חטף איומים, גם משפטיים, וגם אחרים, אך שרד באויר עד היום.

ניסיתי למצוא מקום שאפשר להעלות את ה EMBED הישר לבלוג, אבל אין כזה מקום, כי כאמור הסרטון "לא חוקי", אז אני מעבירה לכם את הלינק לאתר המחתרתי, ומציעה גם לקרוא את הפרשנויות והדיווחים מהעיתונות של אותה תקופה על "הפרשה המביכה" של NBC.

 

בית הדין הבינלאומי למשהו…

 

פה ושם כותבים ומתפלמסים על התביעות שהוגשו ויוגשו נגד בכירי ישראל בקשר לפשעי מלחמה כאלה או אחרים. לפני ההתלהבות, מוצע לחזור ולקרוא את הדברים שכתבתי על תביעת שרון בבלגיה. שרון לא עמד לדין, אבל אי אילו ילדים נקברו עמוק יותר באדמת הפדופיליה, וכמה זכיונות למכרות מפוקפקים ליהלומים או לעבדים ודמים בקונגו עברו ידיים.

בשביל זה לא כדאי להתאמץ כל כך. לפני שרצים להאג עם הראש של דן חלוץ כדאי לרוץ עם הראש של גיורא מרטינוביץ, (והיועצים המשפטיים שמכסים את התחת של מלמ"ב)  אחרת כל הסיפור הזה הוא המשך הסחר בבשר התותחים הטחון, שנקרא "חיילי צה"ל" (זן ממשפחת אזרחי ישראל).. אגב, סוגרים את עוף הגליל, אפשר להתחיל לשווק קציצות חיילים ברוטב אוראניום מדולל, עם חיסון טבעי לאנתרקס, מידיום רייר כמובן. ילך טוב בימים אלה, ולא מיוצר בשטחים….זהבה גלאון תוכל לקבל איזה תעודה משימון פרס גם כן, על זכויות אדם. על האריזה אפשר לכתוב "אושר בבית הדין בהאג", עאלק יוצר ללא פגיעה בבעלי חיים. עם תמונה של אובמה, סרט זהוב, וחיוך…תקווה ושינוי !!

 

 

 

 

 

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • חנה בית הלחמי  ביום 01/04/2009 בשעה 19:38

  ומדוייק, על כל חלקיו.

 • איריס  ביום 01/04/2009 בשעה 19:58

  זה כמו פוסטים על שירת נשים, מעט כניסות ושתיקות מביכות.
  :))

 • שועי  ביום 01/04/2009 בשעה 20:10

  קשה להעריך דיוק, הואיל ותמיד מעדיפים בסוף את אופציית הכניסה הקרקעית, לא שיש לי מושג איך ניתן להיכנס קרקעית לפוסט, אבל תודה על כך שהעמדת באור בהיר את מספר קורבנות המלחמה לעולם אינם נמנים, ואשר נכנסים לאחר שוך הקרבות למלחמה אישית עם משרד הביטחון על אחוזי נכות, פיצויים וכיו"ב, הנמשכת עוד שנים ארוכות. כי כאן לא חשוב החיסכון בחיי אדם אלא החיסכון המוניטארי-השקלי
  ובאשר לפוליטיקה, אכן שתיקה מביכה, איני יודע מה עוד נותר לומר ואם כדאי לומר בכלל

 • איריס  ביום 01/04/2009 בשעה 21:54

  הבעיה היא לא מאבקי הפיצויים אלא המתים. במקרה של מבצע מלחמת המפרץ, לאחר שהסתיים נוספו אחד עשר אלף מתים, לא נכים. בלי להיות מומחית, מבצע כמו עזה עם הזרחן ואורניום והלם קרב יהפוך אותו להרבה פחות "מבריק" וחסכוני, בעוד,נאמר חמש שנים. זה פשוט מתים עם פתיל השהייה, בשביל הסטטיסטיקה .

  אם תקרא את החומר האמריקאי אזי, עולה שהמדיניות של מבצע עזה לא מקורית בכלל. זה מה שהאמריקאים עשו בעירק, כדי למנוע כביכול את הדפיטיזם של וייטנם. המחיר של זה – עלייה עצומה במקרים של הלם קרב והתאבדות.

  כניסה קרקעית לפוסט…אהבתי

 • איש  ביום 01/04/2009 בשעה 22:52

  למיטב ידיעתי הוא שהחיילים האמריקאים קיבלו איזשהיא משכורת עבור ההשתתפות (יעני "בחרו" ב"עבודה" הזו) בעוד שרוב חיילי צבא ישראל נלקחים בכוח (החוק) ואינם מתוגמלים עבור מסירת נפשם (תרתי) לצרכי בחירות של פוליטיקאים.

  והשתיקה היא מתוך הסכמה.

 • איריס  ביום 01/04/2009 בשעה 23:17

  אכן כן, לא שמתן משכורת כלשהי מצדיק הונאה של החיילים, אבל זה עדיף על מצב של גיוס חובה עם צביעות של "ציונות" והקרבה.

  חשבתי השבוע על המונח "מורעל" ומאיפה הוא נולד. אני מקווה שלא מאיפה שאני חושבת..

  בכל מקרה, תודה על הקפיצה

 • איריס  ביום 01/04/2009 בשעה 23:36

  העובדה שהחיילים שירו בהם חמורים, כמו שאומרים, כלומר אידיוטים שפגעו גם בעצמם, לא משפרת את המצב העובדתי שהם – נפגעי המלחמה מן הצד השני- מתו במלחמות נפשעות.

  מצד שני, הגישה החד מימדית לא מועילה. השירים המקסימים של אימורטל טקניק על מלחמת עירק, באו מהעמדה של שחורים בגטו בהרלם שחלקם נאלצים ללכת לצבא, כאמור, מחוסר ברירה. והם מסוגלים לראות את כל המימדים של הניצול, ומבחינה זו הפרספקטיבה נכונה יותר. המחאה הישראלית מתעלמת בנוחות מהעובדה שלחייל הישראלי בעצם אין ברירה, ואפילו פחות מהברירה של השחור מהרלם, בגלל חוק גיוס חובה, וסדרת הסנקציות על הנמלטים מהגטו הוירטואלי של בשר התותחים. גרוע מכך, הפריטה על מיתרי "להיות עם חופשי" הופכת את הישראלי לשבוי פסיכולוגי.

  עם זאת, אני נזכרת בסרט מצרי אחד על אינטלקטואל שנעצר ועונה, והצליח לברוח מכלא מצרי לא סימפטי. ורודף אחריו אידיוט עני שעובד בשב"כ המצרי. האינטלקטואל לא מסוגל לירות בו, כיון שהוא רואה את העליבות והתודעה השבויה של הרודף, וכתוצאה מכך הוא מאבד את חייו.
  לכן, אידיוטיזם אינו מקנה חסינות, ולא רצוי שיקנה, אבל כאשר מנסים למנוע מצבים, כדאי לראות את שרשרת המזון כמו שהיא, ולא להתעלם מהמציאות כדי לעשות את החיים קלים.

 • אביגדור  ביום 02/04/2009 בשעה 02:44

  איריס יקירתי כל כך טוב לראות שאת שומרת את אש הקונספירציה. הזעם, החימה, ניקיון החושים, הפגיעה במטרה, קרן הלייזר המסמנת נקודה כחולה במקום שהיא צריכה לסמן, בין העיניים , של מנופחי האגו. השינה נדדה ממני ושמחתי לקרוא את הפוסט שלך בשעה שאין מבחינים בה בין זאב לכלב,

 • איריס  ביום 02/04/2009 בשעה 12:13

  איזה אביגדור ?

  נו טוב, מותר גם לעשות פרודיה עלי

 • אסף  ביום 02/04/2009 בשעה 12:26

  לומר שזהבה גלאון מקבלת אות על מיגור סחר זה כמו קיסינגר פרס נובל לשלום זה די מגוחך. נושא סחר בנשים הועלה על סדר היום בכנסת ונדון בצורה נרחבת הודות לה. את יכולה לקרוא אפילו בחיפוש גוגל פשוט על הפעילות הרבה שלה בנושא. לפעמים האשימו נשים מסוימות שהגיעו לעמדות מפתח שהן לא מפרגנות לנשים אחרות
  QUEEN BEE
  עכשיו אני מתחיל לחשוב שנשים מסוימות לא מוכנות לפרגן לפמינסטיות אחרות. אולי את לא מסכימה איתה על אלף דברים, אולי את לא אוהבת אותה, הכול זכותך, אבל אם את לא מודעת לכך שהיא פעלה בנושא הזה יותר מכל חכ אחר ותרמה גם להגברת האכיפה בנושא – היא גם תמכה נדמה לי בהפללת לקוחות, נושא שנוי במחלוקת מאוד , אז את עיוורת למשהו, וכך גם המגיבים שמשבחים אותך.

 • nachum  ביום 02/04/2009 בשעה 13:50

  1

 • איריס  ביום 02/04/2009 בשעה 15:56

  אסף, אני ערה לתרומתה של זהבה גלאון. שני דברים. אולי הסטירה כוונה למר שימון פרס ? ואולי היא כוונה לכך שזהבה גלאון מקבלת משימון פרס את ההוקרה ? חשבת על זה ? או שרצת ישר להשמיץ

  לגבי זהבה גלאון. החלק של סחר בנשים, אני לא מייחסת לה, אלא ללחץ שהיה מבחוץ על ישראל ואשר תוגמל בנדיבות מחו"ל. חכמה קטנה. שנית, היא סייעה לטשטש את העובדה שרוב הסחר היה פה לפני מולדבה ויש סחר שאליו היא מודעת והיא מטייחת.
  שלישית ואחרונה, הפללת לקוחות זנות, אשמח לראות את החוק עובר, אני קצת בספק אם זה יקרה, אבל לא לקחתי ממנה קרדיט ובפרט שהיא דואגת ליחצ"ן את עצמה לא רע. ולבסוף באמת, מלכת הדבורים זו תופעה שיותר מכל מלמדת על הכוונות העמוקות, והיא לא מבשרת טובות, ואכן הסתיימה רע במקרה שלה. אבל יותר מכך, במקרה של כולנו.

  נחום, אינשאללה, אני בספק גדול לגבי זה, ובעיקר לגבי הצורך לחשוף לאלתר את המעשים, ולפצות לאלתר את הנפגעים והנפגעות של המכון ביולוגי. אגב שפרמן לא המציא את זה, הוא רק זרם עם מה שהיה שם לפחות משנות השישים כפי שאני יודעת עליו. הצדיקים שעכשיו מייחסים הכל לו, גם להם שמור מקום בגיהנום.
  אשמח לקבל צילומים מהשמיכה ולפרסם באתר.

 • בהמשך לנחום  ביום 04/04/2009 בשעה 23:32

  לדעתי הוא התכוון לתקן את שגיאת הכתיב במשפט:
  אני רק לא מבינה מדוע בחורנו הטובים לא עושים לא שמיכה

  ואם כבר, אז בחורינו צריך להיות עם יו"ד כמובן.

 • איריס  ביום 04/04/2009 בשעה 23:38

  סופסוף מקלדת בעברית.

  אפשר היה לחשוב כבר ש…

 • איריס  ביום 05/04/2009 בשעה 00:05

  אף אחד לא יושב ומחכה שייעשה צדק בעניין זה.
  לא נולדנו אתמול, ויודעים מאיפה משתין הדג.

  סלחנו לו, מזמן

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: