מפוצצים חצקונים לחולה סופני

 

רוחות חדשות מנשבות ממגדל השן של שלטון החוק ומבצרי הנאורות, באיחור מה, עושים סיבוב פרסה בכל הנוגע להתלהבות מה"יהודים החמים" והתורמים הגדולים. אפשר לכתוב כמה דיסרטציות על משבר ההנהגה הישראלי, בעקבות הטיפוח של חלאות, אנשים שנוח ל"הסתדר" אתם, לפי שיטת התורמים המכבסים מיסים ומילים.

 

עכשיו השאלה אם מבצרי הנאורות והחוק יתחילו גם לוודא שלאזרחי ישראל יש ריבונות על עצמם, ושהמדינה מגנה עליהם מפני הפילנתרופים ושלוחיהם בישראל. לא כדאי להחזיק נשימה..

 

זה מזכיר לי את הקמפיין בחירות שהיה בצ'ילה כאשר נפטרו מפינושה. האופוזיציה יצאה בתשדירים ובפוסטרים בהם מלמדים את האזרח להזיז את הראש ימינה ושמאלה ולהגיד "לא". הרעיון היה פשוט ומבריק ונגע לכל אדם. פשוט תלמד להגיד "לא", תפסיק לפחד. קמפיין דומה מתנהל בגני הילדים, ללמד ילדות קטנות להגיד "לא" למי שנוגע בגוף שלהן. באותה צורה כדאי לפזר פוסטרים בתוך כל רשות ומשרד ממשלתי שעליו "לא" גדול. אם פילנתרופ מציע לך משהו מסריח, ואפילו שזה מאד מפתה, תלמד להגיד "לא", כמו לפדופיל שמציע סוכריה עם ליטוף.

 

ובאמת, זה הרי כל העניין. להגיד "לא" כאשר תרומה באה עם דרישה לעשות משהו רע.

 

—-

כמה ידיעות בבחינת פיצוץ חצ'קונים לחולה סופני. מהלכי חקירה סמויים מניבים בקלות כמה "רשתות" יבוא לישראל, של בני אדם, הישר מתוך שירות המדינה עצמו. רשת יבוא עבדים בניהול משרד הקליטה והביטוח הלאומי, ורשת שניה מנוהלת מתוך משרד הפנים לייבוא עבריינים ערבים ורוסים.

 

זהו פיצוץ חצקונים לעומת הסחר הגדול שמבצעת המדינה, וזרועות חזקות יותר, בבני אדם, בעבריינים, בשפחות מין, בילדים לצרכי מין ועבדות, החוצה ופנימה מגבולות ישראל. אבל גם חולה סופני נהנה קצת מטיפול פנים ואקנה פה ושם. כאשר תופסים מניאק קטן במשרד הפנים שמוכר דרכונים לסוחרי סמים ערבים ורוסים, צריך תמיד לשאול מאיפה הוא קיבל את הרעיון, ומי הזמין את העבודה. זה תמיד עולה למעלה, די גבוה.

 

—-

נוהל סחר האדם בישראל באמצעות שירות המדינה הוא כה מבוסס וממוסד, עד שמשרד החוץ למשל מקיים אותו בצורה מוסדרת ממש מתוך נציגויותיו הרבות בחו"ל. מעט מאד התרחשויות אחרות קורות בקונסוליות הישראליות, ומי שפעם נזקק לשירות שגרתי (חידוש דרכון שאבד או משהו) יודע שהם פתוחים שעה בשבוע, שאותה צריך לנחש, לציבור הרחב, ומעבירים את הישראלים גיהנום עד שמגיעים לדלפק המיוחל. מאד מאבטחים, מגלי מתכות, וחדרי בטחון. כל זה מסווה כמובן לפעילות העניפה שם, בדלתיים סגורות. מה שגילו עכשיו על יבוא עבריינים ועבדים (ועוד לא דיברנו על יצוא..), מנוהל ברשת מסודרת בכל פינה בעולם. רק הדגים הקטנים, באמת רוסים וערבים, נזקקים לשירותים מתוך ישראל כי הם באים בגבול יבשתי לפעמים. כל העבריינים הכבדים מהעולם הרחב מקבלים את השירות "עד הדלת".

 

משרדי הממשלה גם מסייעים ליצוא הישראלי. רשתות של יצוא ילדים, חשפניות ושפחות מין מישראל  וכמובן, סלע קיומנו "אקסטזי" (MDMA בצורות שונות) , לכל יעד מבוקש, הן עיקר ההתמחות של הקונסוליות. צריך לחפש בדרך כלל את ,סגן הקונסול, או הקונסול הכללי, ואם איננו אז גם המאבטחים בעניינים.

 

הפרטת ההטרדה ושלילת זכויות האזרח

 

לעומת זה, איתרע מזלו של אדם והוא נולד בישראל, וחי כאדם ישר וממוצע ורק רוצה לחיות כרגיל ויפה את חייו, עם קצת יכולת שליטה על עתידו – מוסדות המדינה הם בבחינת האויב שלו. בכל משרד ממשלתי רואים בישראלי הרגיל מטרד שאין בו הכנסות מפתות. הוא לא יכול להביא חשפניות מודלביות בנות 3, הוא לא מביא סמים מהולנד, או לא שולח מעטפות אנתרקס ברחבי העולם, סתם, נהג אוטובוס נגיד. למה שמשרד הפנים יתן לו שירות בכלל, או ביטוח לאומי, כאשר מולם מונחים פיתויים גדולים יום יום. ההיפך, הישראלי טוב יותר כאשר הוא מת למשל, כי אז אפשר למכור את הדרכון הטרי, כמו כליה להשתלה, לאיזה כריש אקסטזי אמיתי.

 

משרדי הממשלה כבר השתכללו יותר. עכשיו הם לא רק מסייעים קלות לרשתות פשע ועבדות, נשק וסמים, אלא מעניקים שירות "חיסול" פנימי. נניח שעבריין אחד רוצה לחסל את מתחרהו או סתם להרוג מישהו שחייב לו כסף, הוא לא צריך להלכלך. הוא פונה ל"איש שלו" ברשויות השונות, והעבודה מתבצעת ביעילות מפתיעה. ומה ? מחיר מציאה, כי כל ההליך חוסך עורכי דין. המדינה היא הנושאת בהוצאות החיסול השקט והאיומים. פעם צריך היה לקנות ממש ראש של סוס כרות כדי להשליך על המיטה, עכשיו שלוחים חוליית מס לגבות חוב שאיננו, או את מחלקת החניה של עירית ירושלים ויש שפע רעיונות.

 

ממה זה התחיל ?

טוב, אפשר לכתוב על זה דיסרטציות גם כן. ניראה שהמקור הוא משולב. הרגלים טובים ממדינות המוצא שמהן נאספנו הלום. על בסיס זה נוספו אחינו העשירים מהקזינו באוסטריה שגילו את הפוטנציאל הרחב הקיים פה. ועל זה, הנוהלים של הטרדת ערבים שהתבססו עם תחילת המדינה, כלומר, האפשרות לשלול זכויות אזרח בפועל בלי משפט, אלא באמצעות "טרטור" ביורוקרטי. הנוהל הזה התברר כישים למקרים אחרים, אם עושים לערבים, למה לא לבן דוד של שכן שלי שעשה רעש בן שתיים לארבע ?

 

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: