משחק המסיכות

 

קומדיה דלארטה

 

שוב מגיע פסח, שוב המאמרים המביכים (בעיקר בעיתון "הארץ") הקוראים לשחרר את וענונו, שוב המניפסטים המשמימים ב"הגדה השמאלית". קשה להישאר שווה נפש נוכח משחק המסיכות המתרחש בפרשה זו, כאשר רוב הציבור מולך שולל כסוס הקשור בחח.  לקינוח הפארסה העונתית, כותב יוסי מלמן שיש להוציא את וענונו לחופשי, ומצר על כך שכל אדם המבקש לסנגר על וענונו שם נפשו בכפו. והנה, המציאות היא בדיוק הפוכה. שני האנשים שסינגרו פורמאלית על האסיר התעשרו, לא סתם אלא הפכו לשועי עולם וארץ (זכרוני ופלדמן) בדיוק לאחר שלקחו את התיק הזה. וגם יתר המסנגרים ניראים די מתוגמלים. זו רמת האימנות בדיווח על כל הפרשה הזו, מיומה הראשון ועד כאן.

 

אני צריכה כסף, האם אפשר לעמוד בתור לסנגר על וענונו ? אני רוצה גם לשים את כפי בנפשי או בכיס כלשהו..

 

כך יעשה לאיש שהמלך (ומי המלך ?) חפץ ביקרו

 

להבדיל, זכור לנו גורלם של עורכי הדין של סאדם חוסיין, שחלקם מצאו דרך מקורית לעלות לעולם הבא במהירות כאשר התגייסו לעשות מלאכתם.

 

       אימוץ, בע"מ

 

אריאנה מלמד כותבת ומספרת לנו על העלאה מסיבית של תעריפי האימוץ מחו"ל. אכן, הסכומים שהיא נוקבת בהם מעוררים תדהמה, מאות אלפי שקלים. לדעתי, צריך לקרוא את ההצעה הזו ביחד עם התיקון לחוק שמאשפר לזוגות חד מיניים לאמץ ומול המגמה להוריד שיעורי התרבות בקרב ערבים וחרדים. במסגרת האמריקאניזציה של ישראל, המדינה תעדיף להעניק ילדים למי שאין לו אפשרות להתרבות אך יש לו הרבה מאד כסף, ולצמצם את הילודה בקרב מגזרים עניים. "הנאורות" במקרה זה היא רק תירוץ לצמצם את ההוצאה הציבורית על ילדים. וכך, הומואים עשירים יסבסדו חרדים עניים וכמעט כולם יהיו מרוצים. הרעיון הוא שאין להביא ילדים זרים בלי לשלם "מס" למימון הילדים המקומיים.

 

ילדים, בע"מ.

 

צד אחר של הגיאוגרפיה של הורות מתגלה בפרשה מסוג שונה לחלוטין ופחות מרנין. בחמש השנים האחרונות החלה חקירה (בעצלתיים) של סחר בילדים ופדופיליה. המדובר ככל הניראה ב"סניף" של הרשת הבלגית-הולנדית שהגיע כבר לכותרות עולמיות בפרשת דוטרו ואחרי כן. ככל הניראה לרשת זו יש סניף נכבד בדרום צרפת, ונעשה מאמץ להמריץ את השלטונות הצרפתים לעשות משהו בנדון. לאחרונה מונתה בצרפת שרת משפטים חדשה, ועוד אישה, דבר המעלה את הציפיות לפעולה מצד ארגונים העוסקים בנושא. בינתיים, מדווח אחד הארגונים על תגובתה של הפרקליטות הצרפתית בטלויזיה, על הממצאים שעלו מקלטות ובהן תמונות של ילדים וה"קליינטים" שלהם. – מאחר מדובר ברוב המקרים בילדים "שאינם צרפתים" ולכן אין זה בעדיפות המשטרה הצרפתית לטפל בחקירות האלה, הגם שהקליינטים הם צרפתים.

Yvon TALLEC, Prosecutor Law Court of the minors of age in Paris, will remain famous in the French history for his declarations of May 16, 2000 on the television channel Antenne 2:

"A certain number of these pictures are coming from magazines where the minors were photographed, most of the time not only with their agreement, but the agreement of their parents. Some of the photographs are very old materials. It is necessary to minimize, in any case in France, the range of this dossier, insofar as many children presented are not French children ". In other words, it was alright Daddy could rape his child even if mummy disagreed; a France does not give a toss for the non French children.

 

    סקס שקרים ווידאו בעולם החזנות

 

כתבה מדהימה שודרה אתמול בערוץ 10 (ברוך קרא, חדשות), על "עוקץ" שנערך בין חזנים יוקרתיים. החזן הצעיר והעולה מאשם בכך ששלח "נערת פיתוי" (באמצעות משרד חקירות), כדי להפיל את החזן הותיק, שלדעתו חוסם את דרכו. התיק הסתיים באישום על ניסיון סחיטה ועוד היד נטויה.

 

מזכיר קצת את פרשות רמון וקצב, לפחות ברמה של הטענות, אלא שבמקרה הזה משטרת ישראל ממש תפסה את המתכננים וכניראה הצליחה לקבל הודאות, דבר חריג מאד והישג משמעותי (כאשר מדובר בדוסים, המשטרה פתאום יודעת לעבוד). הנקודה היא כפולה. קודם כל, לדעתי, תמצית הפרשה הוא "סחר בבני אדם". כלומר, הדראמה המרכזית היא הנערה, אשרמשום מה נעלמה כקורבן הפרשה. האם מותר למשרד חקירות להציע שירות כזה ללקוחותיו ? ומדוע מחפים על משרד ה"חקירות" הזה העוסק בעצם בסחר בבני אדם ובשירותי זנות.

 

שנית, אם ממשלת ישראל עוסקת באופן שגרתי בדיוק בפעולות כאלה, מדוע שאחרים לא יעשו זאת ?

 

 

תוספת – לינק למאמר באוסטריה על טיפול המשטרה בנערה החטופה נטשה קמפוש אשר נכלאה במשך שנים כשפחת מין במרתף- בונקר בוינה. במסמכמים שנחשפו התברר כי התקבלה הוראה במשטרה להשמיד ראיות (קלטות די.וי.די) המתעדות התעללות בנערה על ידי אנשים נוספים. כמו כן, המשטרה השמידה ראיות המוכיחות כי התקבלו תלונות על החטיםה שבועות מספר אחרי התרחשותה כולל עדות על הבונקר הזה. הוראות אלה הגיעו מגבוה כדי "למנוע שערוריה ציבורית".

 

 

 

 

 

 

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • מודי תולשששש  ביום 18/04/2008 בשעה 20:58

  וענונו תמיד נראה לי כקרבן של קונספירציה אכזרית במיוחד. הרי כל פעולות ה"מדינה" בענינו גרמו לדבר אחד – הגדלת אמינותו. מה שאומר שאולי אין לנו בכלל פצצות אטום, אבל כל עוד כולם משוכנעים שיש לנו, זהלא ממש משנה

 • איריס  ביום 18/04/2008 בשעה 21:29

  we'll just have to wait till all the masks fall.

  לא יודעת מה המטרה שניסו להשיג, להערכתי יש הרבה פצצות, המעניין בתחום הזה, כניראה הוא הסוג והמיצוב (מבצעיות). הפקת אימים בשיתוף פעולה מלא של כמה מעצמות, החשודים הרגילים, אמריקה ואנגליה בעיקר the coalition'
  . וגם המולדת החדשה שלך גזרה קופון קטן אך עסיסי.

  אבל כרגיל, ישראל וכמה קאפואים מנדבים את הישראלים לתפקיד הלא נעים בסידרה, של "השעיר לעזאזל" להלן הסנג'ר. כניראה שהקומיסיה גבוהה במיוחד, ע"ע רפי איתן ושות, סוחרי אדם בעלי ניסיון בתחום זה.

  וכל השאר יושבים ביציע ומפצחים גרעינים. נידמה להם שזה לא נוגע להם.

 • איריס  ביום 18/04/2008 בשעה 21:36

  נזכרתי עכשיו בטוקבק שלך אצל אריק, שבו השתעשעת מכך שהיה צריך לענות ולשגע את וענונו כדי שהכל יישמע "אותנטי". בעיני זה היה אחד הדברים המזעזעים ביותר שקראתי מעולם. איך יכול להיות משעשע שמענים אדם עינויים קשים רק כדי שזה "יישמע אותנטי", גם אם המטרה היא לשחרר מידע שגוי על פצצות אטום. מי שמך להעדיף את הבטחון שלך על זכויות האדם של ישראלי אחר ? ואם זה משעשע, אולי הקרבת מאה ילדים למען חשבון הבנק שלך ושל אולמרט ? הרי ככה זה עובד, לא ?

  הבעיה היא שכניראה רוב הישראלים רואים את זה כך, כלומר, ששים להקריב ולהתאנות לאדם אחר, כל עוד זה לא הם, וכל עוד איזה פוץ במדים קורץ להם ש"זה מה שדרוש" למען בטחונם, בעוד שבתשעים אחוז זה דרושלחשבון הבנק שלו אישית.

 • מודי תולשששש  ביום 24/04/2008 בשעה 22:19

  לא כתבתי שם "משעשע". כתבתי שזו קונספירציה גאונית. חשבתי שהציניות שלי היתה ברורה.

  אין לי מושג למה את חושבת שאני תומך בלענות את וענונו.

  you are barking up the wrong tree

 • איריס  ביום 24/04/2008 בשעה 23:09

  גם "גאוני" זה שבח בעקיפין, למה מה השואה זה סופר מבריק לפי אותו מבחן.

  גאוני זה משהו נקי, הכולל מידה של טווח ארוך, חכמה. לענות כמה ישראלים על מזבח האינטרסים של ארצות הברית, זה לא חידוש ולא ,גאוני, אלא פגיעה במרקם העמוק והרגיש של העם. היום גם מסתבר בדיעבד שה"גאונים" שהינדסו את זה, היו מושחתים ולא ממש פטריוטיות הניעה אותם, אלא הכיס שלהם.בקיצור נוכלים עם סמכויות.

  לא אמרתי שאתה תומך, אמרתי שאתה מתלהב כמו ילד מחבורה של בריונים שהתנפלו על ילד נכה וחיסלו אותו. זו ההשוואה הנכונה.

  בוא לא נעשה מזה דוקטורט, אתה יכול לעשות מעשה ולכתוב בבלוג שלך כמה מילות תמיכה בוענונו וגינוי למערכת המתעללת בו. העובדה שחלק ניכר מההינדוס שלו התרחש באוסטרליה אולי לא נוחה לך, אף אחד לא רוצה שהספינה הנוחה שלו תזדעזע.
  התמיכה בעינוי של וענונו וב"קונספירציות" שהן קירבון של חלשים לטובת הכיס של חזקים, תוך הרחבת מעגל האינטרסנטים, היא מובנת אבל אין מה להשתבח בה.

  אנחנו מסכימים לפחות שהסיפור הרשמי תלוש מהמציאות.

 • איריס  ביום 24/04/2008 בשעה 23:19

  מהיכרות אישית עם הסיפור של וענונו. כמה מהאנשים שחשבו שהם "גאונים" קטנים וזימברו לו את הצורה, למשל מחיל הים, בזמן שהם חשבו שהם גאונים, לא ידעו שמספר שנים לאחר מכן הם ימותו מסרטן מהקישון. הקישון, סיפור דומה מאד לזה של וענונו, עם קצת יותר משתתפים מעונים. מכך אפשר ללמוד לקח מסויים, שהתנפלות עדרית על מישהו (בעיקר מבני עמך) עלולה להציב אותך במצב מגוחך מאד לאחר כמה שנים. וזה נכון גם אליך. אין מחוסנים מפני "גאונות כזו" מן הסוג שמדובר בה. אין מחוסנים, כולל המהנדסים האלה בעצמם. מעל כל נוכל, יש עוד נוכל, ומעל כולם, השופט העליון.
  באשר לאוסטרליה. אם חלק מהמזימה התרחש שם, חזקה שהם יודעים וגזרו קופון. אז גם אתה לא חסין מזה, תמיד ממשלת ישראל יכולה להקריב גם אותך פיון על "מזבח היחסים".

 • מודי תולשששש  ביום 26/04/2008 בשעה 21:00

  אין לי מושג למה את חושבת שאני תומך בעינוי וענונו.

  או שאני "מתלהב כמו ילד" ממשהו.

  ואין לי מושג גם על איזה הינדוס את מדברת ומה קרה באוסטרליה.

 • איריס  ביום 27/04/2008 בשעה 06:42

  ההינדוס- אם אתה חושב שזו "קונספירציה אכזרית במיוחד" כלומר שהאיש הונדס לשחרר מידע על פי צורך, אז חלק ניכר מהאירוע התרחש באוסטרליה. הוא טס מישראל לשם, התנצר שם, ופגש את "העיתונאי" שעודד אותו לפרסם את התמונות.

  נידמה לי שפגשתי פעם אחד הישראלים שהתגורר שם אז. הוא התחתן עם אוסטרלית ויש לו אפילו ילדה שהיום חולקת את זמנה בין ישראל לבין אוסטרליה.
  המדינה מלאה בקומבינטורים כאלה ואחרים חלקם גם לא יודעים את מי ואת מה הם משרתים כל עוד המשכורת דופקת.

  בכלל, אוסטרליה רוחשת פעילות מעניינת ישראלית. מאחלת לך כל טוב

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: