המחלה פורצת החוצה

מה הם מתעקשים ?

 

1. חייבים כמעט לאמר משהו על "משפט קצב", שהוא בעצם פיגוע במערכת המשפט, בכל מיני אצטלות. זה אינו הפיגוע הראשון, אבל בהחלט יתכן שהוא האחרון בשורה ארוכה שתוביל לבסוף לקריסה (המיוחלת , על ידי פלח משמעותי בציבור הקדוש).

 

יודעי ח"ן ימנו את האטיולוגיה של "עבירות מין" מפגעות מן הסוג הזה, ופרקליטים יודעים על כך יותר מדבר או שניים. המערכת לכודה בקורי העכביש שקשרה על עצמה ברבות השנים. אפשר להתחיל עם רחל הלר, אבל זה רק משום שאין לי מידע על מה שקרה קודם במדינה, כי עוד לא נולדתי אז.

 

2. הסבך שנוצר הוא המשך של פרשות כמו מנבר (וינאי) ואחרות פחות מתוקשרות, שבהן המערכת מיהרה לכבות שריפות, ולא חשוב מי נופל בדרך.

 

3. חוסר היכולת של המערכת להתמודד עם הבעיות האלה יוביל לבסוף לקריסה, ובמובן מסויים אין להצר על כך, כיון שהטיוחים שנערמו עד היום כבר החלו להצחין ברבים, כנבלת עכבר הקבורה תחת אריחי הרצפה, ממש מתחת למסד.

 

4. דוגמא לעוצמה שמשקיעה מערכת המשפט בהשתקת "מבוכות" קיבלנו בפרשה של חשין וביתו "הלא חוקית", כאשר בעצם מדובר בהשקעה עצומה של אנרגיה (שהיתה אמורה להתנתב לעבודה, יו נו) כדי לשמר את "מראית העין" ואת "המכובדות" הלכאורית של אחד מעמודי התווך. השתקה עולה כסף, זמן, איומים, קומבינות, דילים מסריחים, הטיית דין. וזו עוד פרשה קטנה יחסית.

 

5. משה קצב עושה שירות, כפי שהמזכירות שנאקו תחת נצלנותו עושות שירות טוב, אף אחד לא מטייח, אלא "נלחם עד הסוף", ומסרב לצאת הקורבן הקל של מסכת השקרים שעליו בנויה "המערכת". קצב למעשה אומר, במילים אחרות, שאם הוא נופל, אז כל הפלישתים יחד איתו. הבחורות שסבלו תחת ידו (ותחת יד "השיטה") אומרות בעקיפין, שבניגוד לקודמותיהן, אין להן כוונה לרדת לביוב כלי להוריד גם את קצב ואת כל המערכת מצידן. הנלחצים הגדוילם הם אלה שממשיכים ללכת כאילו אצלם הכל נפלא ונקי, הם לא עשו, הם לא שקרו, הם לא טייחו והשתיקו.

 

6. הפיגועים המשפטיים הללו הם אומנות בפני עצמה ששוכללה במדינה לכל אורך שנות קיומה (אומרים שזה כבר ששים), משחקי השחמט המורכבים, המבוססים על צפי של הפסיכולוגיה העממית, הצליחו לא רע עד כה. סקס שימש תמיד כמנוע ודלק מרכזי בעניינים האלה. ישנו תסריט די שגרתי, שבסופו מישהו צריך לקחת אשמה של אחר, ואיזה בחורה שלא שייכת לסיפור, יוצאת מזוייינת ומושמצת. אחרי כן מתנהל איזה מו"מ מכוער, ואיכשהו חסים על חיי השעיר לעזאזל, וזורקים כמה גרושים ל"זונה" התורנית. תסמונת "סינדי". במקרים הגרועים יותר, שיצאו משליטה, יש כמה גופות מרוטשות עם סימנים של עבירות מין. במקרה כזה צריך להביא ערבים, לא מספיק לתפוס סתם פראייר מרוקאי או אחר.

 

7. אני זוכרת את ראשית הקריירה המשפטית שלי, כאשר המאמן שלי סיפר על שופט מחוזי כלשהו, נשוא פנים, אשר נתפס בקלקלה הרגילה. מרוב הסטריה הוא פשוט הוציא צו אשפוז כפוי למזכירה המדוברת, וכך סתם את הגולל על סקנדל. מאז לא השתנה הרבה, גם אז ידעו מעטים וקצת "לחצו" על השופט כאשר היה צריך "ראיה מסייעת" בתיק שלהם. זהו למעשה דפוס פעולה שהאליטה האשכנזית הביאה איתה לארץ וכך ניהלה את המכולת. המקרים היחידים שבהם "השיטה" קצת התקלקלה היתה כאשר הקורבנות (במקרים רבים בני עדות המזרח) לא קיבלו עליהם את הכללים, מחמת ההתעקשות המרוקאית הזו על "כבוד", ובמקום להסתפק בתשלום מן הצד, התעקשו על "זיכוי" או "הוכחת חפות" וכיוצא בזה. כך קרה שעמוס ברנס התנהג בחוצפה ממש כאשר לא קיבל את ההצעות המוגנות של המערכת לצאת בחנינה (עם כמה גרושים), ויצא למאבק על שמו. לא בטוח שיצא לו מזה משהו בעולם הזה, אבל הוא בהחלט הוביל שרשרת "תאונות עבודה" ופצצות במערכת, עד היום הזה. המרוקאים האלה לא צפויים, אמרו כולם ולא ידעו מה לעשות. מה הוא מתעקש ?

 

עצות דומות נשמעות היום כלפי קצב וגם כלפי הנפגעות שלו, מה הם מתעקשים ? אה…שאלה טובה.

 

 

הכתות והשטן – שאלו בשלום ירושלים, שאלוה לשלומה

 

הפרשה של אליאור חן פורצת את התודעה לנושא מוכחש והוא התעללות פולחנית. כמה שאלות שנותרו מסקרנות ופתוחות. מי איפשר ומי רצה להלעיט את אליאור חן ב"קבלה" וב"כישופים" במסגרת החינוך, כביכול, שלו, ומה אמורה להיות התוצאה של מעשה כזה ? מי היא האמא הזו, שהפקירה את הילדים בידי "המשיח המיועד" ומאיפה הגיעה, מי בני משפחתה ואיפה הם היו בסיפור הזה ?

 

גאידמק, הפועלים ו"הדרך אל האור"

 

ויכוח מתנהל לאחרונה סביב גאידמק עקב עלייתו הצפויה מאד בסולם ההשפעה הפוליטית בישראל. אין ראוי ממנו להיות ראש ממשלה, ובודאי ה"שר של ירושלים", והרקורד שלו הוא ההתגלמות של האתוס, נשמת הציונות. זה לא נעים, אבל מה לעשות, זה המצב. אם באמת עזרה לו אריסון להלבין קצת את יהלומי הדמים והשלל מצרפת ורוסיה, זה רק יפה יותר, מבחינה פואטית. סופסוף שיתוף פעולה בין הלובי היהודי האמריקאי (ו"הדרך אל האור" במקום סוציאליזם ועבודה עברית), ושארית הפליטה של סוחרי האדם מבלארוס ומולדובה שהקימו את המדינה בצלמם ובדמותם. נשרו המסיכות, ונותרה האמת במערומיה. קומבינות, דילים, פשיעה בינלאומית, וקצת אקזוטיקה של כתות אמריקאיות עם יידישקייט מזוייף במבטא רוסי. מה נגיד, פאר היהדות ממש. בעיני זה בעיקר משעשע כולל המחאות הצדקניות המגיעות מאנשי החצרות האחרות.

 

 

 

 

 

 

 

 

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • קלונימוס  ביום 13/04/2008 בשעה 12:08

  מתלוננת משגרת מכתב אהבה אחרי ההטרדה,
  מתלוננת מבקשת מהמטריד להגיע לברית המילה של בנה,
  מתלוננת שולחת מיוזמתה מכתב תודה והערכה אישית למטריד,
  מתלוננת מבקשת להמשיך לעבוד במקום ההטרדה,
  מתלוננת נתפסת בסתירות מהותיות בעדותה,
  מתלוננת אומרת בחקירה המשטרתית 6 פעמים שהיא לא הוטרדה,
  מתלוננת נשמעת על ידי חבריה שהיא תנקום בנשיא על הרומן שהופסק,

  כל זה לא אומר כלום ?

 • איריס  ביום 13/04/2008 בשעה 12:23

  התשובה שלי יכולה להיות רק אישית ומאד צרה. מאחר שחויתי אירועים דומים וגם הגבתי בצורה דומה, אני לא רואה בזה הוכחה שלא היה אונס. צריכה להיות עדות מפורטת, כולל אם צריך מומחה. אני לא אומרת שאני יודעת מה קרה שם, אני אומרת שאלה לא הוכחות שלא היה אונס, כפי שזה מוצג. יש כל כך הרבה ספרות מקצועית אורתודוכסית בנושא הזה, וחזקה על הפרקליטים משני הצדדים שהם מכירים אותה, או צריכים להכיר אותה. נשים רבות מגיבות לטרור באקטים של חיבה, כדי להפיס את דעת הטרוריסט. גברים נוהגים אחרת ונותנים אגרוף. נידמה לי שזה די טריוויאלי.

  מעבר לכך. וזה ברמה הכי עקרונית. אשה לא מגיעה למשרד ממשלתי כדי לעסוק שם במתן שירותי מין לגברים מבוגרים, נשואים ומופרעים. נקודה. נוצרה קסטה (מעמד) ישראלית של שפחות מין ממלכתיות, זה לא יעלה על הדעת. נקודה. בעיני האחריות דוקא צריכה ליפול על המדינה או המעסיק הציבורי, ופחות להתמקד בצליית הבכיר על הגריל.

 • איריס  ביום 13/04/2008 בשעה 12:30

  יכולה ללכת צעד קדימה לקראתך. יתכן שדפוסים חברתיים מסויימים דוחקים "בכיר" המבקש להתחבב על בכיריו וחבריו לפוליטיקה, למצב שהוא יטריד מזכירות. כך לשמשל בצבא או במקומות שבהם זה מקובל. "כדי להראות גבר" בעיני החבר'ה. או משהו כזה. מוסרית אולי אפשר להסיר אחריות במקרה כזה במידת מה. האם זה אומר שהבחורה צריכה לצאת הקורבן ?

  ברמה המשפטית אתן לך דוגמא אחרת לסבר את האוזן. במדינה פלונית נהוג להרוג נשים החשודות בניאוף. פלונית מרגישה שהיא נכנסת למעגל החשודות וחייה בסכנה. היא בורחת למדינה אחרת ושם מקבלת מקלט מדיני, תחת הדוקטרינה שמדינת המוצא אינה מסוגלת להגן עליה.

  בעיני המצב בארץ, בתחום הזה של "זמינות נשים לניצול על ידי בכירים", דומה מאד, ומהווה כבר כשלון של המדינה, ברמת המשפט הבינלאומי, להגן על נשים מפרקטיקה מקובלת של עבריינות. כך גם חוסר האפשרות להגן על מתגרשות ממפורסמים, או מוטרדות על ידי בכירים. המדינה כבר נתבעה להשיב על כך בפורומים משפטיים ויצאה רע מאד. יש מדינות שגם חוסר אפשרות המערכת המשפטית להגן על אשה מפני העולם התחתון או סרסורים, מהווה עילה למקלט מדיני. זה אומר שהאחריות דה יורה מוטלת על הממשלה.

 • קלונימוס  ביום 13/04/2008 בשעה 12:32

  הפיסקה הראשונה נשמעת כתרוץ ולא כתשובה אמיתית.

  הפיסקה שניה – לפחות אחת המתלוננות עסקה בזנות לפני ותוך כדי ההטרדות לכאורה, קשה לקבוע שהיא לא באה לשם מתן שירותים .

 • איריס  ביום 13/04/2008 בשעה 12:37

  בקרוב הטענה הזו לא תעמוד במבחן המציאות כיון ששימוש בזונה יעבור הפללה במסגרת עבירות המין, כפי שצריך להיות

  שנית, יפה אמרת. בהנחה שהכל עובדות יכיחות והנ"ל זונה ומסכימה להגדרה. האם התשלום הוסלק לקופה הציבורית ? ואם לא, אז מדוע לא ישלם הנכבד קצב את מחיר השירותים כפי שנקבה האשה ?

  אי אפשר לאכול עוגה ולהשאירה שלמה.

  לפי תעריך ספיצר, הוא כניראה יגיע לפשיטת רגל די מהר.

  האיש רוצה גם לא לשלם וגם להכפיש. הוא שאמרתי, קסטה של שפחות מין ממלכתיות. ומי הסרסור ? המדינה ? אז שתשלם.

 • איריס  ביום 13/04/2008 בשעה 12:54

  "תעריף" ולא כפי שנכתב.

  אגב, ההתעלמות הקלילה שלך מהפיסקה הראשונה שלי היא בעצמה תירוץ והסחת דעת מהעיקר.
  אמרתי, הטענות שהעלית אינן מחזיקות מים כיון דפוסי התנהגות לאחר אונס או ניצול לרעה עולים בקנה אחד עם ההתנהלויות שציינת. גם עדותי האישית אינה"תירוץ".

  שנית, התעלמת מהתגובה המשלימה שלי. כאשר תופעה עבריינית הופכת למקובלת, וידוע לאשה שאין לה מוצא מן המצב, מדוע שהיא תצעק "אונס" ? לכן היא מזינה את האנס החשוב למסיבה משפחתית. שלא יתאנה לה. והראיה, שהתנהגות זו היא אדפטיוית לאור ההמשך של הפרשה. מעתה, כל אשה שתעבור את זה, מראש לא תנסה לעמוד על זכויותיה וגם לאחר מכן לא תנסה. כי זה מותר ולגיטימי. יותר מזה, זו אהבה ממש. או לחילופין "זנות" המתייגת את האשה.

  התגובה שלך הן הוכחה שדפוסי ההסתגלות של האשה, אחרי אונס, הולמים את ההשרדות שלה. כלומר, האחריות היא על המדינה שאינה מסוגלת להגן על נפגעות.

 • קלונימוס  ביום 13/04/2008 בשעה 13:04

  לא הגיוני בעיני בהרבה נשים מתייחסות בחיבה לאנס/מטריד.

 • איריס  ביום 13/04/2008 בשעה 13:17

  מי שעוסק בטיפול בנפגעי עבירות מין מכיר בהחלט את התופעה של חיבה יתרה, ואף יצר הגנה על המתעלל. זה דפוס די שגרתי, בצורה כזו או אחרת.
  לפני עשרים שנה גם לא שמעו על תסמונת אישה מוכה, ואמרו שזה מחלת נפש "מזוכיסטית" כלומר שהאשה רוצה מכות כי אחרת, למה היא חוזרת אליו ועוד מגינה עליו במשטרה ?

  אולי במקום להתכווח, תפתח כמה ספרים מהעשור האחרון ותקרא קצת, תתחיל בבלוטת האמיגדלה ואיך היא משתנה בעקבות טראומה אלימה ומתשיך משם.
  אני פה לרשותך להסברים השלמות ושאלות.

  יאללה הכה את המומחה.

 • איריס  ביום 13/04/2008 בשעה 13:18

  תשאל את עצמך איך זה אנחנו מצביעים שוב לנתניהו ולאולמרט ולאריק שרון ? האם זה אומר שאנחנו זונות, או מזוכיסטים ? או שאולי זה דומה קצת. חוזרת למי שמחזיק את השוט כדי לקבל עוד קצת בטוסיק.

 • קלונימוס  ביום 13/04/2008 בשעה 13:23

  ביי

 • איריס  ביום 13/04/2008 בשעה 13:53

  הטיעון שלך מתמצה בלכלוך האדם השני, בלי תשובה לגופו של עניין. גם במשפט האחרון אתה מנסה אותה טקטיקה. אתה גם לא מעז לחשוף את פרצופך אבל אתה מלכלך אדם בטענות שהן לכאורה "עובדות".

  זו כניראה יריית פתיחה לקראת המאבק המשפטי המתקרב. נקווה שהקוראים יודעים להבחין בין השיטין.

  והעיקר, ניכרת בורות במערכת המשפטית בקשר לדפוסי התנהגות של נשים בנסיבות כאלה. בין כנפגעות אלימות מינית, הטרדה מינית ואפילו זנות. סרסורים גם כן משתמשים בטרור פסיכולוגי כדי לייצר "הסכמה" נחזית. החומר לא כל כך מסובך, ממש פחות מאשר תשקיפים בבורסה או חוות דעת של מהנדס בניין, המוגשת דרך שיגרה לבית המשפט.

 • אסתי  ביום 13/04/2008 בשעה 14:02

  אותי זה החריד לראות כאן שוב את טענת הזנות ואת הבאת הסיפור המכוער הזה על אחת המתלוננות כעובדה כמובן

  לא בטוחה שאותו קלונימוס איננו אחד מהעבריינים של קצב.
  מפחיד.

 • איריס  ביום 13/04/2008 בשעה 14:39

  אולי. אפשר לברר אצל פרקליטיו העוסקים בהגנה על זכויות האדם באותה הזדמנות.

  אגב, הטענה של זנות לדעתי, לפחות, לא צריכה להפחיד כל כך את הצד השני. זו חרב פיפיות למר קצב, שטען כזכור שהיא סוחטת אותו. אם הוא שוכר שירותי זנות הוא צריך לשלם בשבילם, זה לא נקרא סחיטה. אם הוא ניהל רומן, מקובל שהאשה השניה תאיים ותסחט, באהבה כמו במלחמה, זה לא עבירה פלילית. אם הוא בעל תוך ניצול מרות, שילך לכלא.

  הגרסא שלו אינה עקבית. אגב אני לא כל כך נגדו, אני חושבת שהוא צודק בטענה ש"קוזי פן טוטי", ושההתקף האפילפטי פתאומי של מערכת החוק נגוע בשיקולים זרים. אבל הצדק צריך להיעשות עם הגברות האלה, והן לא צריכות לצאת קורבן של הקומבינות, גם הקומבינות שמופנות נגדו.
  מה זה "נוהל שכן" ?.

 • רונה  ביום 13/04/2008 בשעה 16:01

  המגיב קלונימוס לא אוהב להתייחס לדבריה של עורכת דין כי היא אשה, אצלו זה הכל אותו דבר מבחינה זו שכל הנשים אצלו אותו דבר, לא רק הוא חושב ככה לצערנו, זוהי מחשבה אבולוציונית זיכרית המופיעה אצל 99 אחוזים מהגברים והגורסת שכל אשה אלא אם יוכח אחרת, היא זונה או זונה בפוטנציה. ואם היא לא זונה בפוטנציה היא סתם נזירה משעממת מכוערת ושמנה.

  גברים רבים רואים בנשים כוח משרת, כוח מספק וכוח נתינה ובלבד שהיא תבצע מה שנדרש ממנה ותסתום, והם כמעט כאחד מתפרצים בשאגה אדירה נוכח פגיעה "באחד משלהם" כי אין הגדרה לזכר זונה, רק לנקבה.

  את צודקת לחלוטין בנושא האשמתה של א כזונה
  שהיא כמובן לא מקבלת אותו, אבל אם זהו הטיעון ויש להם הוכחות, אם היא סיפקה לו שירותי מין זה בגלל שהוא דרש ואם הוא דרש יש לזה מחיר, אבל איך זה שהציבור הרחב ימשיך לשלם את הכסף שמגיע לה- למר קצב?

  בספק גדול אם היא נתנה שרותי מין, בספק גדול
  מתוך דבריה בתקשורת על אופן התנהלות הדברים ניתן היה לשמוע קול כן ואמיתי, נבון ומאוד ריאלי של אשה נאה ואמיצה.

 • איריס  ביום 13/04/2008 בשעה 18:14

  כניראה משחק מילים על "קלון" ו"נימוס" או משהו כזה.

  רונה, נכון. בסופו של יום, הכל כסף וזה מה שקובע.

 • שרון  ביום 13/04/2008 בשעה 22:19

  האם זה רעיון של ציון אמיר ואביגדור פלדמן או של קצב? מי מייצג אותו היום?

 • איריס  ביום 13/04/2008 בשעה 22:44

  שפלדמן עושה בית ספר מתעלל בשימון פרס, באמצעות התיק הזה, ומשחרר את כל הקליינטים האחרים שלו, כמו היום סולמיאן אל עביד וכולי.
  לכי תדעי מה מתוכנן ומי קימבן ואיך, לפי התמיכה השקטה מהשמאל, חרף ההתעללות בנשים, יש פה קומבינות נוספות בעניינים "פוליטיים" במובן האמיתי של הביטוי.
  קשה לי להתלהב משיטה זו כיון שזה בדיוק מה שעושה הימין בקשר לסחר בנשים ותמיד זה למען הבטחון או איזה עניין פטריוטי כשר אחר. תמיד הסחר הוא לשם שמיים.

  מה שעולה פה לדעתי זה שהשכבה שכניראה חלשה ביותר בישראל זה נשים, וזה נכון בכל המחנות.
  כלומר, את מקסימום יכולה לקוות להיסחר בצד שלפחות מחזיק בערכים פוליטיים דומים לשלך, אבל זה עדיין נטול אייג'נסי שלא לאמר כבוד.

  הרעיון הוא שהנשים במקרים האלה הן כמו "כדור" שבהתחלה משלחים אותו לכיוון אחד. פרקליט ממולח, לא צועק "הי זרקו כדור" אלא תופס וזורק חזרה לכיוון שנוח לו. אבל הכדור הוא כדור, פסיבי, חסר שליטה וכוח בסיטואציה. לדעתי, זה מה שניסיתי בלא הצלחה לתאר בפוסט הזה. כלומר, את המשחק הזה, כאשר למרבה הצער השמאל "העקבי" הרדיקלי והבלה בלה בלה, משתמש באותם כלים, ומצדיק את זה כניראה בכך "שהם התחילו" בשיטות האלה. או שהעניין של נשים לא באמת עומד על סדר היום. אני מקווה שזה יביא לתזוזה כלשהי ולמסקנות. אבל לא מחזיקה את הנשימה בקוצר רוח. נשים בישראל רגילות להגיש קפה לבחורים המצויינים, בין אם זה לטייסינו הגיבורים ובין אם ללוחמי זכויות האדם עאלק המפגינים והשולחים מכתבים נחרצים.

  לדעתי קצב מחזיק כמה פצצות ויש לו נשק על אנשים. ועכשיו יש "עסקאות" שונות. השאלה אם מכל זה נקבל גרם אחד של "זכויות האישה" או הגנה על נשים. מסופקתני.

 • איריס  ביום 13/04/2008 בשעה 23:20

  בסיבוב המקורי מכרו את הבחורות באלה בשביל גורמי ימין ועכשיו מוכרים אותן בשביל השמאל.
  פלדמן סוחר במידע כדי לשחרר לקוחות שלו ולכנות את זה "שמאל" וזכויות אדם. אבל זה סחר מכר בבני אדם, שאין בו שיטה ואין בו הגיון שאפשר לאתר בו "שמאל" זה פוליטיקה במובן הרע

  בסולם המזון הבחורות נמצאות הכי נמוך, מטבע עובר לסוחר, פעם בתור "גוף" ואחרי כן ההשתקה של האמת ומניעת צדק. הייתי בסרט, השתדלתי לצאת באמצע הסחר מכר הזה, ובכל זאת, די מדהים לראות איך הספין עובד טוב. הבחורה במקרה זה "מקבלת עליה" את התיוג של האנס, כלומר מבחינת השמאל, המזכירה המנוצלת היא המייצג של הערכים של קצב, ולכן מותר להקריב אותה, ולייצג אותו. זה מורכב קצת.

  היה דבר דומה בייצוג של אריאל שרון בבלגיה, בסברה ושתילה. מכרו את החשיפה של האמת בתיקי אונס ורצח, כדי להוציא אותו מהתיק, כלומר סחיטה מהסוחט. זה יענו מתוחכם אך אין עלוב מזה, כפי שאין מעשה שפל יותר מהסגרת עבד נמלט, זה יותר גרוע מהעסקת עבד.

  לפי צהלות השמחה של גורמים מסויימים בשמאל שאינם ידועים בפמיניזם שלהם, הסחר הזה בבני אדם, שכבר נסחרו בעבר, נתפס כחכמה נעלה וממולחות שמאלנית לעילא.

  מאחר שאני כבר לא במניין החבורה הזו, אין לי מה לאמר. נשים שפעילות במסגרות האלה צריכות לעשות את החשבון נפש או גועל נפש.

  מבחינת נפגעת המין, המצב הוא כזה. אונס, שעבוד מיני, ניצול ואחרי כן השתקה והכפשה (הסיבוב השני היא צריכה לקבל באהבה כי זה למען שחרור ברגותי וקידום הפירוז של המזרח התיכון).

  מה יש לאמר, ימים קשים.

  לא מן הנמנע שהבג"צים של ארגוני הנשים ואיכות השלטון הם חלק מהקומבינה. וחלוקת השלל היא פוליטית בעקיפין, מן הטובין שיש לקצב למכור על אחרים ולהשתיק על עצמו ועל חברים מן המאפיה.

  מישהו כבר אמר, כנופיית שלטון החוק הולכת שלובת יד עם העולם התחתון ובטוחה שזה מוסרי כי המתנחלים יותר גרועים. כל אחד יעשה את חשבון ליבו

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: