אני מהטובים

ציונאצי בהכשרה

 

שיחת טלפון עם גבר ישראלי מחזירה אותי לקרקע המציאות, רגביה השרופים והמצמיתים.

 

-"אתה דפוק לגמרי" אני אומרת לו.

-"למה דפוק ? את לא מכירה אותי בכלל."

-"דפוק תרבותית, זה לא אישי, אתה שפוט של הצבא ושונא נשים. אולי במקום לרוץ ולהרוג כל כך הרבה תטפל בחיים שלך, תתחתן או משהו, תשמור על אשתך והילד. זה מספיק."

-"אני מקווה להגיע לזה, אבל אני חושב שצריך לתרום לכולם, אני מגן על כולם."

-"אתה בינתיים השארת אותי, אשה עם ילד, בלי בית על מזוודות, בגלל המילואים שלך…זה מאד אופייני. היית צריך לפנות את הבית, ולא עשית את זה כי עשית כיף במילואים עם החבר'ה."

-"מישהו צריך לשמור…"

-"אתה הולך למילואים כי זה כיף, ככה אמרת בעצמך."

-" כן, אני משתדל להנות, פוגשים את החבר'ה, אבל בסך הכל זה מתוך חובה להגן. אנשים לא מבינים, אנשים כמוך, מה עוברים בצבא, איזה דברים, זה באמת עושה שריטות."

-"אז אל תלך. אתה רוצה ללכת."

-"אין ברירה. יש ערבים. אני שונא ערבים."

-" אבל איך זה קשור. הרי כל החברים שלך, ברגע שהם יכולים נוסעים לכל העולם לחפש מלחמות, מקולומביה, דרך אפריקה ועד בורמה. לא יכולים בלי זה. תודה, תודה שזה מדליק אותך, אתכם. כמו האדם הקדמון, או שבטים של לוחמים שרוקדים ריקודי מלחמה. אין לזה קשר לשום דבר, אם לא היה ערבים הייתם ממציאים אותם. תשמע אתה פשוט לא הטיפוס שלי. אני מחפשת מישהו רגיש, דפ"ר מבחינתך, נחנח."

-"היה לנו אחד כזה בצבא, הרגנו אותו, ושתינו את הדם שלו בטקס מלחמה…"

-"אהה, לפחות יש לך חוש הומור…"

-טוב, אז אם את לא רוצה אותי, יש לך אולי חברה ?"

-"דוקא כן, אחת שמחפשת רק זיון, כמו שאתה רוצה."

-"מדליק, איך היא ניראית ?"

-"מה אתה רוצה את היקף החזה ?"

-"כללית, גובה, צורה…"

-"תשמע יש לי רעיון יותר טוב. יש בגן של הבן שלי אמא אחת שעבדה בתור שפחת מין, היא יובאה לכאן בתור קטינה ממולדביה, ולפעמים כשהיא צריכה קצת דמי כיס, היא מרביצה אחד מהצד…רזה, חתיכה, רוצה ?"

"כן, נשמע טוב"

-" נו אז אם אתה כבר בעניין הזה, צא לסיבוב עם המכונית, יש בצומת בטח איזה זונה, צעירה ונואשת, חמישים ש"ח ויש לך סידור. "

-"אמ, לא יודע."

-"למה ? זה מדליק לא ? "

"אל תהפכי אותי לכזה. אני מהטובים. אני רוצה להתחתן דוקא. אבל אין מישהי מתאימה. אני מחפש  שהיא תהיה גם עם קריירה וגם זרוקה, כמוני, אוהבת לטייל."

"זה כל מה שאתה מחפש ? יש בטח מיליון כאלה. השאלה אם היא כזו קרייריסטית,זרוקה וגם ניראית כמו מולדבית בת עשר, למה שהיא תסתכל עליך ?"

"כי אני מהטובים."

-"במה זה מתבטא ?"

-"אני לא נוסע לאמן סוחרי סמים, אני לא מרגל, אני בחור טוב, סיירת צנחנים, מהנדס…"

-"אה. מהטובים, טובים למי ?. מה עם העבודה, עברת למעביד החדש שמסכים לתת לך ג'יפ ?"
-"אני בדרך לעבור, מעביד גרמני. מבין עניין. ניהול כמו שצריך."

-"זה טוב לעבוד עבור נאצילאך, עדיף מאשר יהודים."

-את צוחקת עלי ?"

,"מה פתאום".

 

 

מפגשים עם הכזבאללה

 

בעקבות הנושאים הכלולים בבלוג הזה פונים אלי כל מיני אנשים, חלקם מוזרים וחלקם מפחידים אפילו. זה חלק מהסיכון שאני מייצרת בטיפול בנושאים מתחום אזור הדמדומים.

 

בין הפונים ויוצרי הקשר היו גם כמה מהימין המוזר, הראשון בהם, נקרא לו שימי, הוא חבר ב"פורום המשפטנים למען ארץ ישראל", גוף ההולך והופך לפעיל יותר ונזכר גם בתקשורת מידי פעם. הבחור התעניין בכל מיני קונספירציות בקשר לתוכניות שטיפת מוח המתבצעות במערכת הבטחון. אקצר את מהלך החילופין איתו, לכך שהוא הונה אותי תוך שימוש במניפולציה זולה. בהתחלה פנה בשם אחותו, כביכול, שנפלה קורבן להתעללות מינית קשה, אחרי כן התברר ש"אין לו אחות", באמת, ושפנייתו נעשית לטובתו ובשמו של יגאל עמיר. בהכנת עתירה כלשהי לשיפור תנאי מאסרו, שרבב אותו נאמן ארץ ישראל גם חומרים שקיבל ממני על השאה ושטיפת מוח (חומרים עיוניים, כלומר מאמרים וספרים אמריקאיים). כל זה, כניראה, כדי לחסוך בתשלום וגם להרגיש סבבה שמגייסים סיוע ליגאל עמיר ממישהו שלא היה מסכים כניראה. זה כניראה מדרכו של הימין המתנחלי להונות ולהתייחס לאחרים כאל עובדים תאילנדים.

 

לימים, יצר איתי קשר אדם שנקרא לו "מיקי", הפעיל ברשת בעניינים מוזרים, והוא החל במסע שכנוע ושתדלנות עבור ידיד שלו, מפורסם קצת יותר, בשם אורי מילשטיין. חשוב לציין, וזה התקשר לי בדיעבד, שמילשטיין הואשם באופן כללי במעין תמיכה ברצח רבין, משום שסיפרו הביקורתי על רבין נמצא בין חפציו של עמיר ביום שנעצר אחרי הרצח.

טקס התחמנות חזר על עצמו גם כאן, כאשר מילשטיין אכן נפגש איתי אך הקליט את השיחה והפיץ אותה בקרב חוג המתנחלים שלו, כמוצא שלל רב. אמנם לפי החוק היבש מותר לו  כניראה להקליט שיחה שבה הוא משתתף, בהקלטת סתר, אך ההפצה והאופן שבו זה נעשה מריחים מהפרת חוק הגנת הפרטיות. מילשטיין רדוף כולו בענייני רבין, והמחתרות, ומנהל אורח חשיבה המזכיר במקצת את הפורום למען ארץ ישראל, מעין ארגון נוער מחתרתי או משהו כזה, שמיישם כלפי כל מי ש"מבחוץ" נוהל של תחבולות ומלחמה.

אותו מיקי, המשיך לתקופת מה לשלוח לי אימיילים רווי מיסתורין, שחלקם נחתמים בפאתוס "ידידך המדוכא" והאחרים מסבירים לי שאין לו "זמן לדגי רקק" (הכוונה אלי), ועוד כל מיני מניפולציות מוזרות. המשותף לשלושת הימנים המוזרים הוא השימוש במניפולציות שיש בהן חומרים מיתיים, תנ"כיים או דתיים אחרים. משהו שמזכיר בעצם את יגאל עמיר והרצח ההזוי של רבין.

 

אני מזכירה את כל זה רק בגלל החקירות הפליליות של אולמרט, והדילמה…הדילמה בקשר למעין קואליציה שנוצרת בין השמאל לבין הנאמנים הללו, להפיל את הממשלה שלו מטעמים שונים (ומוצדקים, ללא ספק). מישהו באינטרנט כתב שזה דומה להיפכה באיראן, חבירת כוחות השמאל לימין ההזוי, נגד המושחתים של המרכז (השאח).

 

הבעיה שאני רואה בכל המצב הנוראי הזה שייכת יותר לתחום הקליני. קבוצות שונות בציבוריות ובממסד הישראלי (והיהודי) לוקות בפרקטיקות כיתתיות מסוכנות, שמבצעות חיפצון קטלני למי שעומד בדרכן, חיפצון שמתיר את הדם, או שהופך כל אדם לשבוי ולקורבן כשר ל"הפעלה" מניפולטיבית ונצלנית. כפי שלימדנו הניסיון האיראני, פחות חשוב המסר הגלוי והאידיאולוגי (ערכי) של קבוצה, לעומת הפרקטיקות שלה נגד מתנגדים או נגד קבוצות מוחלשות. פריצת הדרך צריכה לבוא בדחייה מוחלטת וחד משמעית, מכל שדרות הציבור לתרבות המחתרות, חסמב"ה, וכיתתיות אלימה באשר היא, גם כאשר זה בקבוצה "שלך".

 

אני עוברת עכשיו לגליל, ובדיוק בזמן שעברתי ראיתי שאורי מילשטיין מרצה במתנ"ס האזורי…זה קצת הדאיג אותי – ברמה הסימבולית – ש"מורשת רבין" הזו, שאליה נקלענו כולנו, תמשיך לרדוף אותי גם שם. לכן, אני מחליטה להוריד את הנושא מסדר היום בינתיים, ומבקשת מכל הג'יימס בונדים, וכתות המלחמה הטמפלריות, מימין ומשמאל, לצאת לי מהוריד.

סגור לפרסום תגובות והשארת עקבות.
%d בלוגרים אהבו את זה: