הפה הציוני מפיק מרגליות

אשכרה אימייל שקיבלתי לתיבתי….
 
 
 
 
למרות שאני צריך להחזיר למישהו חומר כתוב וכבר אחרתי את גורמת לי להמשיך.
אתמול עברתי על מחקר סוציולוגי של ימאים באוניות נורווגיות. הישוו בין נורווגים לפיליפינים. שמים וארץ. אלו גאים במלאכתם בעצם הקושי והיכולת לבצע הכל הכי טוב שאפשר , ואכן מידיעה אישית באוניותיהם אפשר לאכול מהרצפה כל כך הכל נקי מסודר ומקצועי והפיליפינים- פיליפינים מלאי טענות מתחמנים לא בדיוק מקצועיים ואצלם, שוב מידע אישי בקושי אפשר לאכול בחדר האוכל.
 נזכרתי במחקר על ימאים בשיירות במלחמת העולם השניה וצוותי הצוללות הגרמניות. בצוללות זה היה גיהינום אמיתי באמת. 80% לא חזרו ומתו בכל המיתות המשונות שבעולם. אבל הם נלחמו כי אתה עושה מה שצריך לעשות ועצם העשייה והעמידה בקושי גם קשיי מוות פשוטו כמשמעו יש לה ערך. זה המוסר הפרוסטנטי: אתה, אני הוא חייבים לשאת בעול ולמלא את העבודת, כל עבודה, בשלמות עד תום, אם אני לא אעשה את מלאכתי העולם יאבד.
If I will not do may job the world will perish
כך היה גם באוניות שאותן הטביעו הצוללות. יש תאור מופלא של ים סוער אש ואוניות טבועות ואוניות בוערות ואוניה נורווגית נפגעת. כמו בתרגיל, הימאים בשקט בקור רוח במקצוענות מורידים את סירות ההצלה זה לא פשוט בים סוער ואניה פגועה, ואז הם כמו במסדר בתוך כל הגיהינום מתחילים לחתור כמו במסדר, אלו ימאים פשוטים, חלקם אנלפבתים, בקצב לאט במקצוענות. מגיעים לאונית ההצלה מבקשים בנימוס רשות להתקרב ולעלות. כשמתקרבים כאחד מזקפים את המשוטים, נקשרים בזריזות, זה לא פשוט בכלל, לאוניית ההצלה. עולים בשקט ובסבלנות על סולמות החבלים. האחרון מתיר את סירת ההצלה כולם על סיפון אניית ההצלה מצדיעים לה ומשלחים אותה לים. הם יכלו להשאר בנורווגיה לגוד עבור הגרמנים ולא למות באוניות טובעות או בוערות או שתי המיתות כאחד. אבל הם חשבו שכך הם עוזרים, גם אם בעקיפין, לשחרר את ארצם מכובש זר, את זה ידעו אבל בקושי בקושי כשדברו, הם לא מדברים הרבה [מידע אישי] אף פעם ךא דיברו על כך. כי עושים לא מדברים.
בסוף היום אחרי כל התרוניות והתלונות הבן שלי נהנה לעשות את המילואים שלו כי הוא ממלא את חובתו עצם מילוי החובה כל חובה בנאמנות במסירות באמת יש לו ערך אמיתי הרבה מעל הרווח שמרוויחים מתכמון. על אמונה זו עומד העולם אם נברח ונשתמט העולם יאבד. תמיד יהיו מנוולים ושפלים שינצלו אותנו יכולתנו להתגבר, למרות הכעס הבוז והשנאה העמוקה לטפילים המנצלים  ולמלא את חובתנו, היא מקור לגאווה.
העמדה שלך היא עמדה יהודית אופיינית טפילית במהות מהותה. היא עמדה נחותה שפלה חסרת ערך. כל אדם יודע זאת גם הטפיל, הוא יודע זאת בעמקי נפשו טוב מהפונקאי. הרעיון היה להשתחרר מנכות טפילית זו. לכך היו שתי דרכים ציונות אמת  והתבוללות הטמעות. דומני שבחרת בדרך השניה ואני מאחל לך הצלחה. רק חשוב שתדעי שאם את רוצה להגר לאותו גן עדן שלך שזה יכול להיות סקנדינוויה -יש לי משפחה משם, או קנדה יש לי משפחה שם או ניו-זילנד חייתי שנה שם, או במקום מה דומה,[ איש אינו מוצא גן עדן ברומניה פולניה אלא אם כן הוא רוצה לגלגל את הגלגל הטפילי שבסופו הסוף המוכר].  אם תרצי שלך ולקרובים לך יהיה טוב, [שלא בסוף היום ובסוף דבר ינהגו בך ובהם כביהודי מלוכלך ואז בכדי למצוא אדם לדבר עמו תתחיבי להתחבר לעוד יהודונים-טפילים יש גם אחרים, שתדעי אם לא פגשת], אם תרצי אכן להיות פינית, נורווגית, שוודית, (איסלנד אינה מקבלת) ניוזילנדית או קנדיית יהיה עליך לאמץ מוסר עבודה והתנהגות פרוטסנטים כמעט אם כמו אותם ימאים גויים. זה מה שאני ראיתי אולי אחרים רואים זו אחרת. בכל מקרה אני מבקש עבורך הצלחה בכל אשר תפני ואל תגידי לאיש את מה שכתבת לי. שרצוי לא לשרת בצבא מולדתך ואולי לצורך כך לזייף תעודות רפואיות, זה לא יצור רושם טוב בשום מקום בעולם, כמה יהודוני, כמה שפל, כמה אנטישמי.
 
 

אשכרה מכתב שקיבלתי באימייל, הסרתי את שמו של הכותב כמובן להגנת פרטיותו. אין צורך להכביר מילים. שידור ישיר מהגיהנום הרוחני שיצרה הציונות..לחלופין, ואין מנוס מן המסקנה המשנית הזו, המסמך הוא יצירה גאונית המסווה התחמקות משאלות פרקטיות יותר, כמו "נו, מתי משלמים לי ?". מסתבר שהאשכנזי הציוני הותיק שיכלל שיטה מבריקה לבלבל את היריב שהוא כל אדם שתובע את זכויותיו בשוויון מלא, בעיקר אם מדובר למשל בכסף, חלוקת קרקעות, פיצויים פנסיה או הזכות לגור במקומות יפים ואז להטיף לאחרים שהם צריכים למות בגאווה. האשכנזי הציוני השליט, במשפט אחד יגיד שאתה יהודון ואנטישמי הכל כדי לא לשלם חצי מחשבון הארוחה שהזדמנתם יחד ושהוא אכל את רובה. כדאי לקרוא, ללמוד את השיטה, ולהכין תגובה הולמת. אחרת בחיים לא ניראה גרוש מהפטריארכיה האשכנזית..

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • הצבנ"ע  ביום 01/10/2007 בשעה 09:02

  בה הוא מצטט את ההגות האנטישמית במיטבה (הטפיל, הטפיל שיודע שהוא טפיל וגו') הוא מדבר גם על אנטישמיות.
  זאת סינתזה שרק הציונות הצליחה ליצור.

  ונגפת בחגיהם והיית אך טפיל.

 • איריס  ביום 01/10/2007 בשעה 12:58

  אכן, הלהג המבלבל של הציוני מותיר אותך ספיצ'לס, אשם, ובגודל של נמלה. זו מטרתו.
  וכמו במקרה המקורי, של הנאציזם, התברר שאלה הצועקים "טפיל טפיל" הם הטפילים מוצצי הדם שהופכים אנשים לסבונים. חוששני שגם במקרה הציוני, בגדול, אם זכית לכינוי טפיל משמעותו שאתה הגורם היצרני שממנו יונק הטפיל האמיתי, הוא הפטריארך הציוני המיליטנטי את כספו ואונו. שהרי בלי עבדים אכולי אימה ואשם ומוקירי תודה על הזכות לנשום בסמיכות להאדם העליון, איך היה הפטריארך האשכנזי חי כל כך טוב, נוסע בכל העולם, מגדל שלושה אקדמאיים בסיירת שמתוכם שניים ירדו לחו"ל וממשיך לצעוק על העבדים החרופים שהם לא מספיק פרוטסטנטים.
  רווח לי כאשר הבנתי, והפנמתי שזו כניראה התמחות של רוכלים אשכנזים ממזרח אירופה, להוציא כסף מהבריות מבלי להפסיק לצווח עליהם בשלל קללות סותרות. עד שהתאושש הנשדד המבולבל, יתסלקו עם שללם.

  הכותב במקרה זה אמר שהוא גר בפתח תקווה, ואם כן תופעת הניאו נאציזם שם אינה ספורדית.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: