כל מה שרצית לדעת על השב"כ …

לפורר אותם מבפנים

 

זה רק עניין של זמן שהשבכיסטים יתחילו לרוץ לתקשורת להתוודת על פשעיהם, כדי לקבל חנינות ולעשות עסקאות של עד מדינה. אפשר להריח את הסנוניות הראשונות באויר, כבר כמה חודשים. למעשה, הטרנד – כמו כל דבר טוב – התחיל בטוקבקים, בראשותו של ארתור דנט, הדמות המיתולוגית של "צלף" מטריד קשה, הכותב כבר כמה זמן על גורלו המר. זו אמנם דמות וירטואלית, אך היא מבשרת את העתיד,

והםם….מפפפפחחחדדדדיםםם….

 

עידן האינטרנט קרע סופית את מסך התעתועים והדימויים שהיה לארגון זה, ומה שנותר זה אבן החכמים גדעון עזרא, ושיירת טוקבקיסטים עלגים, המנסים ליישם את מה שלמדו בשיעור על לוחמת סייבר פסיכולוגית, קורס שחומרי הלימוד בו קצת מיושנים, שאריות מאמריקה, ותרגומים מהשטאזי שקיבלו בזול.

 

הפרופיל הממוצע של איש השב"כ, טיפש, מתלהם, עילג, ואלים ומאד מפחד מנשים נחשפת במערומיה לאור המציאות הלא נעימה, וכך מסכם הערבי שגר לידי ביפו את תולדות השב"כ -"מה הם רוצים מבחורות יהודיות מסכנות, אני לא מבין, למה הם נטפלים לבחורות יהודיות מסכנות זה הרי לא מחבלים". כך גם חושב נסראללה וכך גם יודע אחמדנגאד וכל ראשי החמאס, שאיש השב"כ הוא סדיסט קטן ולא חכם שמעתיק חומר אמריקאי עם שגיאות ופולט ססמאות דביליות בעיקר כדי לשכנע את עצמו.

 

מדובר בכושר של איש מכירות בינוני של שואבי אבק קירבי, חלק מההכשרה ומהרזומה של רבים ממגוייסי השב"כ. והבכירים שבהם, אנשי מכירות בסלקום, ואלללדי.

במבחן התוצאה, קיבלנו טילים על הראש במשך חודש, וחבורה של גברים מיוחמים צועקים "נסראללה עדיין מחייך אבל לא הרבה זמן." שנה זה הרבה זמן ? ומה נעשה באותה שנה ? קיבלנו שידרוג של לוחמת הסייבר נגד נשים מסכנות, טפיחה על השכם של השב"כ לעצמו, וחשיפת האיי קיו המביך של דיכטר ( השד הלבן) והתאום שלו דיסקין. והם מפחידים בערך כמו הימלר, כלומר, סדיסטים קטנים שכוחם בניהול מחנות ריכוז של אנשים חסרי מגן, וכמובן ליקוק תחת רטוב לפוליטיקאים ויותר מכל, למפעיל האמריקאי, שאליו נושאים עין.

 

השב"כ כבר מזמן עובד בשביל קליקה קטנה במפלגה הרפובליקאית המתמחה בהפעלת נייטיבז, כמו אל קעידא, וכמו השב"כ. מלטפים להם על הראש – עם הקרחת המפחידה אמאלה – והם אוכלים לך מהיד ומספקים שפחות מין למכביר לפריץ התאוותן.

 

————————————————————————————————————

 

מדינת כל אזרחיה

 

כמו כל התארגנות פשיסטית ונפשעת, גם השב"כ יהיה זה שיכרות את הענף עליו הוא יושב. מטבעם של קבוצות כאלה שהן אינן יודעות גבולות, ולבסוף חושפות את המניעים הפנימיים שלהן, ויוצרות קואליציה נרחבת לחיסולן. בדרך כלל, מתלווים לכך פיצולים פנימיים ומאבקי כוח רצחניים בין ראשי החונטה לבין עצמם. על כך אמר הדלאי למה שאין לדאוג ממשטרי פשע, שכן דרכם, מדרך הטבע, למצות את עצמם. בארץ התהליך הזה רק מתחיל, כאשר משמאל ומימין, ערבים ויהודים, מבינים שהשב"כ ניצל את הסכסוכים הפנימיים כדי לרכוש לעצמו כוח בתור ארגון סקטוריאלי, אליטיסטי, המשרת את המשכיותו ואת רווחת בכיריו, באופן אישי.

ה"שד" התורן הוא עזמי בשארה, מטרה המלמדת על השאפתניות הגוברת של הארגון הפועל בשיטת הסלאמי ליצירת דה סנסיטיזציה של החושים הציבוריים, לעוולות והתנכלות. כל הזמן מעלים את האש, ומגבירים לאט את הברוטאליות, תוך הכלת המחאה קצרת המועד.

בשארה אמור לרכז סביבו את השנאה היצרית ל"ערבים", ואת השינאה הימנית ל"שמאלנים" ואת השינאה של החונטות המתפרנסות מן הצבא, לשלום. דיסקין חשף את נייר העבודה של השב"כ הרואה בעצם הדיון התיאורטי על "מדינת כל אזרחיה" משום חתירה נגד סדרי עולם, ו"אופיה היהודי" של המדינה. בקוטב השני, הוא יאמר שחזון המתנחלים הוא חתירה תחת היסוד הדמוקרטי של המדינה וכך הלאה, מה שנותר לנו להגן עליו הוא השטח המשיק שבין שני המעגלים הללו שכידוע אינם נפגשים (הדמוקרטית והיהודית), כלומר, מה שחוקי הוא לתמוך באבסורד. זהו המילכוד 22 שמחזיק את השב"כ מעל המים.

לא ברור אם חשיפת המסמכים של דיסקין היתה מכוונת או תוצאה של רצון פרוידיאני להסגיר את עצמו, כפי שנהוג לאמר לגבי פושעים. יתכן שזהו בלון ניסוי ציבורי, לראות אם נאכל את מזון הציפורים הזה או לא, ואיך מגיב העולם.

עכשיו, נצטרך לשתות את דברי החכמה, מעיין החכמה, של דיסקין, מהי זהות יהודית לאומית, לעומת, למשל התיאוקרטיה החומייניסטית של איראן, שעליה יצא קצפו, ובמה היא "דמוקרטית" יותר. נידמה לי שלא ניזכה לתשובה, כי זה לא כתוב במניואלז של שואבי אבק קירבי שמהם מקריא דיסקין.

ישנו נאום קטן ונחמד של מלקולם X לפני הרצחו, לקהל שחורים נלהב. שם הוא שואל, "מה היה השם שלכם לפני שהלבן לקח אותו ? איך הוא לקח אותו ? איך הוא לקח את הזכרון של השם שלכם ואת ההסטוריה שלכם ? ולמה ? ואיך נהייתם מה שאתם היום ? ואיך נהייתם מטומטמים כל כך כמו שאתם היום ? איך הלבן עשה את זה?" לא נותר אלא לשאול את עצמנו, למשמע דיסקין, איך ומי הפך אותנו למטומטמים כפי שהננו היום, ומי לקח לנו את הזכרון, וההיסטוריה, והמשיל עלינו את דיסקין ?

 

 

 

 

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • עזרא לציון  ביום 10/04/2007 בשעה 09:27

  שהיה צריך להתבצע פיגוע בפסח. חשבתי שהם "אף פעם לא מספרים לציבור על ניסיונות פיגוע שסוכלו". בטח על כאלה שפשוט לא יצאו לפועל מסיבות אחרות.

 • איריס  ביום 10/04/2007 בשעה 09:29

  הרגע, קראתי בווינט, ואמרתי לעצמי האם הם עדיין חושבים שמישהו מאמין לידיעות היחצ"נות הללו.

 • באנדר  ביום 10/04/2007 בשעה 10:03

  נכון שמשפחה שלמה של חברים נימחקה לי ברגע, אבל בעקבות הפוסט הזה אני מבין שאין לי מה להיות עצוב – זה הכל יחצנות.

 • יוסי  ביום 10/04/2007 בשעה 10:13

  חלק בלתי נפרד מהפוסט הזה כולל את האותיות הקטנות בתחתיתו, האומרות שהפוסט מתפרסם ב"פינת הקונספירציה".

 • חייש  ביום 10/04/2007 בשעה 10:33

  הבעיה היא בנורמות החוקיות והמשפטיות במדינת ישראל, שמאפשרות את קיומו בצורה הנוכחית. לטעמי, הגוף שאחראי לרוב מעשי הזוועה שמבצעת המדינה בתוך ומחוץ לגבולות 67 הוא בג"ץ. במקום שבו מענים אנשים בחסות בית המשפט העליון, מותר גם לסכל התארגנות חוקית.

 • נתן.  ביום 10/04/2007 בשעה 11:12

  התאור של השב"כ כאוסף חדלי אישים פטתיים מגוחכים וטיפשים , הוא אולי "חלום רטוב" של השמאל ,אבל הבעיה היא שהאמת היא שמדובר באנשים מוכשרים מאד.

 • הצועד האוריגינלי  ביום 10/04/2007 בשעה 11:31

  (חוץ מהמקרים שגם הם לא מעטים, של היעדר נפש). זה השילוב הקטלני.

 • הצועד האוריגינלי  ביום 10/04/2007 בשעה 11:36

  הצועד, מקדים תרופה למכה.

 • איריס  ביום 10/04/2007 בשעה 11:41

  בזמן האחרון ניכר שהטוקבקיסטים של השב"כ נעלבים כאשר אומרים שהם טפשים. זה כבר מעורר דאגה. עכשיו , אחרי שהחכמים בישראל אולצו להגר או מתו, הם באמת יישאר כעידית שבעידית. כמו מלך סיאם שהרג כל מי שהיה גבוה ממנו.
  נתן, זה ממש לא החלום הרטוב של השמאל, נהפוך הוא, אני בטוחה שגם עם איש שב"כ, והוא חכם, הייתי מסתדרת. לעומת זה בריונים טפשים עם חכמת רוכלים, זה מה שיש היום, וקצת נאצים ממש, כלומר בעלי כשרון מדעי גדול, נטולי מצפון לחלוטין. האם היינו מכנים את מנגלה חכם? לא. אצלנו, היהודים, חכמה כוללת גם אנושיות מוסר וידענות רחבה. כך לפי הרמב"ם הנשר הגדול.

  החלום הרטוב של השמאל הוא שב"כ המורכב מאנשים חכמים במלוא מובן המילה.

  חייש, אפשר לדון בפוסט אחר בחלוקת האחריות בין השב"כ לבין בג"צ, אני לא מחסידי האחרונים ומסכימה שהם ניזונים מהדימוי הכוזב של "עימות" בין שתי המערכות, כאילו זה אור וחושך, ולא היא. יד רוחצת יד ומאבקי שליטה שוליים בין אליטות ששתיהן רחוקות מן העם ומשקיפות עליו מלמעלה, מדוע רבה אי הנחת בין העבדים והשפחות מדוע אין הם מרוצים ממקומם הטבעי בגלגל החיים ?
  אה, מייד הם ילמדו מאחיהם בגויים וינקטו אותן שיטות, אופיום להמונים, הרעבה, טרור בחסות החוק, הכל כפי שהם מלקטים מן הקרוב (שכנינו) מן הרחוק (אמריקה).

 • יורי כהן  ביום 10/04/2007 בשעה 12:33

  גועל נפש אחד אחד:
  אהוד יתום
  גדעון עזרא
  אבי דיכטר
  יוסי גינוסר

 • יורי כהן  ביום 10/04/2007 בשעה 12:34

  ישראל חסון

 • עומר  ביום 10/04/2007 בשעה 13:19

  את קרן אור באפלה…

 • דני  ביום 10/04/2007 בשעה 14:19

  אני לא מהשב"כ. לא עכשיו, לא פעם, וככל שהדבר תלוי בי – גם לא בעתיד. אבל אני מתבייש בשמך בעקבות הפוסט האחרון. מעולם לא נתקלתי בגיבוב מגמתי כל כך של אינפורמציה שקרית על השב"כ.

  אני מכיר כמה אנשי שב"כ. הם לא טפשים, לא אלימים ולא נופלים לקטגוריה של אנשי השב"כ בסדרות גרועות בטלויזיה. הם גם לא היו הורגים מחבלים בקו 300 (אחת מהן כל כך עדינה, שקשה לי לדמיין אותה אפילו הורגת יתושים).

  המשותף לכולם, הוא תחושת שליחות אדירה, ומטרה אחת: למנוע פיגועים בישראל. כן, השב"כ לא מפרסם כל הזדמנות שבה הצליח למנוע פיגוע – אבל יש הרבה מאוד כאלה. כמות האנשים שחווים את חייהם לשב"כ – בלי לדעת אפילו – היא גדולה מאוד. בעקבות הצלחות כאלה, השב"כ זכה בשנים האחרונות בפרס מטעם ראש הממשלה. זה לא מובן מאליו, ובא "על חשבון" ארגונים בטחוניים אחרים (צה"ל, מוסד, רפא"ל ועוד), שגם הם עושים עבודת קודש "סמויה".

 • אלעד  ביום 10/04/2007 בשעה 14:26

  ספר את האמת, כמה שפחות מין סיפקת החודש לרפובליקנים מזדקנים בוושינגטון?

 • איריס  ביום 10/04/2007 בשעה 14:41

  בכל ארגון גדול יש אנשים סבירים, במיוחד הצעירים שבעמדות נמוכות.
  אני גם מכירה כמה אנשי שב"כ לא צעירים כמוכם והם לא חדורי כלום חוץ מתאוות בצע ושחיתות
  אולי אנחנו חיים במדינות שונות ?
  —-
  תודה על מידע שמשרד ראש הממשלה מתחיל להעניק לעצמו פרסים.

 • אלעד  ביום 10/04/2007 בשעה 15:18

  אם הפכתי שוב צעיר כתוצאה מהדיון הזה, דיינו

 • oren  ביום 10/04/2007 בשעה 16:59

  it is quite amusing that you are so sure that the "boys" care so much about your posts – care so much that they comment in the blog.
  I'm not positive that you are such a threat… (shampania, maybe?)

 • דני  ביום 10/04/2007 בשעה 18:08

  לפי רמת הדיון והניתוח הירודים שלך אני מתפלא אם גם את לא עובדת שם במקרה
  אותה רמה של טיפשות ודביליזים מונוטוני ודוגמטי

  את לא שונה מחשבתית מהשב"כ

  במחשבה שניה אני לא בטוח שהיית מתקבלת לשם

 • איילת רוזן  ביום 10/04/2007 בשעה 18:22

  זה שחשבת מחשבה שנייה, זה כבר מצוין. עכשיו נותר לך ללמוד קצת נימוסים – ותהפוך לבן-אדם.

 • דני  ביום 10/04/2007 בשעה 18:39

  כל כך צפוי
  כל מי שלא מסכים איתך אינו בן אדם
  כעת את רואה למה את והכותבת דומים כל כך לשב"כ
  זה אורח מחשבה ששגור גם שם

 • דני גורביץ'  ביום 10/04/2007 בשעה 21:56

  בשתי התגובות האחרונות חתמתי בשמי דני תוך שלא שמתי לב לתגובת מגיב אחר אף הוא בשם דני.
  על כן נא להפריד ולהבחין
  שתי התגובות האחרונות החתומות בשם דני הן נפרדות ואינן של הדני לעיל.
  תודה
  דני גורביץ'
  (לידיעתך איילת)

 • איריס  ביום 11/04/2007 בשעה 12:18

  תודה על המחמאות
  אתה מוזמן להמשיך לקרוא כאן בבלוג ולחלוק איתנו את הביקורת המלומדת שלך

 • דני גורביץ'  ביום 11/04/2007 בשעה 19:47

  הגם שאיני מעריך כל כך את כתיבתך
  את חייבת להודות שתועלתי גדולהמניזקי ולו בשל העובדה שאני נמנה כמותית על קהל הקוראים מה שמעלה את הדירוג שלך
  רואה – לא כל אויב הוא אויב רע.
  חוץ מזה – אני גם לא מת על השב"כ אז מה ?
  כשתגמר ההתאבדות בתוך אוטובוסים ממילא ייותרו גופים כמו השב"כ ויהפכו למינורים בחיינו
  אפשר על כן לאמר – עתיד השב"כ בידי החמאס… מה דעתך ?

 • rafi  ביום 14/04/2007 בשעה 11:11

  What ever you could write as avery rthing written will have some truth in it. One thin is sure…. what ever happens in the shabac, mossad or police is a mirror of what we are. the application of civil rights is an application of how we educated our children and citizens.
  the iranian sabac reflected the value of citizenship and life in the iranian republic…..
  I believe that our system is more pluralistic than theirs….we have a high grade of democracy .. and the proof is YOU.
  so in such a place , i am sure there is someone the way you describe … It is highly improbable that teh system would be like that. WHAT I HOPE IS THAT IN THE FUTURE, ISRAELIS WILL EVEN IMPROVE THEIR CONSCIOUSNESS OF HUMAN RESPECT

  I am very confidential… the new generations are much better than us!! they do not know mysery…. they suffer less from jewish attavic desease of being hunted

  As israelis antysemitism is for them definition of some strange fenomena… etc….

טרקבאקים

 • מאת האתר של מתי שמואלוף ביום 10/04/2007 בשעה 17:12

  לפי דיווחי עיתון הארץ ח"כ עזמי בשארה מבקש להתפטר. אך באתר "מחסום" טוענים כי בבל"ד מכחישים בתוקף את הפרסומים באתר "אל-סינארה" כאילו ח"כ עזמי בשארה מתכוון להתפטר מהכנסת.
  במידה ועזמי בשארה יתפ

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: