למכירה, במצב טוב

פראייר מדופלם

 

מוטיב התארים הפיקטיביים ממשיך לזעוק לשימת לב מעמיקה יותר. בשנתיים האחרונות הוא התגלגל בצורות שונות, מכללות פיקטיביות, שלוחות אבו עלי, קניית תארים בבודדים או בקילו (צה"ל והשב"כ), העתקת מבחנים ועבודות לקבלת תואר,ועכשיו – האלטימייט סופר תואר – זה שנקנה בהבל פה.

 

זה מעניין, כיון שאצלי התרחש תהליך דומה אך הפוך. אצלי, שני התארים (ראשון ושני במשפטים, אורגינל ויש

צלם פפראצי זריז תפס היום צילום ובו מנשק אהרון ברק את אסתרינה טרטמן.

" פחדתי שהיא תתאבד" אמר המנשק הסדרתי ורץ הביתה.

טאבו), וגם שתי תעודות ההסמכה (לשכת עו"ד ישראל, לשכת עו"ד קליפורניה) תלויות כלאחר כבוד ב….שירותים. כל מי שמתארח אצלי, ומזדמן להשתין בחדר הקטן ונטול החלונות שקירותיו מתקלפים, יוצא משם עם חיוך. ככה ניטרלתי את פגמי התכנון וזוקן הדירה. התגובה השגרתית "שמה תלית את התארים? נחמד". נידמה לי ששם מקומם לנוכח ההצפה הניכרת בתארים לאחרונה, מי שאכן למד והשיג אותם ביזע ודמעות, ראוי שיקמט וישליך לפח, כי הן מעידות רק על דבר אחד – פראייר מדופלם.

קינאת סופרים תרבה זיופים

 

אצלי יש לזה גם רובד אישי, איך לא. שתי האחיות שלי (להלן "האחיות של סינדרלה") לא הסתייע בידן להשכיל, כיון שהשכילו עוד יותר והקדישו את הזמן והמרץ לניתוחים פלסטיים וגברים עם מזומנים. הקינאה בערה להשחית. אחותי הבכירה היתה שולחת לי פקסים עם נייר הלוגו של בעלה המדופלם (ד"ר לרפואה מחיל הים..בוגר מעבדת הקישון שנבעט הכי רחוק שאפשר מועדת שמגר), ומציינת "גם לי יש", ממש כך. והצעירה, עשתה כמעשה טרטלינה והיתה אומרת שיש לה תארים למכביר בכלכלה ניהול ושיווק, אלה תארים שקל "לשווק" אותם. כך גיליתי, שחבל על הזמן, ובאמת תאוות הלימוד וההשכלה מתבצרת בישראל כמעין מוטציה גנטית, כמו "ניצול שואה", מדוע ללמוד כאשר אפשר או לרכוש את המוסד כולו (להלן "לאודר"), או להגיד שגם לך יש, ולבסוף באין מוצא אפשר לטעון שלמדנות אינטלקט והגות יתר הן סרחי עודף אבולוציוניים שמובילים להרס עצמי, שנאה עצמית ושינאת הכיבוש הנאור.

 

 רצון לקבל

אך זה לא מסתיים בזה. ניחא שיקנו תארים בעבור רקורד של טבח ערבים עבור האימפריה, וניחא שטרטרמן תגיד שהיא נפוליאון וכולם יגידו "כן" ו"אמן". אך לאחרונה שמעתי גם כי התקבל לנוהג זה של התחזות וזיופים גם אישור רוחני עליון. רבני הקבלה השכילוני שיהודי הרי עשוי מהותנית מחומרים רוחניים ואתריים שונים (ונעלים כמובן) על גוי, שכולו חומר וחמורות. והנה, חלק מהכלי הנפלא הזה, שמחובר הישר לאלוהים, נועד לקבל הרבה כדי לתת הרבה. ויהודי, ככל שנשמתו גבוהה יותר, כך רצונו לקבל גדול יותר, הכל כמובן כדי לתת. הקבלה אומרת לפיכך שאם אדם תאב בצע, רמאי ושקרן כרוני, הרי זהו סימן מובהק לנשמתו הגדולה והיהודית, ואילו המעידות הקטנות בדרך הן לא רק נסלחות אלא מומלצות. לא התפלאתי לשמוע שקרקרינה אסתרינה היא גם קבליסטית לעת מצוא, כך גם אחותי הצעירה, שקיבלה את ההיתרים מהרב המקובל האלוהי ברג, שמקום מושבו, איך לא, בלוס אנג'לס הידועה ברצונה לקבל.

 

נקל לשער איך מתגלגל הלך רוח כזה, המייחס לאדם מעצם היותו יהודי סגולות ביוניות, על חושיות ונצחיות (שאינן נקנות בעבודה או בנכסי רוח ומוסר), בעל פריווילגיות טבעיות להרוג ערבים, לגזול את אחיו, לכדי קטסטרופה. יתכן שכדאי לעיין שוב בספרו השנוי במחלוקת של פרופסור טואף כדי לקבל רעיונות לאן זה יכול להידרדר. הציע מי שהציע שהגברת תתכבד לאשפז את עצמה במוסד לחולי רוח, אך אני הייתי מציעה משהו נכון יותר. תתכבד היא וחבריה לסיעה או לכת, לקנות כרטיסי טיסה זולים, חד כיווניים לניו ג'רזי, להקים שם מרכז לחקר הקבלה.

 

הדג מסריח מלמעלה

קל לרדת על האומללים האלה, שאמנם אינם תמימים כל כך או בלתי מזיקים, אבל אוילותם ושחצנותם מפילה אותם ברשת שטמנו לאחרים (הגזע הנחות, ערבים ושמאלנים ובעלי תארים שלמדו באמת). אך יש להודות על האמת שכאשר זבל אנושי מרים ראש, סימן הוא שאלה אשר יושבים על ההנהגה נרדמו על משמרתם וסרחו. כדאי לקרוא את המאמרים אצל יואב יצחק, העושה עבודה עיתונאית נפלאה תמיד, המזכיר נשכחות את התואר המזוייף של עדנה ארבל, של סטיב אדלר ועוד אחרים מעדת המיוחסים. ניתן לאמר שההשוואה היא פוליטית וקטנונית, כיון שבכל זאת אלה למדו משהו ויש להם קבלות. אבל על "צדיק" משגיחים בשבע עיניים, שכן המסר מחלחל למטה ומקבל מימדי ענק כאשר הוא מיושם אצל מקובלות מתנחלות עם שם כמו אסתרינה. אלה שישבים למעלה צריכים לגלות אחריות קפידה וקפדנית על כל תג ופסיק היוצאים תחת ידם, שמא יתפרש כהיתר לזנות ולרצח.

חשוב יותר, אם כי פחות פיקנטי וחביב, לבחון בשבע עיניים מניין יצא הרקב ומאיפה התקבעה זילות כזו באמירת אמת ובהתייחסות לתארים אקדמיים, כ"נוצות" שכל המרבה בהן, טבעיות או מלאכותיות, הרי זה משובח.

 

למסירה לבית חם – שני תארים ושני רשיונות לעריכת דין. טאבו. לרציניים בלבד. כתמי דם ערבי מעטרים את התעודות.

 

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • הצועד בנעליו  ביום 28/02/2007 בשעה 09:24

  הזבלת מוח עצמית וקבלת פיגור שכלי כרוני מרצון (ובהחלט לא רק מהימים האחרונים, לפחות 30 שנה זה מתנהל) מגדילה, בהתאמה ניגודית, את מספר התעודות והתארים שהיא מצמיחה.

  כשהשפוי מגיע לעיר של משוגעים, מה הטעם שלו להישאר שפוי? הוא משתגע כמו כולם.

 • איריס  ביום 28/02/2007 בשעה 10:03

  מעל החרא. זה מה שאפשר, ולקוות לצאת מעמק הבכא המבעית.

 • רון  ביום 28/02/2007 בשעה 10:10

  המעטרים את התעודות?
  מה הפשר?

 • איריס  ביום 28/02/2007 בשעה 10:30

  הקשר בין האקדמיה הישראלית, האקדמיה האמריקאית, והאתנן בדמות דם ערבי לתיאבון.
  יש דילים, וככה חילחל המסר הלא מודע לציבור, שכל עסקי התארים והאקדמיה הישראלית זה חארטה. מאחר שהלימודים שלי היו קשורים במעשיה נפתלת ומלחמתית, גם מבלי שידעתי זאת, הרי התעודות מבחינתי מוכתמות בדם, ואני שמחה להעביר אותן למי שכל כך נואש למגילות הקלף הללו. אולי אסתרקה תקנה במחיר טוב. אני גם לא רואה את החנופה של אהרון ברק לחבריו מ"ייל" בעין יפה, או כתעודת כבוד "אקדמית" אותנטית. הרבה קצינים ורוצחים סיימו תארים בהרוורד במלגת פולברייט ועוד הרבה מנגעלעך ו"רופאים" מפוקפקים ומעני אדם סיימו לתיאבון את ייל והיו פרופסורים מטעמה. וזה לא כי הם כולם גאונים.
  אינני מחזיקה מתארים כאלה, אלא מדרך חיים של חשיבה הגות ולמדנות לשמה. אם יוצא תואר בדרך או שהמסגרת היא אקדמית, פחות או יותר נקיה, זה טוב. איזון זה דבר טוב. התגובה להיעדר האתיקה, והטכנוקרטיה האקדמית בסגנון נאצי הובילה לכך שכל נושא ההשכלה נגוע בבעיות ולכן אני לא משועבדת ל"ידע" או לאיכות כביכול המכבסת חוסר אנושיות. הבעיה שבישראל הכל יוצא מחוש מידה, ומאחר שהדרך היחידה שמכירים כאן לתקן קילקולים אמיתים היא בקילקול נגדי, בוטה יותר, ואיתרוגו בריש גלי.

 • רון  ביום 28/02/2007 בשעה 15:48

  את הרעיון. אולי עדיף באמת לחכות לפוסט המובטח..

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: