הומאז'

 עין הסערה

החודש האחרון מזמן לי תחושה דומה למי שנמצא בעין הסערה ומידי פעם יוצא ונסחף לתוך מערבולת, רק כדי לברוח שוב אל השקט המדומה. נידמה שמערכת כזבים גדולה מאד קורסת על יוצריה. תקופה מעניינת לכל הדעות. הכל נקשר להכל בצורה מוזרה וקשה אפילו להתחיל ולהסביר את "קורי העכביש" הללו שנמתחים בין פרשות סקס, משפטים, מלחמה, רופאים, בניינים קורסים, ראשי מדינות חולים,…

אני דוחה בנימוס את ההזמנה להצטרף למעגל החמשה, ולו רק משום האירוניה. הרי הבלוג הזה בנוי על חמשה דברים מיותרים שחשפתי בכל שבוע, במשך שנתיים, ומה יום מיומיים ? עבורי, משהו חדש, זה לא להגיד חמשה דברים שלא ידעתם ולא רציתם לדעת עלי.

——————–

גלימה ופגיונות

זדורוב ממשיך להינמק בכלא גם אחרי השפן מהכובע (בדיקת די.אנ.איי משוכללת מאמריקה), וזה מזכיר לי משום מה את הידיעה הנחבאת על חשיפת תא המרגלים הישראלים על הציר קנדה-טורקיה-מצרים. לפני שלוש שנים ניצבתי כמו האזרח ק. מול מאשימים צווחניים שהתעקשו שאני, כן, אני הקטנה מקוטן, חשפתי את תא

המרגלים של ניו זילנד. לא ניכנס לזה, אבל עכשיו הציבור כבר מבין איך עובדות המתפרות הישראליות, כמו בעניין זדורוב. אם התיק נופל עליך, צה"ל לא ירים אותו ממך ולא משנה כמה מופרכת האשמה.

 

 תהיתי כמה זמן ייקח עד שיעלו על זה שאני הפלתי גם את הרשת הנוכחית, ויכולתי כבר לדמיין בעיני רוחי את השיחה החוזרת, באיזה מרתף רווי עובש, עם החוקר הג'ינג'י שציפורן הזרת שלו ארוכה וחדה (זוהי כניראה אופנה בקרב שירותי הבטחון, לגדל ציפורן זרת ימין לשימוש כפותחן קופסאות או נשק סודי), מחייך אלי חיוך סדיסטי ומאשים אותי בהאשמות דמיוניות אך בבטחון מלא. אני חייבת להודות בפניכם, שכמו זדורוב הזה, גם אני הודיתי מייד גם במה שלא התבקשתי להודות בו, לפני שלב השבאח והעינויים. כאלה אנחנו, פחדנים, אבל ניראה אתכם עושים משהו אחר.

—————-

מוענונו ועד נשיא המדינה

מערכת המשפט דוקא זקוקה לי בימים אלה יותר מתמיד, ניראה שפיסת המידע המרכזית שהיתה יכולה לשפוך אור על כל מיני תעלומות נמצאת אצלי, אך אין בדעתי להציל את המערכת. כך למשל, השאלה שכל ישראלי סביר שעינו בראשו שואל את עצמו. האם המתלוננות א X 3 הן הקורבן וקצב הוא אנס מסוכן (אבל מצד שני איך זה שכולם ידעו ושתקו עשרים שנה ואף קידמו אותו עוד ועוד). או שמא מדובר בכנופיית חוק מסוכנת המפילה תיקים

למי הם מצלצלים ?

על מזרחיים מקופחים ואז המתלוננות הן בעצם נחשיות המקבלות תמורה כדי להפיל נשיא תמים וטוב ? האם ביבי נתניהו חרד מכוכבו הדורך של קצב ושלח לו שלוש פרוצות בתשלום לאורך עשרים שנה, במחשבה מראש, כדי שיהיה לו "נשק" במידה וקצב יצליח כל כך ויאיים על שלטונו ואז הצליח לתעתע בכנופיית החוק שממילא "מחפשת" לתפור תיקים למזרחים ? לאחרונה נוסף משתנה מבלבל בדמותו של אביגדור פלדמן שזרע עכשיו מחלוקת קשה בין הבנות לבין הבנים בשמאל. האם זה סימן שקצב הוא ערבי שמאלני שהלבישו עליו תיק כמו "רוצחי" דני כץ ? או שמא אחרי הכל הדבק היחידי בין כל זכרי ישראל הוא היותם שוביניסטים בליבם פנימה

 הקשת האשכנזית – טיפ יומי

חטיפת ילדי תימן – הסיפור האמיתי

הסוד הגדול אינו שחטפו אלף חמש מאות

תינוקות (שהוחזרו אחרי כן בחשאי עם צ'יפ אמריקאי במוח) אלא חמשה עשר אלף תינוקות אשכנזים שנמכרו מרצון על ידי האמהות הפולניות כדי לממן רמונט במטבח – שיהיה יותר יפה משל השכנה.

ומסייעים זה לזה לטייח ?

אה, אמרתי שאני יכולה להתיר את הספקות ולהבהיר את הדילמות הקשות, אבל החלטתי לשתוק. מה שמזכיר לי שעיתון הארץ מביא היום כתבה של יעקב יצה, "המרגל חתן פרס ישראל לבטחון" (sic) או משהו כזה, שאינו מסוגל להחזיק פאסון ושופך את מררתו על דפי העיתון, כאשר הוא נזכר ב"מדיניות העמימות" שהובילה אותו במסדרון זדורוב המפורסם. יצה הואשם על ידי מלמ"ב בבגידה או משהו כזה, ואף אחד לא זוכר למה. הוא מכנה את הפקידים הללו "חייטי הבטחון", תוך רמיזה עבר ל"מתפרה" למיניהו, מונח שעלה לכותרות לאחרונה בפרשות המין השנויות במחלוקת. ואכן, הציבור כולו שרוי במבוכה בימים אלה, האם זרועות המדינה אינן אלא מאחז של כנופיות העושות שימוש יצירתי בסמכויות ממלכתיות להעשיר את עצמן ולהתחשבן עם הכנופיות היריבות, או שמא מלאה הארץ פרנואידים שהתקנאו בי, ומפיצים דברי קונספירציה ובלע "גורפים".

הקשר התימטי בין פרשיות הסקס המוזרות, קריסת מערכת המשפט נגד עינינו במאבקי שוק פרועים זה נגד זה ובין "העמימות" הוא ישיר ופשוט, אם כי לעיתים קשה להוכיח אותו. אך גם את זה נותיר ליד הזמן לתרץ ולפענח.

——————–

איפה היית (באיכילוב) ביום שרבין נרצח ?

 

להוסיף לבילבול ההולך וגובר, אנחנו מקבלים רצח ממדרגה ראשונה של רופא ידוע שם ואהוב, בשעות לילה קטנות, ברמת גן (?), במכונית ב.מ.וו כסופה.

רופאי ישראל נקשרים לאחרונה בשורה של שערוריות מעורפלות המשנות לחלוטין את דימוי הרופא השכונתי בקופת חולים שאולי לא יודע הרבה אך עושה ימים כלילות לרשום רצפטים לקשישות רעבות לתשומת לב. סחר באיברים, סיכולים רפואיים (עראפת, משעל), עינויים מתוחכמים, עסקים גדולים עם חברות תרופות ומזרונים, מכירת קשתיות קרניות וביציות, ניסויים אכזריים בבני אדם כולל ניצולי שואה קשישים, ומה לא. ד"ר היס הקים את הטרנד, כמדומני, של "רופא קונספירטיבי מסכל" המגלם בדמותו את הפוטנציאל ההרסני שיש למקצוע הומניטרי זה. האירוע של שרון חידד את שתי הפנים, כמו ג'קיל והייד, של מקצוע הרפואה, היכולת להעלות מינון פה להוריד שם, ולגרום למוות בלתי מפוענח, או לשבש את הבדיקות כך שתיווצר שרשרת אוטומטית של תקלות שתוביל למוות.

גם הוא היה באיכילוב ב 95 ?

באחד מן הפרקים של "חוק וסדר" התגלה רופא כזה אשר "רק" שיבש משהו במחשבי בית החולים, באופן שגרם לבדיקות הדם של חולי סכרת (נידמה לי) להראות משהו נמוך מידי או גבוה מידי. כך שונה המינון של החולים, והם נפטרו כמו זבובים. לבסוף, אם אינני טועה, התברר שזה בנו של אחד העובדים ששיחק עם המחשב, האקר קטן וזדוני שחמד לצון עם חבריו לפרוץ לתוכנה המשוכללת. או שאולי אני טועה. מכל מקום, רופא מרדים בכיר בישראל, כפי שהיה המנוח, אכן מעלה שורה של הרהורים על מי יכול היה להרוג אותו. אולי זה אפילו סוכן זר מהרשת הטורקית-מצרית שמתרעם על אחת ה"הובלות" הכפויות שנוהג המוסד לבצע באנשים מידי פעם ? הטוקבקים כבר עלו על זה לפני, וקבעו בפסקנות שהוא היה באיכילוב בלילה שרבין נרצח, ודי בזה כדי להסביר את הרצח.

 

מילון מונחי בלוגים – סיבת מוות חדשה – "ניצפה באיכילוב בלילה של רצח רבין" (באדיבות מטקבקים ימנים).

 

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • אמירה הס  ביום 07/02/2007 בשעה 09:54

  איריס
  בפרוש לא נראה לי שאת צריכה השראה מבני ציפר או מכל אחר
  דברים כדרבנות זה פשוט מזעזע
  הרגשה שחיים בתוך מורסה את כל כך צליחה להעביר את הדברים שזה פשוט מדהים

 • איריס  ביום 07/02/2007 בשעה 12:08

  מז"ט על הספר החדש ! איזה כיף לך.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: