דברים שרואים מכאן

 

 

 • תהלוכת חג המולד (האורתודוכסי) ביפו נדפקה אתמול קצת בגלל המבול. לא יצאנו לרחובות להנות מהרקדנים והמתופפים, והסתפקנו הפעם בהצצה חטופה מן המרפסת והתענגות קלה על הזיקוקין הספורים שחלקם נרטבו ונכבו במהירות.
 • מזכיר לנו שהרבה סכסוכים פוליטיים חשובים נעו בעבר סביב הזכות והכוח לקבוע את לוח השנה, מועדים וחגים. אחד מתפקידיו של השלטון היה להודיע על מולד הירח, זריחת כוכבים וקביעת מועדים באופן כללי ופרטי. בתקופת חורבן בית שני, כך מלמדים חלק מן הכתובים, נפלו ממשלות, קמו דתות וכתות, והתחילו מלחמות מדממות על השאלה האם פלוני או אלמוני מוסמכים לקבוע באיזה יום נופל חג זה או אחר, ולהודיע על מולד הירח או זריחת הכוכבים בפומבי.
 • פינת השחיתות שאני מטפחת בבלוג הגיעה לשלב המדהים של "אין מילים בפי" ומכאן שקשה כבר לגייס התרגזות ראויה לשמה, מפירסומים חדשות לבקרים בעניין אולמרט, מיסים ומאפיה. תחושת הקץ מתגבשת מיום ליום, ונושאת רק נחמה קטנה איתה, שהעצמות האלה קום יקומו.
 • קיבלתי בדוא"ל מסמך מעניין, פרי שיתוף פעולה של למעלה מעשרה פסיכולוגים, אמריקאים וגרמנים בעיקר, המחפשים ניצולים של התעללות פולחנית סדיסטית, כתות שטן, ו…ניסויים רפואיים בידי נאצים שקיבלו מקלט במערב, בזמן המלחמה הקרה. הדואר כלל מאמר על התופעה ושאלון למי סבור שהוא קרבן
 • אפרופו נאצים, ידיעה בעמוד ראשון של "הארץ" מגלה שמנהל המכון הביולוגי, השו-שו האולטימטיבי של מדינת הסודות, מכר את המדינה לחברת ביוטכנולוגיה אמריקאית, כמקובל אצלנו. חשוב לציין שמספר רב של ישראלים נופלים קרבן לניסויים לא אתיים של גופים כמו המכון הביולוגי, הכור, וכל כיוצא באלה. עכשיו מתברר שהעלאת הקורבנות אינה למען עגל ה"בטחון", אלא – כצפוי – למען הכיס. תגלית דומה נחשפת גם לגבי הבלוקים הרפואיים של הנאצים, אשר שיתפו פעולה עם חברות פארמה גרמניות. חשוב לציין בהקשר זה את החקירות המתנהלות בקשר לייבוא של מדענים נאציים, לרבות "רופאים" מהסוג הידוע, ללב הממסד האמריקאי, ובעיקר לועדות לאנרגיה אטומית, מכונים ביולוגים ונאס"א. יש להניח שאלה המשיכו את המחקרים שלהם, בתנאים משופרים, וגם את העניין שלהם בניצול יהודים לצרכי מחקר כזה או אחר. אנשים כמו שפרמן הלז, ורבים אחרים, מספקים את הסחורה, תמורת וכיבודים אקדמיים והרבה מאד כסף.   
 • ובאותו עניין.  היום מתפרסמת כתבה של דבורה חן, מי שעמדה שנים  – על חשבוננו ובשמנו – לצידם של סוחרי נשק, סוחרי אדם, ומכונים ביולוגים למיניהם, כאשר הם ביצעו בשקט את פשעיהם נגד האנושות. את הקופון, כמקובל אצלנו בשירות הציבורי, היא מקבלת בתור שכר טירחה מאותם אנשים שבענייניהם האינטימיים עסקה בתפקידה הציבורי.   עכשיו היא גם מעירה לעניין הפיקוח על הקליינטים שלה, אשה מאד ערכית, ללא ספק.
פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • חיים  ביום 07/01/2007 בשעה 10:00

  לא הבנתי את הנקודה הלפני אחרונה. המכון הביולוגי=הבלוקים הרפואיים של הנאצים ולכן גרמניה הנאצית=ישראל 2007. עד כאן זה ברור. אבל האם המסקנה היא שיש לנסות ולחסל את ראש הממשלה או להעמידו לדין על ביצוע פשעי מלחמה, רצח עם ופשעים נגד האנושות?

 • איריס  ביום 07/01/2007 בשעה 10:54

  לא השוויתי את ישראל לגרמניה. אמרתי שהנאצים ממשיכים את הפרוייקט גם פה. זה לא משליך על כל המדינה, ובודאי לא על ראש הממשלה הנוכחי, אלא אם כן הוא קשור לזה, ואני בספק גדול. שרון, אולי כן, אבל אולמרט ? לא ניראה לי.
  האם פותרים בעיות כאלה ברצח ראש הממשלה או העמדתו לדין ? אינני יודעת. אני מעלה את המציאות, לא פתרונות, זה המחלקה של אחרים, אנשים מעשיים מתוך הממסד שאמורים להתמודד עם בעיות כאלה. לו זה היה תלוי בי, הייתי דואגת קודם כל להפסיק את החינגה, אחרי כן לעונשים, אם כדי להפסיק את זה צריך להרוג את ראש הממשלה, אז כן, מבחינתי זה לגיטימי בנסיבות האלה, ואם הוא לא מבין לבד שזה "לא יפה".

  זו לא נקודה שנתתי עליה את הדעת למען האמת. תודה על ההערה

 • איריס  ביום 07/01/2007 בשעה 11:37

  מעלה מחלוקות על פטנטים בארצות הברית משנת 1993 ודיונים משפטיים סביב הפטנטים
  כמו כן, הדוח הכספי של נקסיה במכירה לפראמאתן אכן מעורר חשד שמאז צירופו של שפרמן למועצת יועצי החברה, הוחלט להנפיק אופציות מוגדלות גם ליועצים. בכלל לא ברור מה עושה עובד מדינה בכיר בכל כך הרבה מיזמים ועניינים כלכליים, פטנטים מסחריים וכולי. האיש ניראה מאד מודע לזכויות הכלכליות שלו והרבה פחות מוטרד מההגנה של ישראל. הוא כבר שפוט וקנוי על ידי התאגידים האמריקאים, ישראל היא בשבילו קרש קפיצה לכספים הגדולים. בקיצור, – טלי פחימה היא סכנה גדולה לבטחון המדינה.

 • עומר  ביום 07/01/2007 בשעה 11:49

  כדאי להשלים את התמונה המצטיירת ממאמרו של יוסי מלמן באמור בכתבה של תמרה טראובמן מ-2001

  http://www.haaretz.co.il/hasite/pages/ShArt.jhtml?itemNo=81155

 • איריס  ביום 07/01/2007 בשעה 15:39

  תודה. זה רק מוכיח שקודם כל אנחנו אמורים להצדיע בהערצה למדענים האלה שכביכול הם גאונים יותר משולחיהם באמריקה, אחרי כן מתברר שהפרסומים שקריים, ומכל מקום, שחסרים בהם כמה פרטים "קטנים" כמו ההכנסות של המנהל מתאגידים זרים. קשה עלי היום הזה.
  כתבתי כבר בעבר על כך שהועסקתי כקטינה על ידי פרופסור בנין ורשפון בפקולטה לחקלאות בניסוי של נאסא, ו"עבודתי" היתה כרוכה בחשיפה מוגברת וללא הגנה לקרינה רדיואקטיבית. גם שם היתה קומבינה דומה, הפרופסורים עובדים בשביל האמריקאים, ומוליכים שולל את הציבור הישראלי המשמש כשפן ניסוי בלי זכויות. עד כדי כך מלאי בטחון הפרופסורים האלה שהם לא הסתירו עד היום שזה מה שקרה. למה מי יכול עליהם ? והם גם בטוחים שהתארים שלהם אותנטיים לחלוטין ומהלכים כטווסים.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: