תרחיש קתרינה

תרחיש קונספירטיבי בעקבות קתרינה

 

אתרי הקונספירציות העולמיים מדברים כבר זמן רב על "נשק מזג האויר" שפיתחה ארצות הברית, במסגרת פרוייקט שנקרא haarp ומרכזו באלסקה. לפי הפרסומים זהו מחקר יישומי לשליטה במתרחש מעל האטמוספירה כדי להגדיל שליטה במזג האויר הגלובאלי. כל אתר קונספירציה המכבד את עצמו כולל מדור מורחב על הנושא הזה, כאשר הצונאמי מככב, ביחד עם רעידות האדמה באירן ועוד כמה אירועים בולטים. הוריקן קתרינה צריך היה לטרוף את הקלפים בענין זה, שכן מה הטעם שארצות הברית תתקע גול עצמי ? אוה, אז אכן בימים הראשונים

Panoramic shot of the siteHAARP

השתררה מבוכה באתרים אלה ואחרים, הרואים באמריקה ובנשיא בוש בעיקר נציגים מוסמכים של השטן עלי אדמות. חלק מיהרו לטעון שמדובר ב"תאונת עבודה" או בנזקים מצטברים כתוצאה מן הפרוייקט לניהול מזג האויר ושימוש בו כנשק. אך כאשר התברר כי האסון האמיתי אינו ההוריקן אלא השטפון והפינוי, ושהקורבנות הם בעיקר שחורים עניים, חזרה הפעילות הערה והשמחה הטבעית לאתרים הללו. הנה, נמצאה התיאוריה עכשיו – בוש רתם בתחכום את כוחות הטבע לחיסול המוני של שחורים עניים וכן להחדרת שלטון צבאי לארצות הברית. שתי ציפרים במכה אחת. הקושי היחיד בתיאוריה הוא העובדה שמיקום ההוריקן סיכן את ייצור הנפט, דבר שאינו חביב על בוש כלל ועיקר. (אך המומחים בעניין כבר ימצאו הסבר גם לזה. הרי לא היה סיכון של ממש למאגרי הנפט אלא לכל היותר לתשתית הזיקוק שניתן לשקם אותה. להיפך, הצורך כביכול לשקם את בתי הזיקוק והשאיבה, מותיר בידי בוש שליטה חשאית על ניצול הנפט בחברה האמריקאית, מה שמקרב אותו עוד יותר לשלטון דיקטטורי צבאי למחצה). קונספירציה זריזה נוספת שמהרה להתפשט ברחבי הספירה הקונספירטיבית היא הטענה שבוש ביטל ביודעין את שיקום ההגנות של ניו אורלינס מפני הצפה, כדי לממן את מלחמת עירק. אך הפרשנות האחרונה והמוסמכת לדעתי היא זו שמדברת על הכנה הדרגתית של משטר נאצי-צבאי, וריכוז אוכלוסין במחנות השמדה ועבודה. הערים הגדולות, שמהן יוצא נס המרד במשפחות הכסף השטניות, יושמדו על ידי אסונות טבע יזומים או מבוקרים, וכל השאר כבר יעשו מה שאומרים להם.

 הזוית הישראלית בקונספירציות

אני נוטה להאמין מאד לדיווחים ישראלים ככל שהם לא נוגעים לישראל במישרין. ניראה כי כאשר מדובר בחיזוי והערכה של אירועים בסדר גודל חשוב בחו"ל, המודיעין הישראלי מדייק מאד, וגם אינו מתקמצן במידע, אלא מפזר אותו לכל דורש. הדיווחים בעיתונות הישראלית לפני שהסופה נחתה על הקרקע היו מאד מדויקים בקשר להיקף הנזק האדיר, מיקומו, תוצאותיו. כל זה מלמד אותי שגם הממשל האמריקאי היה מודע להיקף הצרה בערך באותן שעות, מדובר על יום יומיים לפני שהסופה הגיעה לקרקע. לכן, ההתראות היו מאד חד משמעיות, וגרמו אכן לציות די מלא של אוכלוסיית המקום. כמובן, תמיד יש סרבנים המתבססים על התנסות עבר, או שקצה נפשם בהתראות כל שנה המסתיימות בלא כלום, ויש העניים והדלים שאין ידם משגת להתפנות. הדבר היחיד שאני יכולה לחשוב עליו, שלא נעשה די, היה פינוי של העניים במבצע של רכבת אוירית חינם. קל לדבר, אבל לא בטוח שאפשר לבצע את זה, בין היתר גם מבחינה טכנית. הרי אי אפשר לגרור אנשים בכוח, אך צריך היה לאפשר למי שחפץ ואין לו אפשרות כספית, לצאת מן העיר כך או אחרת, בטיסה או ברכב.

 באשר לאיטיות החילוץ שלאחר הצרה, אני לא שותפה להיסטריה ולביקורת, לפי מבט לא מקצועי ניראה היה שאין גישה למקום, ועל כן כל הדיבורים על קבלת סיוע חוץ, היו ריקים מתוכן. נניח שמגיע חילוץ ישראלי או קנדי, איך יגיעו הכוחות לשטח ? בחלליות ? ואם ישתרר ברדק אוירי, האם לא ייגם בסופו של דבר נזק נוסף של תאונות ? עם זאת, יתכן שלנוכח הצפי אפשר היה לקדם את הרזוורות לאזור הפגוע, כמו הוראה להתחיל כבר להוציא את האוניות הגדולות של הצי לכיוון האזור, כיון שנסיעתם אורכת כמה ימים. ישנו אמנם עניין חוקתי, שהפניה לממשלה הפדרלית ולצבא צריכה לבוא מטעם המדינה והעיר, אך בוא לא נוותר להם כל כך בקלות.

הקונספירציה ממשיכה

אם נלך מייל נוסף עם מנהיגי הקונספירציונים החדשים (הכופרים), נגיע לכך שהמטרה היתה השמדה המונית של שחורים עניים תוך השלטת עוד קצת שיטור צבאי על אמריקה באמצעות הפחדה. המחאה השחורה צריכה אם כן להיות חלק מן התרחיש הרצוי על ידי הממשל הזדוני. ולאן יופנה הזעם ?

כאן מתחיל חלק ב' הפותח אינספור אפשרויות. הזעם השחור יופנה באלגנטיות מניפולטיבית נגד…היהודים העשירים ? או נגד מלחמת עירק שנועדה לשרת אינטרסים ישראלים ? גם זו אפשרות. מזה עשור ומעלה, הולך וגובר המתח בין הקהילה השחורה ובין היהודים, הנתפסים כ"בוגדים" ומשת"פים של הלבן המנצל והעשיר. שתי הקהילות היו ב"סירה אחת" עד שנות השישים פחות או יותר, כאשר חל המפנה העצום, ויהודי ארצות הברית פרצו קדימה, כלכלית, תרבותית ופוליטית, והותירו מאחור את הגטאות לשחורים. כאשר התעשרו והתחככו בקבוצה השלטת, שכחו מנין באו, והצטרפו לגזענות ולניצול של העניים השחורים. בשנות שלטון בוש התגברה הזיקה בין יהודים-ציונות-נפט-הון, ושחיקת זכויות העניים, בדיור, סיוע סוציאלי, בריאות וכולי. כך גם החלה זיקה מסויימת ומענינת בין המחאה השחורה ובין האסלאם דוקא. לואיס פרחאן הוא דוגמא טובה לטרנד הזה, הקושר בין המלחמה נגד האסלאם והערבים, למשל, ובין מצב הכושים, ורואה באסלאם את "דת המדוכאים עלי אדמות". כך נדחקו השחורים לפינה גרועה במיוחד, כאשר הם מצטרפים כביכול ל"אויבי הנצרות" במונחים הפשטניים של הנצרות הימנית האמריקאית. אכן, מצב לא פשוט.

ההתקפה על היהודים מצד השחורים דוקא תהיה נוחה מאד לממשל בוש, הן בהתחמקות מאחריות למלחמת עירק והקשר "הסעודי" דוקא (עליו הצביע מייקל מור בסרטו הידוע), והן בניתוב הזעם הכלכלי לעבר היהודים, מיעוט נוסף באמריקה שאינו אהוד עליו (שוב, חרף התדמית שנוצרה לו כאן, ולא במקרה, של אוהב ישראל…נו מילא). ההפרד ומשול, שחורים/מוסלמים נגד יהודים עשירים, יספק את הסחורה הנדרשת לבוש, לחיזוק המגמות שלו, לפי אבות הקונספירציה ברשת האינטרנט. ישראל, במקרה כזה, עשויה לצאת נשכרת באופן עקיף, מגל עלייה מסיבי מארצות הברית, והברחת הון מסיבית (בהמשך להלבנה המקובלת כבר כמה דורות). היהודים עצמם ? ניראה שאף אחד לא ממש ירחם עליהם, כולל לא אנחנו פה בציון. יש להניח שגם שם מגלגלים כבר אפשרויות, ויהיה מעניין לראות את ההערכות.

עוד מבט הזוי על המתרחש בעולם….קונטרה לבצרי וחבריו.

ההשערה שלי

בקרוב מאד צונאמי קצת בתל אביב, הצפה משמעותית אם כי לא קטלנית, שתאלץ את תושבי הדירות הקרובות לחוף לנסוע לגליל לכמה ימים. כיון שאם אפילו מקצת מן הקונספירציה נכונה, הניסוי הרטוב הבא, בישראל !

הילכו שניים בלתי אם נועדו ?

סגור לפרסום תגובות והשארת עקבות.
%d בלוגרים אהבו את זה: