פתיתי שלג נמסים…

1. ש"ס מודיעה שבוטל היום העם היהודי… נו אז אפשר אולי לפרק סופ סוף את הנשק הגרעיני ? יש לקוות שהצעד הבא אחרי הפסיקה הזו יהיה ביטול חוק השבות. אנחנו מתגיירים בחו"ל, מתחתנים בחו"ל, מפקידים כספים בחו"ל, הכל כדי שכמה יהודים מחו"ל ירגישו כאן בבית.

 

2. ועדת החקירה הנשיאותית בארצות הברית קבעה היום, לרווחת העולם, שסוכנויות המודיעין שלה טעו עד מוות ( dead wrong ),  בקביעה שיש בעירק נשק להשמדה המונית. זה ודאי מאד מנחם את אלה שמתו בטעות הזו…(wrongful death).

כדי לתקן את "הטעות הקטלנית" הזו, רוצה ארצות הברית לוודא עכשיו שיש לה מידע מדוייק על מתקני גרעין בעולם, כלומר על מנת לתקן את הטעות יש לייצר מייד עוד אחת…וכך מינו אדם שיש לו רקורד מוכח ב"טעויות" כאלה, ואחרות, לפי פעילי זכויות האדם באמריקה הלטינית. מה יש לאמר, למדו מאריק שרון תרגיל או שניים, כמאמר הפתגם "כי מציון תצא תורה…".

 

3. החיידק האלים הוא בעל רגישות סטטיסטית וגנטית למיעוטים ודמוגרפיה. מתוך עשרה נפגעים, שבעה יהודים מכל אזורי הארץ, 2 ערבים מפוזרים טוב, ועכשיו בדואי…האם החיידק קורא את הפרסומים של הלשכה המרכזית לססטיסטיקה ?

 

4. ניצולת שואה מתה בייסורים בעקבות ניסוי בבני אדם בבית חולים הרצפלד. אם היתה קלטת וידאו של הפרוצדורה, כולל המוות, מישהו היה כותב איזה מאמר על זה ? ניסויים בהרצפלד 

 

5.

סגור לפרסום תגובות והשארת עקבות.
%d בלוגרים אהבו את זה: