נערת פיתוי שנשכרה כדי להדיח אותו ?

קונספירציות 101 

 

מירון רפפורט "הארץ" – על חיים רמון ולהקת סניגוריו

 

יש טוענים, כי המשטרה והפרקליטות "תפרו תיק" לשר המשפטים לשעבר. לפי גרסה זו, רמון רצה לחולל מהפיכה בבתי המשפט ובפרקליטות, ולכן קמו עליו אויביו במערכת המשפט. אבל אם מטרת הפרקליטות ובית המשפט העליון היתה להפיל את רמון, מה היה אמור להיות תפקידה של החיילת? נערת פיתוי שנשכרה כדי להדיח אותו? זה נשמע לא רציני

 

 

————————————————————————————-

זה נשמע לא רציני, קובע רפופורט נחרצות ובביטול. ניכר שאין לו ניסיון בקונספירציות, שכן פוליטיקאים הם הכל חוץ מ"לא רציניים", ומה שניראה להם רציני, כניראה מוכר להם באופן אישי כמשהו אפשרי, ואף ביצועי. תמיד כדאי להקשיב, גם כאשר האינסייט שמתעורר כתוצאה מכך מעורר אי נוחות גדולה מאד.

 

טיפ קטן לרפופורט – או שנים –

1. בישראל, כל נקבה (אשה או קטינה) היא נערת ליווי בפוטנציה, בהתאם לצרכים המשתנים והמקום. (ולאחרונה, עקב הפופולאריות של בחירות מיניות אחרות בקרב שועים ופרנסים, גם זכרים זוכים לאותו מעמד, לעיתים).

2. "נשכרה" זה מונח מטעה קצת, כיון שנשות ישראל החסודות עובדות חינם אם ירצו או לא, לפני האירוע או לאחריו (ראה מה קרה לא' שביקשה רק פיצוי קטן על עגמת הנפש). אמור מעתה "נרכשה" ולא נשכרה.

3. ואחרון אחרון חביב, "אמרו עליה נערת לווי והיא בכלל לא ידעה שהיא כזו". כמה קל להשיא כל אדם לעשות משהו מוזר, המנוגד לאופיו.

למעשה, כל חוקר ביטוח ומפעיל בשב"כ ובודאי כל ארגון פשע מצוי, מתמצא בטכניקה. צא לרחוב ולמד עד כמה שבירה היא האשליה – בישראל שנות 2000-  שאנחנו אדונים למעשנו.

 

ו…איך שכחתי הכי חשוב ? הפוסל, במומו פוסל. מי שצעק "עבריינים קשרו קשר באמצעות נערת לווי שנשכרה לפתות אותי", הם בודאי יודעים מכלי ראשון במה מדובר, אחרת לא היו מעלים את ההשערה, שלדעתך בלבד, היא דמיונית.  וגם אם זה קורה, אין זה אומר שקרה במקרה הזה, או שגם אם קרה, שהנאשם חף מפשע. אך המוטיב שהועלה על ידי סניגורי חיים רמון, וגם על ידי קצב, יתכן שהוא חשוב יותר משני התיקים האלה ומשני הנאשמים הנכבדים גם יחד.  

 

האם כולנו חולקים אותה מציאות ? או שמא חלקנו גר במציאות דמיונית ? השאלה מי המציאותי ומי ההוזה ?

 

 

 

 

סגור לפרסום תגובות והשארת עקבות.
%d בלוגרים אהבו את זה: