תאילנד-ישראל, והדוד סקאם

אורדנונג ליבראלי בכפייה צריך להיות

 

מעולם לא הייתי בתאילנד, ממש חור בהשכלה הישראלית, אבל קוראת בהילות אמרה לי פעם בהחלטיות חד משמעית שאחד מחיי הקודמים היה בתאילנד, ונותרו לי כמה עניינים לא פתורים, במישור הרומנטי מאותו פרק חיים.

ההפיכה בתאילנד נשמעת כמו התאומה של ההפיכה השקטה הישראלית, השתלטות הצבא למטרות חיוביות, כמובן, מיגור השחיתות, ורק לזמן קצר. שנה, שנתיים, מאה וחמישים. דמוקרטיה היא לא עניין של מה בכך, ולא כל עם ראוי לה, יטען מי שיטען. אני נוטה להסכים לגבי הדמוקטיה שלא כל אחד ראוי לה, וההיפך, אבל חרות, אה, אלוהים נתנה.

תאילנד חולקת עוד כמה דברים משותפים עם ישראל, חלקם רלוונטיים למה שאמרה הקוראת בהילות. עבדות ילדים לצרכי מין, ופריחה, ממש רנסאנס של פדופיליה כשרה למחצה. כמו פה, גם שם, קדמה למהפכה הצבאית תפוצה עצומה של עבירות מין בילדים, עד קבס. כמובן, הפקרת ילדים לצרכי אונס וסקס מסחרי, כולל מכירתם לתיירים וזרים בעלי ממון, יוצרת דה-סטביליזציה המכשירה את הלבבות לצורך בבטחון ובסדר.

במידה מסויימת יש בכך הקלה, הקלה לדעת שהקשר בין המיליטריזם ובין פדופיליה אינו עניין דתי ממש, או גזירת אלים, אלא אסטרטגיה בלבד.  בינתיים מרשה משרד החוץ שלנו לישראלים להמשיך לעשות שופינג בתאילנד, וגם להתרשם בעצמם איך זה לא כל כך נורא. להיפך, משטר צבאי "לייט", הוא דבר מצויין, שמאפשר לכולם להמשיך להנות.

 

A military official, wearing a Western style suit and a royal insignia pin, announced on national television that the army had temporarily suspended the “irresponsible” civilian government and would soon return power to the people.

אנקל סקאם

אפשר היה להעלות כמה הקשרים מעניינים בין ההפיכה לבין האינטרסים ודרכי הפעולה של הממשל הנוכחי האמריקאי, וכל אותו "כאוס יצירתי" שהניאוקונים מעלים על נס. גם המילה פדופיליה מעלה בדרך נס את ההילות של כמה מראשי הממשל הנוכחי, מעשה שטן ממש, בלי שמתכוונים לכך.

ניתן לאמר שבפעם הראשונה בהיסטוריה האנושית אנחנו נתקלים בתיאוריה מדינית שמטיפה להרס כדרך אל האושר, מעין אורגיה של הערצה לקאלי, אלת החורבן,  בתור שיטה ולא בתור טרגדיה שנובעת מקוצר יד אנושי וחברתי. אם אלוהים רק נאלץ להטביע את יצירתו במבול כיון שהשחיתה, אלה כבר דואגים להשחית כדי שיוכלו להפיל את המבול המתוכנן מראש. זו קריאה יצירתית את כתבי הקודש…לא בתור תיאור, אלא בתור המלצה מקייאווליאנית מתוחכמת, כיצד צריך לנהוג מי שרוצה להגיע למעלת האלוהים, בלבבם של הבריות האוילות. אכן שמעתי כבר מכמה אנשים, ישראלים דוקא, שהמקרא הוא תיאור של השתלטות פוליטית מתוחכמת, ושימוש בפסיכלוגיית המונים מבריקה. למה לא להעתיק מה שכבר הצליח ?

וכך אנחנו צופים בחדוות ההרס של הצפון (הישראלי) לאחרונה, שרק הקדימה תהליך בניה יצירתי וארוטי ממש של

הליין החדש של בנטון, עם קריצה לכיון האוריינט.

 מיליארדים רבים, להפרחת שממות. האידיאולוגיה של ההרס רואה עצמה כמעין מנתח כירורגי, שחייב להיות קצת קר רוח ומרושע, כדי לחתוך את הרגל הרקובה, על מנת שהגוף יוכל לחיות. הרגל הרקובה במקרה הזה, היא קבוצה רנדומלית של אנשים, הנתפסים כ"עודפים" ותאים סרטניים המעכבים את פריחתו של הגוף הבריא והחטוב.

בבלגיה נתפסו החודש כמה כנופיות שרוב חבריהן שייכות לצבא ולארגונים בטחוניים אחרים, בקשירת קשר לזרוע הרס, הרג חסר אבחנה, כדי לזעזע את אושיות החברה. הכנופיה הימנית שמה לה למטרה לבצע מעשי טבח נוראים, שייראו כמו פשיעה פלילית מאיימת, כדי להכשיר עלייתו של משטר המבטיח "סדר ובטחון" כלומר משטר צבאי פשיסטי. החבורה כבר בצעה כמה מעשים שנראו כמו שוד בסופרמרקט וגרמו למותם של חפים מפשע כולל ילדים.תא קטן ושולי של ניאו נאצים ? או אופנה חדשה.

 

ובארץ חמדת ?

בארץ התהליך נמצא בשלבים מתקדמים, אם כי כדרכה של ישראל גם תהליך ההרס היצירתי מקרטע וסובל מסרבול ביורוקרטי. (מי היה מאמין שהחפיף הישראלי יציל אותנו יום אחד מעצמנו.).  הימין (הרפובליקאי) ייאלץ אם ירצה או לא לאמץ את "החמלה", והשמאל יצטרך להיראות כמו המפלגה הדמוקרטית בשינויים קלים, ובכל מקרה לא רחוק מידי מתאגידי הנשק נפט. כל השאר, הם טרוריסטים (דתיים, שמאלנים וערבים) שיומם קרוב אם ירצו או לא. יש להם ברירה אחת והיא להצטרף לשיח הנאור או לכלות.

חבלי הלידה, כפי שתיארה זאת גברת רייס, מוכרחים להיות "דם ואש" ככתוב בברית החדשה או באיזה לחש פולחני של קראולי שהיא מסתמכת עליו.

הנקודה המעניינת בכל זה היא המקום שהוקצה ליהדות, או איך צריכה להיראות הדת היהודית בחזון החדש. ובכן עליה לגזור עצמה לפי המתכונת הנוצרית, ולהיפטר מכל מיני סרחי עודף חשוכים, אחרת ייגזר עליה גורל כמו של המוסלמים. התהליך הזה כבר מתחיל, והנה החונטה הסוציאל דמוקרטית החדשה המתגבשת על חורבותיו של עמיר פרץ (אולי היא תזקק לקצת הפיכה צבאית כדי להשליט את עצמה, אבל מה זה קצת משטר צבאי "לייט" לעומת הנצח) מדברת בלי בושה (לפחות איילון ויחימוביץ) על "זיקה ליום השבת" בבחינת יום סגירת הקניונים, בדיוק במתכונת הנוצרית האמריקאית, כאשר החגים לא "עמוקים מידי או מכבידים" אלא מהווים תוספת חשובה לצמיחה של הקניונים והסיילים.

אין מה לקטר ולפחד מן המשימה, אפשר גם אפשר להפוך את יום כיפור לוויקנד ארוך, ואת הצום לדיאט מיצי פירות-וחוקן יוקרתית, או "יום שתיית השתן" לפי איזה גורו שיווקי מאד. ראש השנה נולד ממש להיות "זיקה לאומית", תפוח בדבש ? מדהים ! יותר טוב מקריסמס. למוסלמים באמת יש בעיה, וייקח להם כניראה עוד אלפי שנים להגיע לקידמה הנדרשת, אבל במחשבה שניה משרד פרסום טוב, יצירתי, יעשה עם רמדן פלאים ! חודש שלם של הנחות במרקס אנד ספנסר, רק בערב, בזמן שמותר לאכול. שלא לדבר על מבצעי "שבירת צום" מהממים במסעדות. ממש "חודש לבן" ממטעמי כבש בלבד, זכר לתרבות המפארת של חצי האי ערב.

 

שנה טובה, גמר חתימה טובה וסייל יום כיפור מדהים !

 

 

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • הצועד בנעליו  ביום 21/09/2006 בשעה 12:07

  כי אנחנו מורגלים לעשות את זה בארץ שמשטר צבאי "לייט" נמצא בה כל הזמן.
  אולי מה שצריך זה ללמד את התאילנדים (טעות פרוידיאנית שהיתה לי כאן: אינדיאנים) להיות מורגלים גם כן בחיים כאלה, וזאת הסיבה שמעודדים את הישראלים לצאת לשם, בבחינת: "כי מציון תצא תורה".
  חשבת על כך?

  שנה טובה, גמר חתימה וכו'.

 • איריס  ביום 21/09/2006 בשעה 15:15

  ואכן כבר שמעתי בכמה מקומות את הטענה שמציון יוצאת התורה, כולל לעבר האימפריה בעצמה. אני נוטה לפקפק בזה, נידמה לי שיש בזה הפרזה והישראלים מתחילים להאמין בדימוי העצמי הכל יכול. העולם הוא גדול, וישראל משמשת תפקיד מסויים, אך לאו דוקא היוזמת, גם אם זה ניראה כך, ואולי זה ניראה כך לא במקרה. גם אם ישראל מיצאת מהפכות צבאיות, היא עושה את זה בהזמנה. מכל מקום, התוצאה זהה. מה שמקבלים בעולם השלישי מאיתנו, מקבלים גם אזרחי ישראל תוצרת עצמית. בשני המקרים אנחנו האזרחים נדפקים

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: