משפחה אחת גדולה ושמחה (2)…

 

הנתינים…או -WHO LOVES YOU BABY

 

Witchcraft scum exploiting the dumb,
Turning children into punks and slaves
Whose heroes and healers are rich drug dealers
Who should be put in their graves.

בוב דילן

כולם מזיינים את כולם בישראל, זו טיבה של התשוקה המלווה את האזרחות והשהות במקום כה סואן וצפוף אנשים ואירועים. מצחיק שהדימוי הפנימי של החברה הישראלית הוא הפוך, ערבות הדדית, שוויון, "טוב לב". וגם המדינה עצמה, הממסד, מייחס לעצמו תכונות משובחות ומיוחדות. לא סתם ביורוקרטיה המשמרת את עצמה, כמו בכל העולם, אלא ראש חץ אידיאולוגיה, הנהגה הדואגת לצאן מרעיתה. הדאגה של הממסד מתבטאת גם היא בניסיון תדיר לזיין את האזרח, ולהערים עליו. מי שנחשב גבר גבר ומנהיג עם ביצים, הוא זה שמצליח רוב הזמן לזיין את כולם, ולצאת מנצח. בעוד הוא מזיין את הנתין, רץ הנתין לספר בשבחיו, ולקדם אותו בסולם המנהיגות. ככה זה כאשר יוצאים מאושוויץ ולא הולכים לטיפול.

This is the second time Ottawa has investigated allegations the Mossad approached Leslie Lewis, a Canadian living in Israel, for his passport after Mr. Axworthy received iron-clad assurances from former Israeli prime minister Benjamin Netanyahu (right, visiting Auschwitz) in late 1997 that the spy agency would no longer do so

 

דפוס המאזו סאדו התקבע גם לתוך האידיאולוגיה המרכזית של הציונות, או אולי היה שלוב ושזור בה מתמיד, שכן כעמדה מדינית ונפשית, הציונות מזיינת כל הזמן, את הערבים, את "העולם כלו נגדנו", וכמובן את היהודים, שלא תמיד יודעים מה טוב להם בכלל.

 

בבחינת הצלחה ציונית כבירה, נחשב כל מפעל שמצליח להונות כמה שיותר אנשים, ולנטרל מראש ובתחכום כל אפשרות שאי אפשר תחשף המרמה. מפעל ההתנחלויות הוא דוגמא מצויינת לכך, אך למה להפליג רחוק. כאשר אני בוחנת את חיי הפרטיים, מתגלים בהם כל הסימנים הציונים. ניצול, תרמית, זיונים ממלכתיים, ותכנון קפדני מראש כיצד למנוע כל אפשרות לחשוף את המרמה. זה נקרא תיק סגור ותפור עד הסוף, המזכה את המתכנן, אולי פקיד כלשהו במנגנון הענק של המדינה, בנקודות רבות של גבר גבר גבר, מזיין את כווולללם. החשיבות של הרמיסה עד הסוף היא עקרונית, ועליה להיות מלווה במקהלה יוונית הולמת " כל ישראל ערבים זה לזה" למשל, בשני קולות. קנון.

 

המנצחים הגדולים במדינת הזיינתי אותם זה אנשים שעורם כעור הפיל, והם מהלכים ומפילים מכל צד חללים רבים, ובפינות פרטיות מתוודים בחיוך שובב "אין לי אלוהים, אני", כדי להפחיד. בדרך כלל, הם גם מגיעים לחקירת משטרה בשלב כלשהו, אבל כל זה מוסיף להם נופך קשוח יותר. כאשר חצו מכשול אחרון זה, הם זוכים לדרגה הגבוהה ביותר, כמו 33 המעלות ב"בונים החופשיים", מאסטר בונה חופשי, או מגה-ציוני. זיינתי גם את המשטרה.

Yertle

I rule, so I must be high. All you other turtles, get under me

 

ניקח לדוגמא, סתם מהראש, את ביבי נתניהו ופרשה אחת, לא ממש עקרונית מני רבות המדגימה את העקרון הציוני המנהיגותי. בשנת 98, הוא שלח כמה מתנקשים להרעיל את האוזן של אחד חאלד משעל וסיים בבושת פנים גדולה. כל זה כבר הסטוריה, למעט צד אחד קטן שכמעט נזנח. באותה פרשה, התגלה שנעשה שימוש בדרכונים קנדיים גנובים ומזוייפים, למגינת ליבה של ממשלת קנדה. השגריר הוחזר, שיחות החלו, נזיפות ופשלות, ובסופו של דבר, נתן נתניהו את דברתו לשר החוץ הקנדי, שהיו לא יהיה, ישראל מתחייבת לא להשתמש בדרכונים האלה לרצח, סחר בסמים ודברים כאלה. חתם, הצהיר, ונתן את מילתו. בזה נגמרה הפרשה. האמנם ?

 

העבודה (בעיניים) משחררת

באותה שנה, קרא אזרח אחד תמים, עולה חדש אידיאליסטי מקנדה את סיפור חאלד משעל ונחרד. הוא רץ מהר לשגרירות קנדה בתל אביב, וסיפר לשגריר שהמוסד הונה אותו, הוציא ממנו בכחש את הדרכון הקנדי שלו (הוא עלה משם) וגם לוחץ עליו לשלוח את ביתו להוציא דרכון, כדי לקחת גם אותו, והכל תחת הכזב של "הצלת יהודים ממדינות ניכר מסוכנות". ממשלת קנדה נחרדה, העיתונים פרסמו בחו"ל את דבר המקרה וההפרה הבוטה של התחייבות נתניהו (חה חה, התחייבות נתניהו…אוקסימורון), ושוב נשלחו שליחים, הוחלפו איומים וטובין, החקירה נפסקה, והנזק ליחסי הציבור של "ישראל" כובה מהר. הידיעה לא הגיעה לעיתונות הישראלית, כדי שהנתינים לא יתעוררו מתרדמתם העמוקה.

 

וכך, המשיכו אזרחי ישראל לסבור שהמוסד עובד בשבילם יום ולילה, ולעולם לא יגנוב להם דרכונים וזהות בכחש, מבלי לשלם או לבקש רשות, או לפחות להודיע להם שברגע זה הפכו לרוצחים מבוקשים בחצי עולם. נתניהו חייך, החיים המשיכו, וכולם שמחו שוב שהקנדים דבילים ואכלו את זה, והציבור עוד יתר דביל ולא ישאל כיצד זה ממשלה מזיינת אזרחים, גונבת להם דרכונים וזהות, וסוחטת אותם לסכן גם את הילדים שלהם, והכל במרמה.

הציונות המזיינת רשמה לעצמה ניצחון אדיר.

YERTLE THE TURTLE

קובץ אודיו, סבלנותבהורדה

 

עד ש…עד ש…בשנת 2004, נתפסו כמה צעירים חביבים בניו זילנד, מנסים לגנוב דרכון מקשישים חולים ונכים, ולא סתם, אלא באמצעות…נחשו…שימוש בדרכון קנדי. אוי כמה טפשים הם הקנדים והניו זילנדים האלה, מצווה להבטיח להם סתם ולא לקיים, הם כמעט טפשים כמו הנתינים הישראלים. ואולי לא ? הקנדים הבינו את המסר, ולאחר שהבינו מה ערך ההבטחות הרשמיות של ראש ממשלה בישראל (מזיין מזיין גבר גבר גבר) החלו להשתמש באותן שיטות, כלומר, לזיין אזרחים ישראלים גם כן, באותה שיטה, כדי להתגונן מהשקרים. מסתבר לא פראיירים כמו שניראה, למרות שהם לבנים חנונים כאלה, ולא מזיינים את כוווולללם. שנה וחצי הפעם ארך המשבר, שליחים נשלחו, אתננים שולמו, משפטים נוהלו, הישראלים שוב זויינו, הפרסומים הושתקו ביד גסה, העיקר…התחננו ראשי מדינת ישראל בפני ממשלת קנדה – אל תגלו לישראלים מה אנחנו עושים להם. פליז, נשלם הכל. והקנדים, צוחקים ואוחזים בבטנם לא להקיא, נעתרו לבסוף, אחרי הכל, אם נתיני ישראל מסכימים להנהגה כזו, למה מוטל עליהם, ממשלה זרה, להאיר את עיניהם.יזיינו אלה את נתיניהם, והעיקר, יעזבו לנו את הדרכונים.

 

כלללל ישראל ערבים זה לזה ? לא ?

 

 

 

סגור לפרסום תגובות והשארת עקבות.
%d בלוגרים אהבו את זה: