אולי האסימון נופל ?..

מזוז זז

הפיצוץ של השנה שייך ללא ספק לתובע המיוחד פיצג'רלד. סקוטר ליבי, יד ימינו של דיק צ'ייני, שהוא הראש מאחורי ג'ורג' וו. בוש – הולך לקראת מאבק משפטי קשה. הוא נאשם בסדרה של עבירות חמורות, וקשה לראות כיצד ייחלץ מהן. הצל שהטילה חבורת הקושרים שהשתלטה על הממשל האמריקאי, מתחיל להיסדק. ומן החרך, מתחיל להיכנס אור שמסמן תקווה.
התמחותו של ממשל זה – סחר באשליות ושקרים, באמצעות תעתועים ועבריינות. השפעת החשיכה הזו לא פסחה על ישראל. נהפוך הוא, חבורת נוכלים זחוחים אלה מצאו בישראל כר נוח להפצת תורתם-אומנותם. חוטים ניראים ובלתי נראים נמתחים במישרין בין הבית הלבן והפנטגון ובין ירושלים ותל אביב. עכשיו, כאשר מתחילות הביצות להתייבש, נוצר תהליך דומינו גם בישראל. סימנו – התפכחות.

 

האמת, מזוז קצת מאכזב אותי. אמנם, אחרי אליקים רובינשטיין קשה כבר לאכזב, אבל בכל זאת. היה לו מוניטין של מקצוען במשרד המשפטים, אשתו שוטרת, ציפיתי ממנו ליד קשה נגד המאפיה, ובינתיים כלום לא קרה. אתרוגים ועוד אתרוגים כל יום. אבל היום נפל דבר בישראל, המזוז זז. אולי זה צעד קטן, אולי זה ניראה טריוויאלי לנוכח הזוהמה שהתרגלנו לחיות בתוכה מבחינת האוירה הציבורית, אבל לדעתי צעד גדול לאנושות. מזוז הגיש התנגדות, בשם פרקליטות המדינה, למנהג המזוויע של בתי המשפט הישראלים לפסוק "ראש נזק" פיצויים, עבור שירותי זנות, לגברים שנפצעו באופן שפוגע ביכולתם לצאת לדייט או לקיים סקס. כבר כתבו על זה, ולא אחזור על הנימוקים להתנגדות, אך עד היום המשיך המנהג בעיקר בשם קדושת "לוחמי ישראל הנכים" שזכאים כמובן גם לזיונים ממלכתיים.  נותר רק לקוות שבית המשפט העליון ייאמץ את עמדת מזוז וימחה את החרפה הזו מספר החוקים הישראלי ואיתו את מעמד האדונים (הקשור לפולחן הצבא), ומקנה זכויות יתר לפשוע, לגנוב, לנצל וגם להחזיק שפחות מין, והכל כמובן, לתפארת מדינת ישראל !

 

ושנדר מתפכח

 

ערן שנדר הוא פרקליט המדינה החדש, יד ימינו של מזוז במלאכת השלטת החוק על מדינת ישראל. היום התבשרנו ששנדר התפכח, ועוד בפומבי, מן האשליה שהבטחון הוא חזות הכל. היום הוא הבין סופסוף שחברה המקדשת את הצבא והמלחמה, תתפורר מבפנים, כיון שאי אפשר לאחוז במקל משני צדדיו. דברים מעודדים בהחלט, לולא נשמעו מפי שאחראי על התביעה הכללית, אך מדבר כאילו מישהו אחר יצר את הפשע בישראל ואת התרבות שלפיה עבריינות היא סימן להצלחה ורוממות. מישהו צריך לנאום פעם על המנהג של אנשי ציבור ישראלים, לדבר על תחום אחריותם כאילו שייך למישהו אחר, ואילו הם נחתו הרגע ממאדים והתפכחו ממשהו משכר ונעים.

אינני תולה כבר שום תקווה ברשויות החוק בישראל, מתוך הכרות לפני ולפנים. אך נחמד לשים לב שגם האצילים מתפכחים, כניראה כאשר גילו שהם לא חסינים מן הפגע שיצרו במו ידיהם בשירות המדינה. חבל גם ששנדר, במסגרת ההתפכחות הזו, לא שם לב לכמה עובדות שאפשר לגלותן תוך גירוד קל של השכבה החיצונית. האלהת ההרג והמלחמה אינה מובילה רק להזנחה של תחומים חיוניים יותר, אלא לעצם יצירת תרבות פשע.  עוד לא נוצרה החברה שבה שלטון צבאי לא הוביל למאפיה, סחר סמים, ושחיתות מרקיבה שהרסה את התשתית של המדינה כולה. נכון שעם ישראל הוא מיוחד מאד (ראה – הוא שבחרנו לטרזינשטט), אך גם הוא כפוף לכוחות הטבע וההגיון.

אמור מעתה מי שהפך את ישראל לאנרכיה של כנופיות פשע מהמסוכנות והנתעבות בעולם כולו, זה צה"ל, ומערכת הבטחון, לא רק במחדל של הקצאה משאבים אלא במעשה. כנופיות הפשע, ואת זה לא מספר שנדר, מגיעות בשורשיהן אל הצבא ומערכת הבטחון, בדיוק כמו הפרה-מיליטרס בקולומביה. שם הכרישים, שם הכסף הגדול, שם הזליגה והשימוש בטכנולוגיות, שם הקשרים חובקי העולם עם פושעים ממדינות זרות, ושם הכיסוי לבצע כל עבירה נועזת, תחת המטריה של הסודיות.

 

ועוד התפכחות בדרך…"לא שייך צה"ל"

 

גירושין כואבים מסתמנים בין מערכת הבטחון/צה"ל ובין קאדר המכונים "מתנחלים" בפי העם. בהתחלה סיפרו לנו על מפונים הסובלים מ"פוביית מחיילים", ועכשיו נודע שצה"ל מגיב בכתף קרה לגיוס נוער הגבעות. לתופעה הזו יכולות להיות שתי תוצאות. אחת רעה מאד והשניה טובה מאד. נתחיל עם הרעה כמובן. בהיעדר מסגרת שבה יממשו המתנחלים את גאולת הארץ המובטחת הם עלולים להקים "מיליציות" ומחתרות, ולחבור עם כוחות חמושים בלתי רצויים כולל מגופים אחרים של מערכת הבטחון "שאינם מתואמים עם צה"ל". כלומר, הצדדים הניצים עלולים אמנם להתגרש באופן רשמי אך לשוב ולקיים יחסים בסתר, בהסדרים כשרים ורצויים פחות. לשני הצדדים יש אינטרס. צה"ל הוא אמנם צרה גדולה, גם ככה, ובמיוחד בלוויית כיפות סרוגות וחייכניות, אך הוא הרע במיעוטו לעומת קומפלקסים בטחוניים שאין עליהם פיקוח, ואינם כפופים לחש"צ ולביקורת עיתונות.

"היום כבר אין שום מוטיבציה ורצון להתגייס לצבא הזה. כאשר יגיע הצו הראשון אני מתכוון להתעלם ממנו ולהמשיך הלאה. אני לצבא לא אגיע". סופסוף דיבור שפוי מבן עשרה.

 

התוצאה הטובה האפשרית, היא בדק בית "רוחני" (כלשונם) שיוביל למסקנה עמוקה יותר בדבר התוקף של הפלג המתנחלי ביהדות, לנוכח ההתנהלות של הכוחות שיצרו אותו וגם פרקו אותו בהבל פה ומשמר הגבול. ההתנתקות מצה"ל יכולה להוביל להתפכחות מהקומבינה הבלתי אפשרית של הדת היהודית במדי צבא. התפכחות כזו ממסיבת הסמים המניפולטיבית שאליה נקלע (מרצון, כך אומרים אחרים)  הציבור הזה, יכולה להוות שלב חיוני בהבראת העם היהודי כולו מן הטריפ הנוכחי.

ועוד נפילה בריאה על התחת אחרי טריפ…

 

זוכרים איך קא, הנחש מ"מוגלי ילד הג'ונגל" מהפנט את הילד החמוד, ולוחש לו "סמוך עלי" תוך גילגול עינים מבלבל ? זה מה שקורה למי שהולך "למרכז הקבלה" של מדונה. מעצר של ראשי המרכז ומסוממי מדונה עשוי לשפוך דלי מים קרים על כמה תינוקות שנשבו בתרמית הגדולה הזו. כואב לפעמים להתעורר מטריפ כזה, אך יפה שעה אחת קודם. המציאות אולי קשה, אבל עדיפה על פני עבדות חרופה לממלכת השטן. אחרי כמה זמן שמתרגלים לחירות, החיים אפילו לא רעים כל כך. באחריות.

 

 

 

סגור לפרסום תגובות והשארת עקבות.

תגובות

 • Adam  ביום 02/11/2005 בשעה 00:01

  And correct. Have a good evening.

 • איריס  ביום 02/11/2005 בשעה 16:18

  אחרי התלבטות ואם עוד תיכנסי לפוסט, כתבי אלי לת.ד אם יש לך משהו שרצית לאמר בעצם, ואולי יש עליו גם תשובה.
  מפאת כבודך, הורדתי את שתי ההודעות שלך

 • ת"ת  ביום 02/11/2005 בשעה 16:32

  מה קרה לך? קאה היה נחש. שמו של הנמר היה שרהאן. אם פירגנת לשנדר תפרגני גם לקיפלינג.

  חוץ מזה צירפתי לינק מסקרן:

  http://edition.cnn.com/2005/US/11/02/cia.report.ap/index.html

 • איריס  ביום 02/11/2005 בשעה 17:21

  יצאה שגגה מלפני בהגהה, ודאי שאני יודעת מי זה הנחש ומי הנמר, יש לי ילד שרואה את הקלטת שש פעמים ביום. קורה שכותבים באמצע הלילה שטועים. טעות ? אפשר לקבל תגובות חוץ מאלה?
  מעצבןןןןןן

  כן, קראתי כמובן את החדשה המרנינה הזו. ניראה לי שהחגיגה של הסאדו מאזו הזו עומדת להסתיים יחד עם ממשל בוש וכל מה שהם הביאו לעולם, בעזרת הידידים הישראלים שלהם.

  בורסת הניחושים בקשר למדינות מזרח אירופה שחוסות באפלולית כבר פורחת. נשמעו פולין והונגריה, בולגריה …אני המרתי על אוזבקיסטן אבל זה לא בדיוק דמוקרטיה.

  מלחשים פה שגם בארץ יש איזה גולאג קטן שלהם, ואני סברתי שמדובר על ישראל כולה.
  לפחות זו החוויה שלי, ועכשיו איילת גם אומרת שיפול עלי בית בקרוב. כאילו שחסרת צרות אנוכי.

  ברוך החוזר.

 • איריס  ביום 02/11/2005 בשעה 17:22

  שזו היתה אירוניה דקה

  ?

 • ת"ת  ביום 02/11/2005 בשעה 17:38

  בטוח זו הייתה אירוניה. ביום שתפרגני למי מבעלי התפקידים בישראל – אעלה לקבר באבא סאלי.

 • איריס  ביום 02/11/2005 בשעה 18:32

  הקבר, יש חנות מדליקה וקניתי שתי כוסות חרסינה עם ציור של הבאבא עליהן, יפה לאללה. נשברו בינתיים.
  אני אפרגן לכל בעל סמכות בישראל לא חשוב מאיזו מפלגה ואמונה שיעמוד מול המאפיה באומץ לב ויעורר קצת כבוד. כמובן בעל הסמכות שיעשה צדק בענין שלי יזכה מייד לאמון. עוד לא נולד
  כניראה בישראל כזה בעל סמכות. ואם כן אז שירותו הצבאי כבר הפך אותו למטומטם.
  כדורי טוען שהוא כבר שוחח פנים אל פנים עם המשיח שעומד להתגלות.
  אז נחכה

 • ת"ת  ביום 02/11/2005 בשעה 18:51

  הכוסות נשברו דווקא בגלל הציור! אפילו הן לא יכלו לשאת את הגועל…

 • איריס  ביום 03/11/2005 בשעה 00:17

  באנטישמיות, שכן לבלוג. עם שכנים כאלה, כמו שיש לי היום, לא צריך אויבים.
  היום כניראה זה יום הפופולאריות שלי ברשימות
  נו, נעבור גם את זה.
  טוב שם רע משמן מנועים או משהו כזה, או בלשון היחצ"נים פרסום רע יותר טוב מכלום, וירידות מקולגות זה סימן טוב.
  מתעלמים, לועגים ואז אנחנו מנצחים. גנדי? אולי

  ת"ת, נשמע לי שאתה מקנא בו ? תעשה לך גם חצר עם מעריצים, ויעשו לך כוסות עם תמונות.

%d בלוגרים אהבו את זה: