אתרוגים בשוקולד בלגי – לסוכות

נקודה למחשבה

 

אזהרה : הפוסט הזה הוא ספקולטיבי מטבעו, ומבטא ספקות ושאלות, ולא קביעות, והסגנון הפקטואלי משמש רק כאמצעי ספרותי לגירוי המחשבה והדמיון. הלינקים כוללים הפניות לאתרים "קשים" בתחום ההתעללות בילדים, סרט דוקומנטרי על תעשיית הסקס הסדיסטי וניצול נשים כ"שפחות מין", וחומרים שעלולים לגרום לטריגר אצל אנשים בעלי היסטוריה של התעללות. זוהי טיוטא למאמר סופי, ובבחינת הזמנה להציע הצעות ולהגיב למשהו בלתי גמור.

 

אריאל שרון ידוע במקומותנו בשם החיבה "אתרוג". זר לא יבין זאת, אלא אם כן הוא יהודי המתמצא במתרחש בעולם ובישראל. האמת, גם ישראלי לא יבין זאת, אם אינו ערוך לקרוא בין השיטין ולגבש לעצמו דעה עצמאית. כיצד קרה שאריאל שרון חמק בין הטיפות והגיע לתפקיד הרם של ראש ממשלת ישראל, מצליח להחזיק בו זמן ארוך ואף לזכות בתמיכה רבה, בישראל וגם בארצות הברית. הכינוי "האתרוג" דבק בראש הממשלה בעקבות מה שנראה כמו "עסקה". כנגד ראש הממשלה תלוי תיק פלילי חמור למדי, או סדרה של עניינים פליליים חובקי עולם, אך כל זה תלוי ועומד, כל עוד מספק שרון את הסחורה, כלומר, מוביל את צאן מרעיתו (הימנים אחוזי תזזית ההרג והסיפוח) לקראת נסיגה מן השטחים הכבושים.

כאשר ביקרתי בקנדה לפני כשנתיים הופתעתי לגלות עד כמה בקיאים המקומיים באתרוגיותו של שרון ובתיקים הפליליים התלויים גם נגד עמרי שרון. נידמה היה שה"גויים" המרוחקים הללו מתמצאים במתרחש במסדרונות הכוח הרבה יותר מאשר הישראלי המצוי, שלצערו נאלץ להסתפק בעיתונים המגוחכים של ישראל לקבלת מידע חיוני מבחינה מדינית ואזרחית. בעולם כולו התנהל מאבק לאתרג את מדינת ישראל מכל כיוון אפשרי, בכמה יבשות ומדינות, כדי להבטיח  את קיום התוכניות ארוכות הטווח לסגת מן הגדה המערבית.

בהקשר זה הועלו גם פרשיות שכלל לא נודעו פה, כך למשל, התביעה בבלגיה לגבי "סברה ושתילה" הסתבכה ברשת הרכילות לכדי "עסקת ענק" בין ממשלת בלגיה, בקשר לרשת הפדופיליה הידועה, ובין ממשלת ישראל. אה ? תמהתי קצת, כיון שכל זה לא עלה כלל בישראל שנעמדה כאיש אחד נגד האויב הבלגי, שמאיים בהליכים משפטיים לא עלינו נגד הצבא ישראלי. אהוי. חשוב לדעת כי הליך זה התרחש בזמן שארצות הברית מנהלת קמפיין ענק לביטול הסמכות לשיפוט אוניברסאלי או בינלאומי של פשעי מלחמה. בין הנתבעים הפוטנציאלים היו גם אנשי צבא וממשל אמריקאים. הלחץ שהפעילה ארצות הברית חרץ במידה רבה את גורל החקיקה הבלגית.

 עורכת הדין ששכרה ממשלת ישראל בתיק "מלחמת לבנון", מישל הירש, היא דמות מפתח בפרשת הפדופיליה, סחר בילדים ונשים לצרכי מין, ו"עבדות לבנה" לזנות. עורכת דין יהודיה זו ייצגה בעבר את הקורבנות של עבריין המין המפורסם מרק דוטרו שסביבו צפו השמועות על כתות השטן ומרתפי הסדיזם ואונס הילדים, בהם מעורבים בכירים ביותר בממשל הבלגי, החל מן המלך, עובר דרך נבחרי ציבור וראשי מפלגות, שופטים, וגנרלים

Victimized as a child by top-level perpetrators who today claim she is insane. The detail of Regina's testimony is extraordinary. In 1996, she named and described in great detail, to a specially assembled police team, the people and places involved in the paedophile ring. Senior judges, one of the country's most powerful politicians – now dead – and a very influential banker were included. One of the regular organisers of these parties, she said, was the man she knew as 'Mich', Jean Michel Nihoul. The sessions not only involved sex, they included sadism, torture and murder; and again, she described in detail, the place, the victims and how they were killed. She also claimed the young Marc Dutroux was there. "At these parties Nihoul was a sort of party beast while Dutroux was more on the side."  SEE VIDEO CLIPS ON THE "BELGIAN X-FILES"

http://news.bbc.co.uk/1/hi/programmes/correspondent_europe/1962244.stm

, וכמובן אנשי עסקים בכירים. רק לפני שנה הועמד לדין הנאשם המרכזי, וזאת לאחר סדרת דחיות מוזרות, התאבדויות, השמדת ראיות, התפטרויות, ומיני אירועים שמעוררים ספק רב אם הציבור יודע מה בכלל קורה שם.
גורמים מקורבים טוענים שלאחר פרשת שרון, שינתה הפרקליטה קו וזנחה למעשה את הייצוג של "נערות האקס" אחת מהם היא רגינה (בבוקסה לעיל), ויש אומרים "מכרה" את המידע המפליל ביותר, בהקשר של עסקה בתיק של מדינת ישראל. רמז לקשר שבין שתי הפרשות נמצא בתיאור הדיון הראשון, שבו נמנע מגב' הירש להיכנס לאולם בית המשפט, כאשר התובעים העידו. גב' הירש, כך אומרים העיתונים, מחתה על כך, והעלתה את העובדה שמשרד המשפטים הבלגי התגייס לטובת המלך, בתביעת הדיבה שלו נגד הוצאת ספרים צרפתית שציינה את מעורבותו ברשת הפדופיליה השטנית.

יש לציין שבאותן שנים גם התגבר הקשר בין ארגונים ישראלים ובין ארגונים בינלאומיים בכל הקשור לנגע הסחר בנשים/ילדים לצרכי מין בישראל. האם הציע ממשלת ישראל מידע רלוונטי בפרשה ? האם הציעה לפרסם עובדות מביכות ? האם התחייב שרון בתחום הפוליטי כדי למנוע את העמדתו לדין בבלגיה ? מה בדיוק קרה שם. הנושא חשוב, כיון שממשלת ישראל לא טמנה ידה בצלחת בקשר לחגיגות המין הבלגיות בשנים שבהן פרחו, ראשית שנות השמונים. האם אתרוג נוסף קשור גם לעניינים מכוערים אלה ? ואם כן, האם לא ראוי שהציבור הישראלי יברר לפחות את האפשרויות ? לנוכח המידע המדאיג שפורסם לאחרונה על המתרחש במשרד המשפטים, בתי המשפט (והעליון בכללם), אין לסמוך על הפרקליטות שלא נעשו "עסקאות אפלות" הכוללות גם מינויים, השתקות, ופויעלע שטיקים נוספים, בקשר לעניין חשוב זה. גילינו כבר כי כאשר מדובר באתרוגים, מטשטשים הגבולות ואובדת השפיות גם מבכירי היועצים המשפטיים והמשפטנים בישראל. אלה לא יהססו "למכור" כמה ילדים שנסחרו לצרכי התעללות, כדי לקבל משרה בכירה ובאותה הזדמנות גם לכפות את האג'נדה הפוליטית שלהם.

מקריאת עיתונות העולם, ובעיקר פרשנים מן המדיה האלטנטיבית, מצטייר הרושם שאנחנו פה האחרונים לדעת, כמו אותה בדיחה על האשה הנבגדת. בעת שבוצעה החקירה העיקרית בבלגיה  – 1996, כאשר התגלו הילדות החטופות במקרה בביתו של החשוד – נטען בעיתונות שהתגלה גם מידע רלוונטי למשטרת ישראל. ואולם, מאז לא שמענו דבר וחצי דבר בנושא זה. ככל שאני קוראת יותר על פרשה עגומה זו (שרובה קשורה לשחיתות עמוקה ואיומה בבלגיה בכלל), מתעוררות שאלות נוקבות יותר. שכן, מישל הירש ייצגה למעשה את "מדינת ישראל" שפתחה חזית נפרדת בדיון, בטענה שהיא נפגעת מן ההליך.

ולבסוף, האם נעשה הכל כדי לבער תופעות דומות בישראל, שחלקן מיובאות מבלגיה וחלקן תוצרת עצמית ? בעשור האחרון התרבו הדיווחים על עבירות מין חמורות, לאחרונה הזוג מאלעד, עבירות של עבודת שטן כמו הרצח התמוה בידי רעי חורב, ועוד כהנה וכהנה דברים שלא אופייניים לקהילה הישראלית וליהודים בכלל. 

 

שידור ישיר מן הגיהנום

 

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: