מבוא לסדר עולמי חדש

זה מתחיל בתחושה…

לאחרונה שמתי לב שישנו סוג של שדר, העובר כחוט השני, בתקשורת, באינטרנט, ומעביר – למי שרוצה להאזין לו – את מה שהוחלט שיקרה, בעניינים חשובים, על ידי איזה גוף ששמו וזהותו אינם ידועים. עם השנים פיתחתי בקיאות לא רעה בזיהוי השדר הזה, ואיך הוא מתגלם בתקשורת, אך עדיין לא ברור לי מנין נובע אותו כוח שלטון. לא בהכרח שהחלטותיו אינן טובות ויפות, או מקובלות עלי. לעיתים כן, ולעיתים לא. השאלה היא מנין נשאבת הסמכות, ומי באמת מנהל פה את העניינים.

כך למשל, ההתנתקות. ניכר היה שזו החלטה של אותו גוף עלום. לאחר שניתן האות, אין זה משנה מי נמצא בראש הפירמידה הפוליטית, מהו הרכב הכנסת באותו זמן, וכמובן, מה רצון הציבור. ההליך הדמוקרטי – פרוצדוראלי, מתגייס כולו ליתן תוקף וצביון אזרחי חוקתי לכאורה, להחלטה. אך אין ספק קל שבקלים שהיא תבוצע באותו אופן שבוצעה, חרף התנגדות הימין הדתי והלא דתי, וחרף התנגדות רבים בשמאל לאופן הביצוע החד צדדי והפיכתה של עזה לגטו. כך גם גדר ההפרדה שאף אחד לא רצה אותה, בעצם. והחלטות רבות וקריטיות אחרות. 
 

ההחלטות של אותה מועצה נסתרת אינן מהוססות, אלא מובאות כעובדה מוגמרת. נידמה לי שמה שאני שומעת, הקולות הדקים האלה, העלומים, הם צליליה של דיקטטורה. מי שלא שמע קודם, לא יזהה, אך לאחר שזיהית פעם אחת את הצליל, אי אפשר להשתחרר ממנו. מן המועקה.

————————————

הבטחתי להביא לקוראים הנאמנים קצת טעימות מעולם הקונספירציה האמיתי. כמו בכל עניין תרבותי, העולם האמיתי נמצא שם, בניו יורק, בסן פרנסיסקו, בבירות העולם הגדול. אנחנו פה פרובינציה קטנה ומשמימה, שכל מחשבה שאינה לפי צו המועצה (ראה, פוסט למעלה) מתוייגת כקונספירציה סהרורית. נו מילא. ראשית, מילה טובה נוספת על קונספירציות.

אחד מכלי הנשק המעטים שיש בידי האזרחים, הציבור מה שנקרא, כנגד עריצות השלטון או קבוצות שלטון, עשירים, צבא ומה לא, היא היסטריית הקונספירציה הטובה. קונספירציה טובה היא כזו שלאט לאט חודרת, תופסת

Conspiracy theories have played a vital role in shaping the course of America history, from the Puritans to the present. Although often dismissed as the delusions of extremists, they have repeatedly been at center stage in American politics and culture. From the Founding Fathers’ suspicions about British plots to the anti-Masonic party of the 1830s, and from the anti-Communism of the 1950s to the militia movement of the 1990s, ideas of conspiracy have made a vital contribution, for better or for worse, to the story of American political life. In short, conspiracy theories are a popular explanation of the workings of power, responsibility and causality in the unfolding of events. They have appealed to both the left and the right, both the uneducated and scholars, and have been told both by and about those at the very heart of power. Sometimes they take the form of nativist scapegoating, and at others counterattacks on the powerful. They have offered alternative explanations of a vast range of topics, from the economic to the religious, and the political to the ideological. They are sometimes without foundation, and at others beyond doubt. Moreover, as many commentators agree, conspiracy theories have long been identified as a peculiarly American obsession.

אחיזה, ואולי אפילו ספק קטן, ובסופו של דבר מקעקעת את השלטון, ומשמיטה את הקרקע תחת רגליו. טארח…! כוחה הוא בדיוק בזה שהיא נפוצה בחוגים "סהרוריים" ממילא, אך עם חלוף הזמן הופכת לקאלט, וסוחפת איתה את הציבור שנקעה נפשו מהשלטון. היא בעצם הקריאה הסובטילית למרד והפיכה. יתרונה הוא ב"עמימות" המפורסמת, שהיא בדרך כלל הנשק של השלטון. אומרים אותה, אך מייד מסייגים "טוב, זה קונספירציה, שטויות כאילו" מה שמאפשר להמשיך ולמחזר אותה בלי שמישהו יכול לבוא בטענות, לתבוע, לאסור, לצנזר. זוהי אגדת העם המודרנית של המעמדות המדוכאים. אז תנו לה לחיות. מעמדה של הקונספירציה בתולדות הפוליטיקה האמריקאית, הוא בלתי מעורער, זה היה הנשק שהוביל לעצמאות מבריטניה, ואחרי כן, הוביל כל מהלך גדול.

ההבדל המרכזי במעמדה של ישראל בשדה הקונספירציה ביחס לתחומי תרבות אחרים, היא שישראל למעשה עומדת במרכזן של רוב תיאוריות הקונספירציה הנפוצות עכשיו, אך הישראלי המצוי חף מכל ידע על מה שמיוחס לו ולארצו. "כתבו עליו בעתון והוא בכלל לא ידע שהוא כזה…".

——————————–

התיאור בפסקה הראשונה, של צלילי הדיקטטורה, הולם גם מדינות רבות אחרות בעולם "החופשי" לכאורה. בעיקר ארצות הברית לאחרונה. רבים חשים שההליך הדמוקרטי, הבחירות, בתי המחוקקים, החוקים והחוקות, אינם אלא חומר משחק בידי קבוצות אליטה לא נבחרות, שמושכות בחוטים. הכסף הגדול, התאגידים הגדולים, הם שמנהלים את העניינים. ידוע הדבר שמדינת הלאום הוקמה למעשה כדי לעמוד נגד כוחות אלה, ולמצב מוסדות שיקנו איזה שהוא איזון מפני "אצולות הממון" חוצות הגבולות. האצילים. הפיאודלים. אך היום, לאחר מבוכה כלשהי מצד העשירים, הם הבינו את הטריק ומשתמשים במנגנוני מדינת הלאום, כרצונם. וכך יש לנו בעצם מיזם עסקי הנחזה למדינה. כל זה קצת מבלבל את השמאל העולמי כיום, שהתנגד למדינת הלאום ושאף לביטולה, והוא נתקל היום ב"גלובליזציה", תהליך מקביל של התפוררות מדינת הלאום אך לא לכיוון שהשמאל קיווה אליו, אלא למיזם עסקי גדול, נצלני, חובק עולם, המנייד בני אדם, "כוח עבודה" ותולש אותו מן הקהילה, האדמה, הלאום כדי להרבות רווחים לעשירים. התאגיד הרב לאומי הוא ה"צל" המגחך של חלום ביטול גבולות, בסגנון ג'והן לנון, או של הקומוניזם. מלחמות הלאום אולי יבוטלו, אך את מקומן יתפסו מלחמות כלכליות, ולבסוף גם ללא מלחמה גלויה, השמדה של חלקי אוכלוסיה באמצעות הרעבה, ומכירת נשק וסמים, עד להרס עצמי מוחלט. כפי שקורה באפריקה למשל. אל דאגה, השמאל נערך במהרה, והגה מודלים אנושיים לכפר גלובאלי, ונערך ניסיון לעדכן את החוק והמוסדות הבינלאומיים להתמודד עם הדיכוי באמצעות תאגידים כלכליים. אך לא זה העניין. במקומות רבים בעולם, מתרבה הפרנויה, והשאלה "מי מושך בחוטים" ? מי הם הפנים העלומים שמאחורי התאגידים ? מי הם המליונרים הנסתרים שמחזיקים בידיהם פוליטיקאים, פקידי ממשל, וגנרלים ? ומה הם בעצם רוצים ? (נו טוב, כסף).

סדר עולמי חדש

 

כך נולדה התיאוריה המקובלת ביותר כיום בקרב זרמי הקונספירציה, שראשי התיבות הקצרים שלה היא NWO , כלומר, "סדר עולמי חדש". זוהי האג'נדה של השליטים הנסתרים ועושי דבריהם בממשלות השונות. יש לציין שזה מסגיר מייד את שימון פרס למשל, שבלי בושה קידם את האג'נדה של "מזרח תיכון חדש", בהשאלה. בארץ כמובן זכה הביטוי לגיחוך, אך יש לשאול עד כמה התוכנית הזו בעצם תקפה וקובעת את המהלכים הגדולים.

מאחר שהקבוצה האמורפית של בעלי הון המקדמת את האג'נדה הזו, אינה מפרסמת את חבריה בשום מקום, פותחו כללי זיהוי קפדניים, וניתן לאותה קבוצה שם כלליilluminati, המתייחס למעשה לכת דתית אזוטרית עתיקה, שממנה נובע כל הרע, כניראה. כיום, הביטוי illuminati חורג ממשמעותו ההיסטורית ומציין בשפת הקונספירציות את אותה "אליטה" רב לאומית שמושכת בחוטים ומבקשת להשתלט על העולם, להנהיג בו סדר חדש, ממשלה עולמית אחת, שבה ישלטו הם, בעלי ההון, וכל השאר יהיו מעין רובוטים, כוח עבודה זול, הנשלט באמצעים טכנולוגיים. ממש סיוט. בעניין זה, נחלקת מסורת בעלי הקנוניות לכמה אסכולות מרכזיות, יש המתמקדים בשורשים אזוטריים של הקבוצה הזו, ויש המייחסים לה קשרים עם חוצנים, ויש הרואים את היהודים כמרכז השליטה שלה, או לפחות גורם מרכזי, ואחרים מייחסים אותה בעיקר לנאצים ועוד ועוד. בכל מקרה, ורק להדגים את השיוך, אין אף אחד המטיל ספק בכך שג'ורג' בוש, ומפעיליו, הוא חבר בכיר בקבוצה הזו, ואת תפקידו כנשיא ארצות הברית הוא בעצם מנצל לצורך קידום התוכנית, ולא לטובת ארצות הברית בכלל. למעשה, יותר מכל אחד אחר, זוכה בוש למעמד של השטן בדמות אנוש, ויש הקוראים לו כך. devil incarnate או האנטי כרייסט.

Is Dubya the Antichrist?

זהו המבנה הכללי של המחאה, ונידמה לי שהוא תופס בצורה לא רעה את הבעיה המרכזית בדמוקרטיה המערבית, כלומר, השלטון הטוטאליטרי של בעלי ההון באמצעות המשטרים הקיימים. במקום תיאוריות ניאו מרקסיסטיות סבוכות, נוצר פה "מיתוס" או עולם חלופי של דימויים תמציתיים, המסכם בעצם את הסיכון העיקרי לחירות האדם. הרי לא כולם משכילים כל כך, ובכלל, מהפכות אינן מתבססות על תיאוריות סבוכות, אלא על העברתן לצרור דימויים חזקים הנוגעים בלבות האנשים ומעירים את כמיהתם לחירות וצדק.

הקונספירציה הופכת כלי יעיל, כיון שגם היא חוצה מפלגות (כמו העריצות נגדה היא קמה), חוצה תרבויות, לאומים, ונאמנויות קיימות. מול הסולידריות של בעלי תאוות הממון, עומדת סולידריות של מרד על בסיס קווים פשוטים, אולי פשטניים, של פעולה ומחשבה. משתמשים בכלי היחיד שבידי האזרחים המנושלים – הפצת הידע ה"אסור", חיזוק הכפירה, בתקווה שבסופו של דבר הידיעה תהפוך לפעולה.

אחד מהצירים המרכזיים של התנועה הזו, הוא כיום הקונספירציה של 9-11. זהו כמעט מבחן כניסה לתנועה. הסברה היא שפיצוץ מגדל התאומים הוא חלק מתוכניות האילומינטי, או האליטה השלטת, כדי לבסס את המשטר הדכאני על אזרחי ארצות הברית, עד כדי משטר צבאי. הפרטים משתנים מאסכולה לאסכולה. יש המדגישים את הקשר בין בוש לבין הסעודים, ויש הרואים את ישראל ובוש כבעלי הקנוניה, שחיפשו עילה ליצור היסטריה כדי להיכנס לעירק, כפי שתכננו מזמן. כולם מסכימים שזהו פיגוע פנימי ולא התקפת טרור חיצונית של "אל קעידא".

לא אמנה פה את מכלול התורה. אציין רק שישראל, והיהודים בכלל, תופסים נפח גדול מאד בתיאוריות השונות, כמעט כמו או אולי יותר מהנאצים, שהם האויב האמיתי. מוזר שבסופו של דבר, הנאצים והיהודים או הנאצים וישראל מופיעים כשותפים לאותה קנוניה, חלק סבורים שהנאצים פשוט מגייסים להם משת"פים יהודים שיארגנו להם את הכל וגם ימסרו את עמם, וחלק סבורים שהיהודים בעצם מימנו והקימו את הנאצים בכלל. אך אין לראות בזה אנטישמיות, להערכתי, כיון שאותה נחרצות וחשדנות מופגנת כלפי בוש למשל, וכל משטר הנצרות והמיתוסים שלה. הויכוחים נעים באופן קבוע סביב השאלה האם היהודים עוזרים מרצונם לאימפרטור הנאצי בוש, או מתוחמנים לעשות זאת. האנטישמים יטענו, ויש גם כאלה, שהיהודים הם מאחורי המזימה, ואנשים כמו בוש, ואפילו היטלר, הם רק ה"פרונט" שלהם. אך אלו מעטים מאד, וזוכים למתקפה בדרך כלל. שוב, יש לשים לב שהדיון ביהודים ובישראל נובע גם מהבולטות של הקהילה הזו בקרב בעלי השליטה היום בארצות הברית, ובעיקר באירועים האחרונים, מלחמת עירק, וכל מה שמכונה הכלכלה של ה"ניאו שמרנים" שמכונים לרוב ה"ציו-שמרנים", כלומר ציונים.

——————

 החלק שממנו אפשר ללמוד, וצריך גם, הוא המסורת המערבית העמוקה של חשדנות בסמכות, בשלטונות, באנשי דת, למעשה בכל מי שנושא תפקיד עם כוח, כולל בעלי הון. היכולת להפיץ קונספירציה טובה על כל פוליטיקאי מהווה נשק טוב בידי הציבור, נשק שקשה להשתלט עליו, כפי שמשתלטים בקלות על אמצעי התקשורת. בכל מקרה, זה מעודד חשיבה ביקורתית, מהפכנית, רדיקלית, לעומת הפרופגנדה הנוחתת מן הממסד ומבני הכוח.

מידי פעם נחשפים ארכיונים שלמים המאוששים את האיומה שבקונספירציות. כך, שפע המסמכים שנחשפו בדה-קליסיפיקציה משנת 2004, על אודות פעילותה של הלשכה לשירותים מיוחדים,   OSS זרוע מודיעין

 ידועה לשמצה שממנה צמח ה CIA.

שימוש בהומוסקסואלים לצרכי מודיעין, זו כותרת המסמך.

 

המסמכים הם משנות הארבעים. אחד מהם, למשל, נושא את הכותרת = תוכנית לוחמה פסיכולוגית לרעידת אדמה. (נגד יפאן). מסמך אחר מטפל באסטרולוגיה ובנוסטרדמוס, ואיך אפשר לנצל את הנהייה אחר המיסתורין, בעת משבר. מסמכים כאלה מאותתים שמעבר לחומות הממסד, יושבים אנשים לא יציבים, לוקים במגלומניה וברצון לשלוט בכל פרט ופרט בחיי האזרחים.

מבין המסמכים בולטת חוות דעת מלומדת על "אישיותו של אדולף היטלר" ותרחישים אפשריים להתנהגותו בעתיד. המסמך הוכן על ידי חבר המחלקה לפסיכולוגיה קלינית בהרוורד.

 

 

 

 

 

—–

בפרק הבא = פרוייקט בלובירד, שליטה בהמונים ובפרטים, באמצעות טראומה יזומה. ופיתוח הטכנולוגיה של ראייה מרחוק RV 
 

 

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • ביג בירד  ביום 30/09/2005 בשעה 17:50

  הבעיה בכל זה היא שהטקסט הזה מניח תיאוריית קונספירציה חובקת עולם: גוף עלום שמכוון את התקשורת, מסרים שנשתלים על ידי גורם נסתר ובסך הכל מעין אח גדול שפוקח עין על כולנו ושכולם משתפים איתו פעולה, בין ביודעין ובין שלא. זה קצת מרחיק לכת.

  לעניין זה קצת קשה שלא להזכיר את בארי חמיש, אבי תיאוריות הקונספירציה של רצח רבין ודומיו, אבל גם של רצח עופרה חזה, למשל. אצל חמיש לאח הגדול קוראים מפא"י ולעתים הוא מתגלם בדמותו של בן גוריון, לעתים של גולדה ולעתים של שמעון פרס. עופרה חזה, לדבריו, העמיקה חקר בשורשיה ותוך כדי מחקר גם התקרבה מאוד לפענוח תעלומת ילדי תימן האבודים. אליבא דחמיש, מדובר בילדים שנחטפו על ידי סוכני מוסד לפי הוראת ראש הממשלה דב"ג כדי שיועברו לאמריקנים וישמשו כשפני ניסיון במעבדות הגרעין של ארה"ב. תמורת זה קיבלה ישראל מיליארדי דולרים ששימשו לייצוב כלכלתה. פרס, שהבין את הסכנה הטמונה בפענוח התעלומה, שיגר את סוכן המוסד דורון אשכנזי לחסל אותה בצורה איטית ומתוחכמת. הלה שיתף בעניין את מאהבתו, הגניקולוגית של חזה.

  התירואיה הזו לא שונה בהרבה ממה שאת מנסה להעביר כאן, איריס: קונספירציה שמביאה כמה סוגי מסתורין לידי פענוח ופותרת כמה בעיות במקביל. כדאי שתשקלי אם את מאמינה בעצמך שמה שכתבת לאור הסיפור הזה.

 • איריס  ביום 30/09/2005 בשעה 17:59

  לפני שניכנס שוב לויכוחים עקרים, לא כתבתי בשום מקום כאן במה אני מאמינה.

 • מספר 666  ביום 30/09/2005 בשעה 18:50

  אני עצמי הכנתי כתבה על הקונספירציות השונות בתולדות ישראל שהייתה אמורה להתפרסם אבל מסיבות שונות ( קונספירציה? ) לא פורסמה עד כה.כנראה שאפרסם אותה לקראת יום הקונספריציה האולטימטיבי יום העשר שנים למותו של רבין. .

 • איריס  ביום 30/09/2005 בשעה 19:01

  נידמה לי שהפוקוס שלך שונה מאד משלי. אבל שתי דעות טובות מאחת.
  הנה אני משווקת את עצמי.

 • באנדר  ביום 30/09/2005 בשעה 20:47

  שלא רק שלא ניתן לסתור אותה, כל הפרכה, מנומקת ככל שתהיה – רק מחזקת אותה.
  תביא סרט שמראה בדיוק איך רבין נירצח, אז זה פיברוק מתוחכם.
  סרט של ניתוח חיזירים התגלה כמתיחה גרועה, זה רק פעולה של הממשל להתסיר את האמת ועוד ועוד.

 • אבי  ביום 30/09/2005 בשעה 22:00

  המסמכים שהוצגו מלמדים שיש קונסיפרציות נכונות

 • ביג בירד  ביום 01/10/2005 בשעה 08:12

  את מדגישה ש"שישנו סוג של שדר, העובר כחוט השני, בתקשורת, באינטרנט, ומעביר – למי שרוצה להאזין לו – את מה שהוחלט שיקרה, בעניינים חשובים, על ידי איזה גוף ששמו וזהותו אינם ידועים". כל הפסקה הראשונה שלך מדברת על כך שאת מבחינה במשהו שלפי כל הגדרה הוא קונספירציה.

  כדאי שתקראי שוב את מה שכתבת.

 • מספר 666  ביום 03/10/2005 בשעה 06:04

  את חובבת הקונספירציות הראשונה ממין נקבה שאני נתקל בה.
  כל שאר חובבי הקונספירציות לפחות בישראל הם בני המין השני ולרוב אפשר לתת להם פרופיל מאוד מדוייק
  נכון הייתה אחת נורה ובסטר שהייתה תומכת גדולה ברעיון הפרוטוקולים של זקני ציון ועמדה כנראה מאחרוי הרעיון שאחד העם הוא זה שיצר אותם .אבל עד כמה שאני יודע היא הייתה די בודדה בתחום זה של הקונספירטולוגיה .
  האם עצם קיומך מראה שגם לתחום זה חודרות הנשים
  את מכירה עוד נשים חובבות קונספירציות כמוך?

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)  ביום 03/10/2005 בשעה 17:21

  מכחישי שואה, אנטישמים וכל שאר ירקות, לא אצלי.דני התגובה שלך לוקה בבעייה מבחינתי ולכן מחקתי אותך.
  לשאלתך, אלי, אני לא יודעת והשאלה נשמעת קצת נוטה לכיוון בעייתי מבחינה מגדרית.
  זה כמו שאשאל האם מעורבותך בתחום הקונספירציות מלמדת שאנשים מן הממסד בישראל מתחילים להתעניין בנושא ומביעים חששות ?

  עדיף להתייחס לגופו של עניין, ולא לגופו ומגדרו של כותב.

 • מספר 666  ביום 04/10/2005 בשעה 11:04

  אדם מן הממסד?
  אני דווקא רואה את עצמי כלא מימסדי ואפילו אנטי ממסדי בתחומים שונים.
  ולגבי תשובתך אפשר להסיק ממנה רק שאת לא מכירה נשים נוספות מה שעושה אותך למציוחדת כפליים מחובב הקונספירציות הממוצע.

 • איריס  ביום 04/10/2005 בשעה 11:15

  נו טוב אתה לא מחוץ לממסד לפי כל קריטריון.
  באשר לנשים וקונספירציה. אתרים בחו"ל מארחים גם נשים, וגם גברים. אני מכירה הרבה ספרות בנושא, ורוב העדויות האישיות הן פרי עטן של נשים, בעוד רוב הניתוח התיאורטי, כרגיל, מצוי בידי גברים, זה לא שונה מרוב התחומים האחרים.
  נשים רבות עוסקות בצדדים שונים של מה שאתה קורא קונספירציה, אך הן פחות מתוקשרות. ככלל התקשורת היא גברית, ולא רק בישראל. הנה ברשימות , שהוא האתר הכי שוויוני ברשת הישראלית, יש שליש כותבות נשים. בכל זאת הבדל.
  אם אתה מדבר על ישראל, אז היחיד שאני שמעתי עליו הוא בארי חמיש. מזה קשה לעשות סטטיסטיקה.
  בחו"ל כאמור המצב מאד שונה, והרבה דברים שפה הם בגדר מד"ב ופנטזיה שלא לאמר קונספירציה הפכו מזמן לעובדות סולידיות, כמו כתות שטן, תכנות נפשי, ניסוים בבני אדם, שימוש בנשק אלקטרומגנטי, וכולי. בשדות אלה מספר הנשים לדעתי אף גבוה מגברים, כולל בעלות המקצוע, רופאות ופסיכולוגיות העוסקות בזה, וכמובן קורבנות (בזה נשים תמיד מצטינות). בארץ, לדעתי הנושא אינו קיים.. הכינוס שהיה, ואתה הבאת עליו הודעה באתר שלך, הוא לא דבר רציני.
  הסבר שלי לנושא, בישראל קונספירציה היא דרך חיים, ולכן אין שום סיבה לייחד לה ענף.
  שנה טובה

 • שימון  ביום 13/10/2006 בשעה 15:53

  פחחחחחחחחחח

 • מיכאל  ביום 02/04/2008 בשעה 09:51

  ישנה קנוניה עולמית המאורגנת על ידי קבוצת אנשים מאוד חזקים ובעלי השפעה, המיוחסים גנטית (לפחות בדרגים הכי גבוהים) וביניהם הרבה מהאנשים העשירים ביותר בעולם – מנהיגים פוליטיים גדולים, האליטות של התאגידים, וגם חברי האצולה של אירופה (שנשלטת על ידי הכתר הבריטי), ומטרתם היא ליצור ממשלה עולמית (פאשיסטית) אחת, נטולת גבולות בין-לאומיים ומקומיים, המצייתת לאג'נדה שלהם. מטרתם היא שליטה טוטאלית כוללת ומבוקרת על כל בני האדם שחיים על כדור הארץ ולצמצם באופן משמעותי את אוכלוסיית העולם בכ-80 אחוז. בעוד שבכותרת "הסדר העולמי החדש" משתמשים לעיתים קרובות בהתייחסות לקבוצה זו, יהיה יעיל יותר לזהות את הארגונים הראשיים, המוסדות והאנשים שמרכיבים את הרשת הענקית והסבוכה הזאת.
  האתר http://conspil.com/ אוסף את כל המידע ומדווח על הקנוניה העולמית באופן שוטף, שווה ביקור כדי להבין מה באמת קורה!

  קונספירציה חובקת עולם

 • איריס  ביום 02/04/2008 בשעה 10:36

  מיכאל שלום
  ראיתי את האתר החדש שלכם, שאינו כולל פירוט של הכותבים, הבעלים או העורכים. אתם משתמשים בחומרים שלי, לא פניתם ולא ביקשתם רשות.
  האתר שלכם ניראה לי מסחרי (כלומר מבוסס על פירסומות בעתיד), ויש פה שימוש לא הוגן לא קולגיאלי ולא מקצועי.
  גם במכתב הזה אין ציון שם, כתובת דוא"ל, האם האתר הזה בעצמו הוא "קונספירציה" לא הגונה?

  חיפוש באינטרנט מעלה שהאתר רשום על שמו של
  אוהד פרסמן מרעננה. אני מבינה שהוא איש טכני בלבד, אשמח לדעת מי אתה, או אתם ?

  תודה

 • רועי  ביום 22/11/2008 בשעה 21:15

  איריס יקרתי את צודקת ברוב הנקודות אבל יש לך פה ושם טעיות דבר ראשון יש פה מסדר שייש לו תפקיד בסדר העולמי ששמוסבך לקרוא והוא בעצם ושלט בכל האריוגנים המודעינים הצבאים ואלומנטי הם חברה סודית ויש עוד חברות סודיות כמו טראל קמשיין בלולבגרים ובקטע של הרוביטים אין לך מושג כמה את צודקת וזה הרבה יורת גרוע ממה שאת מתארת תויספי לזה ציפים במוח ועוד דבר מי ששולט על הלאמנוטי זה בצם הרוקפלרים פלוס עוד משפחה ששכחתי את השם שלה ואני משח לראוות שאת התעוררת ויצאת מהמטירקס שהם יצרו

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: