פולסא דנורא, הסיבוב השני.

טוב, הדוסים העלו הילוך, ואני במקום שרון הייתי עכשיו מתחילה קצת לדאוג. פעם חשבתי שכל זה שטויות, מאגיה שחורה וודו, אבל ככה שנוקפות השנים, מתברר שקיים גם קיים, והגרוע מכל – כרגע "זה" גם מנהל את המדינה.

כמובן, מה שברור הוא שבלי עזרה מבפנים, מישהו כמו  בכיר בשירותי הבטחון למשל, שניראה לי מאגיה שחורה חילונית, אי אפשר להוציא לפועל "קללה" כדת וכדין. צריך מוליך, ורצוי שהוא יהיה קרוב ומקורב למטרה.

הצלחת המאגיה תלויה בהיחלשות הדרגתית של המטרה, ואת זה משיגים בתהליך ארוך של חבלות קטנות וגדולות באדם. מסירים ממנו את המעטפת, ההגנה, שבדרך כלל עוזרת לאדם להדוף מתקפות. הסיוע הגדול ביותר להצלחת המבצע, הוא יצירת פתח כלשהו, בנפשו של הקורבן עצמו, שיכה אותו באשמה כלשהי. ספק. ניקור של ספק, ספק ספיקא. בעניין הזה שרון הוא אגוז קשה לפיצוח, ובניגוד לרבין למשל (פיס אוף קייק, יחסית) שרון ניראה מאד בטוח עצמו ומוגן, כלומר, לא ניכרים בו כל סימנים של מודעות עצמית, היכולה להוביל לפקפוק בעצמו, גם אם הוא מפסיד.

סביב שרון נרקמת כבר ארנגיה שלילית מזה למעלה משנה. העובדה שהוא צבר איבה גדולה מהציבור השמאלני עומדת נגדו, אך לאחרונה ניכר שהשמאל עוטף אותו באהבה, כך שיתכן שאין בזה תוספת סיכון.

ארגונים חשאיים זרים מביעים עניין מזה כמה שנים ב"פולסא דנורא" ובקבלה בכלל, לנוכח הרצח של רבין, אך גם פעילויות מסוג מאגיה שחורה שמבוצעים בחו"ל על ידי קבליסטים ביחד עם סוכני חרש בשטח. לכן, גם העניין של גואנטנמו צריך להיכנס להקשר דומה, כאשר האמריקאים מתעניינים באספקטים "רוחניים" כביכול של האויב המוסלמי, כדי לייצר טכניקות פסיכולוגיות-רוחניות, העולות כדי מאגיה שחורה, למגרם. לא תאמינו באיזה זבל עוסקים אנשים כביכול רציניים, מתחומי מחקר של מדעי החיים והנפש, ביחד עם חוקרים ואנשי מודיעין וצבא. זה סוג הזבל שהם הכי אוהבים. מאגיה שחורה ! לכן, תמיד תמצא בתור לקוראת לקפה בשכונת העוני, גם את הקצין של המשטרה, שמנסה לעקוף את הצורך בחקירה וראיות. שואלים בקפה, ומייד מגיעים לאדם הנכון. לא ?

המערכה נגד ערפאת במוקטעה ניראית גם היא כמבצע מהסוג ה"חדש ישן" הזה. וודו, עבודה בעינים, מלחמה פסיכולוגית, יצירת חזית עם מקורבים כמו אשתו, כליאה ממושכת ושליטה במזון, הפחדה ופרנויה, ולבסוף אולי גם איזה וירוס ביחד עם פולסאות למיניהם.

אגב, גם היטלר עבד ככה, ובהצלחה לא מבוטלת אם כי קצרת טווח. כמובן, המלכים העתיקים, השליטים בעולם הטרום "נאור" העבירו זמנם בין אסטרולוגים למכשפות, ביחד עם קציני מודיעין, וטקסו כשפים שונים והרעלות.

היהדות דוקא יצאה חוצץ, יחסית, נגד השקיעה המנוונת בלא מודע. אמנם, הכוחות מקבלים אישוש מלא במקרא ובכתובים, אך חלים איסורים והגבלות, ובכלל ההמלצות הן להתרחק מהזבל הזה, ולדבוק בשכל הישר ובמעשים טובים. לצאת אל האור, ולהותיר את המשחק המסוכן ב"אנרגיות" לכוהנים זקנים ומיומנים, שיש להם ניסיון ואחריות.

בתקופות שבהן נפרצו הגבולות, אירעו אסונות בדרך כלל, והגדול בהם הוא חורבן בית שני, שגם בעיתו נפוצו מאד הקוסמים והמכשפים, ההילרים, והמקללים.

הציבור בישראל צריך להחליט במהירות אם הוא רוצה לשקוע בניוון הזה, שסופו רע ומר, או קודם לכן, יוביל אולי לביקור קצר של הצי השישי לצורך לקיחת המושכות על המקום החולה הזה. זה לא רק רבנים, אלא כאמור חבורה שלמה, מכל הצדדים, שעוסקת בכישופים בלווי של מעשים שחורים למדי. סוס טרויאני, לדוגמא. היכולת להגיע לשליטה במעשיו של הקורבן, תעתועים, פריצת הגבולות.

לא אתעצב על ליבי אם שרון יחטוף התקפת לב, וגם לא אשמח. בסוף כולם מתים, חוץ משמעון פרס שהמכשפה שלו הכי טובה, וכניראה נותנת לו לאכול פגים חיים או זנבות של לטאות שחורות ברוטב של בתולה מדממת. אך רצח שני, או "מוות טבעי חשוד" בנסיבות דומות לזה של רבין, וגם עראפת, יקבע את הנצחון המוחלט של החושך בציון. האם אנחנו רוצים לחיות ככה ? אם נגזר עלינו, אני מציעה להקים לאלתר מועצה חלופית של "שני מנייני נשים מכשפות חילוניות" שיהוו משקל נגד למכשפים הקיימים. את הסבט הראשונה יש לקיים בחו"ל, אולי איטליה?

מאגיה שחורה לדעתי החלה דוקא במאפיה של המערך, איכשהו אני ממש יכולה לראות את שמעון פרס וחבורתו מתכנסים באיזה מתבן בקיבוץ בגליל, כבר לפני ארבעים שנה, ועורכים טקסי עבודת שטן מפורטים, עם אורגיות, משכב בהמה, ואכילת ילדים, ונשבעים בכסף ובכור האטומי.

הליכוד הוא דתי יותר, ולכן מטבע הדברים שהמאגיה שלו תצא ממקורות יהודיים לכאורה, וכרגע חל שם איזה מאבק קטן בין מאגיה של לאומנים למאגיה הדתית לאומית. שרון עלול ליפול קורבן של מאבק פנימי יחסית, אך יש לשים לב שפרס עומד לצידו עם האנרגיות המוכחות שלו בנסיבות דומות. הגנה, בוא נגיד, הוא לא יקבל מהאגף הזה. אולי איזה כדורון קטן שיזרק לכוס התה בישיבת הממשלה הבאה. זה, ביחד עם החיוך של ביבי, מספיק לאירוע לב בינוני.

———

 

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • ת"ת  ביום 26/07/2005 בשעה 16:58

  ומי תהיה יו"ר מנייני נשים מכשפות חילוניות?

  ההצעה שלי היא שולמית אלונית חילונית לוחמת ומכשפה שאין לה אחות ורעה.

 • הצועד בנעליו  ביום 26/07/2005 בשעה 17:22

  למה רק "מנייני נשים מכשפות"?
  האם גברים אינם מסוגלים לכשף בכשרון?
  תחזרי בך, וצרפי למניינים גם גברים, ולא יהיה לך עסק עם מניין של מכשפים…

 • איריס  ביום 26/07/2005 בשעה 17:27

  שולה אלוני, הולך. בלע"ז היא היתה קוראת לעצמה
  crone
  במובן הטוב של המילה. אבל היא לא ממש החליטה אם לעשות משהו או לפרוש לבריכה בשמריהו.
  הצועד היקר, מנייני הגברים כבר בפעולה כפי שאתה רואה, ואף הורגים פה ושם ראשי ממשלה וראשי רשויות ומה לא. נסה להיבחר בקליקה שלך, זה באמת ידרוש כישורי כישוף מרלינאים.
  האמת, שלך ולי אני מציעה פעולה הרבה יותר פשוטה. כרטיס, אזרחות זרה ו…לחופש יולד.

 • גרי אפשטיין  ביום 26/07/2005 בשעה 18:59

  עצה:
  כשהבוס שלי בסלטי שמיר פיטר אותי הלכתי למכשפה בנתיבות שיעצה לי מה לעשות –
  ערבבי קילו חילבה עם 2 כוסות שמן קיק.
  הוסיפי שלוש כפות זיעת נהג אוטובוס (עדיף קו 212).
  חממי על אש קטנה ותוך כדי עירבוב מתמיד פזרי פלפלים חריפים לפי הטעם (אני אוהב חריף-חריף!).
  צמצמי את התערובת כך שישאר רק המשקע השמנוני.
  הורידי מהאש ושמני בו את אקדחך.
  ככה הכדור עף כמו מטוס!!!
  אני לא יצא לי בסוף להשתמש בזה כי טעיתי בכמויות אבל יצא לי אחלה סלט חצילים.

 • גרי אפשטיין  ביום 26/07/2005 בשעה 19:02

  גם אני מכשף!
  פעם נורא רציתי שירד גשם ובסוף ירד.
  אפשר להשתמש בי! אני עובד, אבל לאט ומסודר.
  כמו שצריך.

 • איריס  ביום 26/07/2005 בשעה 19:03

  לטקסט הארוך, המיסוגני והלא רלוונטי הזה. יש לך עשר דקות לנמק או שזה עף.

  בינתיים התברר שמני מזוז עומד להעמיד לדין חלק מהחבורה של המכשפים. זה יהיה עימות מעניין ומזכיר לי פסק דין ישן מאד, ישראלי, שנוגע למשפט רצח. הנאשם טען להגנתו שהוא רק התגונן מפני כישוף חזק מאד של המנוח, ולבסוף בדלית ברירה נאלץ להעביר אותו מן העולם.
  אז, אף אחד לא האמין לו. טוב, זה היה לפני רצח רבין, והוא היה תימני נידמה לי.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: